Tomb Raider 5.8

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u podnóży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

Zgłoś naruszenie Zwiastun #2

Komentarze 6

VN0 2018-04-10 2

Słabizna. Tak zepsuć Tomb Raidera to potwarz.
Co oni z tej Lary zrobili? Jakąś bidę z nędzą! Masakra.

Barbarka88Rz 2018-06-10 6

Ciekawa odsłona legendarnej Lary Croft, która tym razem nie jest profesjonalną maszyną do zabijania, a początkującą adeptką przygód. Ukazany jest pełen wahlarz jej uczuć, pierwsze upadki i wzloty. Jest dużo bardziej ludzka od idealnej Lary granej przez Jolie. Film mimo że jest dość naciągany, to całkiem miło się go ogląda, w czym jest duża zasługa zdolnej Alicii Vikander. Dużo akcji i efektów specjalnych, fani filmów przygodowych nie będą zawiedzeni.

Asmodeusz 2018-06-03 5

jednym słowem dziecinada gdzie przepiekę dziewczę rozkłada gromadę najemników a wszystko układa się jak po sznureczku z tysiącem fantastycznych scen po drodze

chudini0505 2018-06-02 5

Przyznam, że liczyłem na więcej. Historia z królową super ale całokształt dość słaby.

i_darek1x 2018-03-25 5

Alicia Vikander jest atrakcyjna ,a co za tym idzie dobrze dobrana do tej roli ;) Sam film to nic innego jak dziecinada .Na której dystrybutorzy trzepią niezłą kasę ;) Kontynuacja pewna … Ogólnie szału nie ma !