Uciekaj! 6.7

Wstrząsający thriller "Uciekaj!" to historia młodego czarnoskórego chłopaka, Chrisa Washingtona (Daniel Kaluuya), który wybiera się z zapoznawczą wizytą do posiadłości rodziców jego białej dziewczyny, Rose Armitage (Allison Williams). Szybko orientuje się, że atmosfera domu jest, mówiąc delikatnie, dziwna. Nie spodziewa się jednak, że powodem zaproszenia nie jest wyłącznie chęć poznania go przez rodziców Rose. Chris wierzy, że nerwowa atmosfera panująca w domu Armitage'ów wynika z przyczyn rasowych. Niedługo jednak odkryje zadziwiającą prawdę. Prawdę, jakiej nie mógł się spodziewać.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 3

Avatar square 200x200

Barbarka88Rz 2017-11-08 7

Dobry, wciągający i straszny. Nie sposób oderwać oczu od ekranu. Zaskoczył mnie, bo miałam tu niskie oczekiwania i sporą niewiedzę o fabule. Warto obejrzeć. Podobno to jeden z ciekawszych thillerów/horrorów w 2017. Za całokształt i emocje jakie wzbudził daję solidną 7.

monikawawa 2017-05-08 6

trochę dziwny ale może być. Psychodeliczny…

i_darek1x 2017-05-11 3

Przereklamowany !!! Czekałem na coś interesującego ,coś co zwali mnie z nóg ? i co nic ! Porażka ! Strach się bać ! ;) Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę.!