Ogr: Osada potworów 2008

Ogre

W małej osadzie gdzieś w Stanach Zjednoczonych wybucha tajemnicza epidemia, chcąc ją powstrzymać mieszkańcy zawierają pakt z siłami ciemności. Od tej pory stają się nieśmiertelni, ale co roku muszą poświęcić jednego człowieka okrutnemu Ogrowi. W czasach współczesnych na te przeklęte tereny dociera czwórka młodych ludzi.… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zdjęcia Zobacz wszystkie 6 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

John Schneider
jako Henry Bartlett
Ryan Kennedy
jako Mike
Katharine Isabelle
jako Jessica
Brendan Fletcher
jako Stephen
Chelan Simmons
jako Hope Bartlett
Andrew Wheeler
jako Franklin
Kyle Labine
jako Terry
John Shaw
jako Giles
Chilton Crane
jako Hester
Tyler Johnston
jako Matthew
John Wardlow
jako Rolf

Fabuła

W małej osadzie gdzieś w Stanach Zjednoczonych wybucha tajemnicza epidemia, chcąc ją powstrzymać mieszkańcy zawierają pakt z siłami ciemności. Od tej pory stają się nieśmiertelni, ale co roku muszą poświęcić jednego człowieka okrutnemu Ogrowi. W czasach współczesnych na te przeklęte tereny dociera czwórka młodych ludzi. Przypadkowo dwójka z nich budzi bestię, która zaczyna polować na ludzi. Tym razem mieszkańcy postanawiają jednak z nią walczyć. Asmodeusz

Gatunek
Horror, Fantasy
Słowa kluczowe
potwór, rytuał, czarna magia, klątwa zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2008-03-08 (świat)
Kraj produkcji
USA, Kanada
Czas trwania
90 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 4

Avatar square 200x200

borciuchy 2009-01-15 3

3/10 – Uboższa wersja "Osady". Śmieszny Ogr (jest tak nieporadny że można mu uciec na piechotę, wystarczyłoby wykopać dołek i go do niego zaciągnąć i by było w 10 minut po filmie). Fabuła bez sensu (postacie zamiast co roku oddawać po jednym mieszkańcu, wolą wszyscy zabić się od razu).

Asmodeusz borciuchy 2010-04-24 5

Filmik raczej przeciętny ale osada wcale nie była taka rewelacyjna. Ogra wygląda całkiem dobrze, za taką kasę nie można wymagać zbyt wiele.

sam001 borciuchy 2010-08-22 1

Film porażka, Ogr widać, że "robiony" i atakował tym samym schematem poruszania się, ble i syf :-P a młodzi aktorzy grają jak pacany, aż chciało by się ich pacnąć za ta głupotę na scenie, nie polecam!

RDurajewski 2008-03-22 5

Ogre – całkiem niezły

Współtworzą