Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jarosław Marszewski |
8,5
|
|
Agnieszka Kik
(drugi reżyser)
|
||
Adam Santura
(drugi reżyser)
|
||
Tom Basset
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jarosław Marszewski |
8,5
|
|
Mariusz Polaczek
(współpraca)
|
||
Anthony Marais
(adaptacja)
|
||
Franciszka Sady
(tłumaczenie)
|
||
Piotr Strzelecki
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Juliusz Machulski
producent
|
7,8
|
|
Jacek Bromski
producent
|
6,5
|
|
Ewa Jastrzębska
producent
|
||
Błażej Moder
producent
|
||
Zbigniew Kula
producent
|
||
Magdalena Kula
producent
|
||
Wojciech Danowski
producent wykonawczy
|
||
Andrzej Besztak
kierownik produkcji
|
5,0
|
|
Alicja Kizińska
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Karolina Zielonka
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Julia Gniadecka
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Julia Gniadecka
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tomasz Kot
Eryk Szumski
|
7,5
|
|
Lianne Harvey
Dora Szumska, żona Eryka
|
7,5
|
|
Lee Ross
Policjant
|
||
Ruby Bentall
Pielęgniarka
|
||
Tilly Gaunt
Sara, siostra Dory
|
||
Lech Mackiewicz
Dr Max Lipman
|
||
Antoni Janik
Paul, szyn Szumskich
|
||
Filip Pławiak
Rajmund Lekki, pacjent szpitala
|
7,1
|
|
Robert Mika
„Wysoki chudzielec”
|
6,0
|
|
Andrzej Blumenfeld
Kazik, niewidomy pacjent szpitala
|
6,9
|
|
Mark Wakeling
Przystojniak
|
||
John Exell
Barman
|
||
Małgorzata Mikołajczak
Pierwsza żona Eryka
|
||
Andrzej Stanaszek
Żółw z filmu science-fiction
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jacek Podgórski | ||
Roman Drózda
(pomoc techniczna)
|
||
Marcin Cybula
(pomoc techniczna)
|
||
Marcin Langowski
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Bartosz Chajdecki |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Barbara Sikorska-Bouffał | ||
Katarzyna Krzesińska
(drugi)
|
||
Agnieszka Kilian
(asystent)
|
||
Magdalena Nikiel
(produkcja kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jarosław Kamiński |
7,0
|
|
Sebastian Korwin-Kulesza
(asystent)
|
||
Katarzyna Żebrowska
(digital intermediate) (konforming)
|
||
Robert Rogowski
(digital intermediate)
|
||
Sylwester Lipiński
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Tomasz Matraszek
charakteryzator
|
||
Natalia Schabowska
charakteryzator (drugi)
|
||
Katarzyna Waszkinel
charakteryzator (asystent)
|
||
Justyna Paśkiewicz
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Katarzyna Filimoniuk
scenograf
|
||
Łukasz Trzciński
scenograf (drugi)
|
||
Karina Baran
dekorator wnętrz
|
||
Eryk Żuberek
rekwizytor
|
||
Karina Sygowska
rekwizytor
|
||
Jakub Bossowski
projektant graficzny
|
||
Marek Spychała
główny konstruktor dekoracji
|
||
Paweł Moczarski
główny konstruktor dekoracji
|
||
Ryszard Idzik
główny konstruktor dekoracji
|
||
Tarcyzjusz Michalski
główny konstruktor dekoracji
|
||
Piotr Rachwał
konstruktor dekoracji
|
||
Piotr Zdunek
konstruktor dekoracji
|
||
Wiesław Żmuda
konstruktor dekoracji
|
||
Jarosław Lelek
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Robert Migas
mikser muzyki
|
||
Piotr Knop
dźwięk
|
||
Zofia Moruś
dźwięk
|
||
Marcin Popławski
mikrofoniarz
|
||
Bernard Sierakowski
mikrofoniarz
|
||
Piotr Knop
montaż dźwięku
|
||
Zofia Moruś
montaż dialogów
|
||
Robert Migas
operator muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jacek Skrobisz
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Aneta Kitlitz
grafik
|
||
Bartłomiej Stępniak
pirotechnik
|
||
Hubert Kostrzewa
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ewa Krzyżanowska-Łepecka
dobór obsady
|
||
Justyna Kapuścińska
dobór obsady
|
||
Piotr Bukojemski
operator kamery
|
||
Marcin Guzak
operator steadicam
|
||
Lucyna Piwowarska-Dmytrów
operator steadicam (asystent)
|
||
Krzysztof Szubartowski
operator kamery (asystent)
|
||
Łukasz Brzozowy
operator kamery (asystent)
|
||
Hubert Stawicki
mistrz oświetlenia
|
||
Mariusz Sojak
oświetlenie
|
||
Robert Stawicki
oświetlenie
|
||
Paweł Galerczyk
oświetlenie
|
||
Maciej Kobiński
oświetlenie
|
||
Michał Kobyłecki
oświetlenie
|
||
Krzysztof Wiktor
fotosista
|
||
Marek Sołek
koordynator kaskaderów
|
||
Joanna Gajewska
kaskader
|
||
Remigiusz Kramek
kaskader
|
||
Karol Ceremuga
kaskader
|
||
Maciej Nenko
kaskader
|
||
Marcin Świerczyński
kaskader
|
||
Bartosz Kamiński
kaskader
|
||
Magdalena Symonowicz
prowadzący ostrość
|
||
Wiktor Sasim
kolorysta
|
Pozostałe
Proszę czekać…