Martwe wody 4.7

Poznajcie rodzinę Van Peteghemów, prawdziwych arystokratów, w których żyłach płynie błękitna krew. Jej członkowie są prawie bez wyjątku zdeprawowani, w większości zdegenerowani, nieustannie zblazowani, a niektórzy nawet garbią się i jąkają. A przy tym są obrzydliwie bogaci. Latem uwielbiają zaszywać się w swojej okazałej nadmorskiej rezydencji, spędzając czas na wspominaniu chwalebnej przeszłości, zachwycaniu się niewinnością rybaków, próżnowaniu i zaspokajaniu swoich dekadenckich zachcianek. Jednak nawet Van Peteghemowie, którzy widzieli już prawie wszystko, nie są gotowi na to, co zdarzy się w okolicach ich letniej posiadłości. Z miejscowych plaż zaczynają znikać ludzie. W tajemniczych okolicznościach, w biały dzień, a do tego bez śladu. Rozwikłania zagadki podejmują się dwaj ekscentryczni inspektorzy policji, słynący z niekonwencjonalnych metod pracy i nieopisanej głupoty.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 2

Avatar square 200x200

i_darek1x 2017-05-15 3

Z entuzjastycznych opisów jaki to ten film nie jest ? wynika że film okaże się kiepski i mało zabawny ? Ale zobaczymy i ocenimy ;)

i_darek1x i_darek1x 2017-09-23 3

Liczyłem na coś bardziej interesującego ? Ani to ciekawe ani zabawne ! Fabrice Luchini beznadziejny w tej roli ! Ogólnie szkoda czasu na to … ;)