Still Star-Crossed

Dramat ukazujący losy rodów Montekich i Kapuletich po śmierci Romea i Julii.

Odcinki

Sezony
Lata

In Fair Verona, Where We Lay Our Scene 1x1

Po tragicznej śmierci Romea i Juliet wzmaga się konflikt pomiędzy rodami Montagueów i Capuletów. Tymczasem na tronie Werony zasiada nowy książę.

The Course Of True Love Never Did Run Smooth 1x2

W związku z sytuacją kryzysową w jakiej znalazła się Verona, Rosaline i Benvolio nie mają innego wyjścia jak tylko postąpić zgodnie z postanowieniem księcia Escalusa i zgodzić się na zawarcie małżeństwa. Tymczasem Lady Capulet nadal opłakuje śmierć Juliet.

All The World’s A Stage 1x3

Chcąc przekonać mieszkańców Werony o wielkiej miłości Benvolia i Rosaline, książę Escalus wyprawia dla pary publiczne zaręczyny.

Pluck Out the Heart of My Mystery 1x4

ABC 17-07-09 (USA)

Rosaline i Benvolio wspólnie odkrywają, kto jest odpowiedzialny za rozpoczęcie wojny pomiędzy rodami Montaguesów i Capulettich.

Nature Hath Framed Strange Fellows in Her Time 1x5

Kiedy Benvolio znajduje się w poważnych tarapatach, zaskakuje Rosaline prosząc ją o pomoc. Tymczasem księżniczka Isabella usiłuje zawrzeć pokój z dożą Wenecji.

Hell Is Empty and All the Devils Are Here 1x6

Kłótnia pomiędzy lordem Montague, a lordem Capuletem prowadzi do bezsensownego aktu przemocy, który sprawia, że napięcia pomiędzy ich rodami niebezpiecznie wzrastają.

Something Wicked This Way Comes 1x7

Po powrocie do Werony Rosaline próbuje dowieść niewinności Benvolia. Tymczasem na światło dzienne wychodzi szokująca przeszłość Lorda Montaguea.