Iniemamocni 2 7.2

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 6

fan345 2018-07-09 10

Iniemamocni to film genialny, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości .Kontynuacja tego genialnego filmu pojawia się prawie po 14 latach , i Iniemamocni powracają w genialnym stylu , Iniemamocni 2 dorównują jedynce. Ten film wbija w fotel ,nic dziwnego że dużo zarabia , ten film zasłużył na wielkie brawa , jest niesamowity ,wspaniały , fantastyczny , po prostu na taki film jak ten z chęcią można iść drugi raz,nie ma nudy nawet na sekundę . Fabuła jest naprawdę genialna , jest akcja , są emocje i można się pośmiać. Uczy np żeby się nie poddawać . Fajnie że Jack – Jack odkrył moce , i ma ich dużo , ma je interesujące , pokazano jego potęgę. A teraz kwestia polskiego dubbingu który oczywiście jest tak wspaniały jak w jedynce, Piotr Fronczewski znowu daje popis dając głos Panu Iniemamocnemu . Iniemamocni 2 postawili poprzeczkę bardzo wysoko. Moim zdaniem to na ten moment główny faworyt do oscara za najlepszy film animowany roku . Jestem naprawdę zachwycony tym filmem ,liczę że powstanie 3 część .

i_darek1x 2018-11-03 6

Iniemamocni są fajni i w formie ;) Świetna animacja ,humor i mnóstwo akcji ! Bajka dla dużych i małych ,dobrze się ogląda …
Takich superbohaterów nam trzeba ;)

Karla2612 2018-08-03 10

Doskonała kontynuacja pierwszej części, już dawno nie wyszłam z kina tak zadowolona, już dawno nie byłam na filmie, podczas którego ani razu nie zerkałam na telefon, żeby sprawdzić godzinę. Polecam i z niecierpliwością czekam na kolejną odsłonę :)

Marac 2018-07-23 8

I nie ma mocnych na Iniemamocnych [8/10] |||

Znakomita kontynuacja znakomitej animacji studia Pixar. Rzadko się zdarza, żeby sequel był równie dobry co oryginał. Tu się w pełni udało. Jest akcja, jest humor, są inteligentne wątki dla dorosłych, jest nieżenujący slapstick dla dzieciaków. Niesamowite jest to, że chociaż filmy dzieli 14 lat, to jest to bezpośrednia kontynuacja, zaczynająca się w momencie, w którym pierwszy film się kończy. No po prostu łał… No i jest oczywiście cudowny, jedyny i niepowtarzalny Piotr Fronczewski.

Jeśli miałbym na siłę próbować marudzić, to brak mi porządnych suspensów, do których przyzwyczaiły nas współczesne animacje nie-tylko-dla-dzieci. Zwroty akcji są raczej przewidywalne, ale – to już jest czepianie się na siłę i absolutnie nie dyskwalifikuje tego filmu, przeznaczonego przecież przede wszystkim dla dzieciaków.

VN0 2018-08-13 2

Bardzo słaba kontynuacja.