Ex Drummer 2007

Film

Trzech muzyków - wokalista z wadą wymowy, głuchy gitarzysta i basista ze sparaliżowaną ręką - szukają perkusisty do swojego zespołu. Trafiają w ten sposób do Driesa, pisarza, który z pozoru jest całkowicie normalnym człowiekiem.

Reżyseria
Scenariusz

W belgijskiej miejscowości Ostend trzej upośledzeni muzycy szukają perkusisty do swojego zespołu, składającego się wyłącznie z osób niepełnosprawnych. Planują oni wystąpić w konkursie muzycznym. Trafiają do znanego pisarza Driesa i namawiają go, by został ich perkusistą, a jego niepełnosprawnością będzie brak umiejętności gry na perkusji. Dries przyjmuje ofertę, ponieważ widzi w tym swoją szansę na zaczerpnięcie inspiracji do napisania nowej powieści. Muzycy decydują się nazwać swój zespół "The Feminists". W zawodach muzycznych ich głównym rywalem jest zespół "Harry Mulisch" prowadzony przez dawnego kolegę Driesa - pisarza o pseudonimie Dikke Lul. bizarre

Gatunek
Komedia, Kryminał, Dramat
Słowa kluczowe
seks
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Kraj produkcji
Belgia
Czas trwania
104 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
bizarre 3

3.5/10 – Ten film to takie "Skrawki" Harmony’ego Korine z dodatkiem w miarę spójnej, aczkolwiek słabo angażującej fabuły oraz naprawdę bardzo dobrej muzyki. Ewidentnie zamierzeniem twórców był film kontrowersyjny i to im się udało, ale wydaje mi się też, że nawet nie próbowali zrobić z tego nic więcej prócz awangardy. Kilka ciekawych zabiegów (sceny puszczane od tyłu lub do góry nogami) powodują, że "Ex Drummer" dobrze się sprawdza jedynie w formie ciekawostki.
Całokształt mocno mnie zmęczył i wręcz usypiał (mimo świetnej, energetycznej muzyki).
Nie polecam osobom wrażliwym, bo pełno w tym filmie różnego typu obrzydliwości, zwyrodnień i nienormalnych motywów, których jedynym celem jest wywołanie kontrowersji.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
bizarre
23 pkt.
2
Czechu
6 pkt.
5
ferhin2
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…