Alita: Battle Angel 7.4

Film Roberta Rodrigueza, reżysera „Od zmierzchu do świtu” i „Sin City: Miasto grzechu”, wyprodukowany przez Camerona, twórcę „Titanica” i „Avatara”. W XXVI stuleciu kobieta-cyborg uratowana zostaje ze złomowiska przez naukowca, który przywraca ją do życia.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Robert Rodriguez 7.4
Brian Bettwy (asystent) -
David Rimer (asystent) -
Travis Carr (asystent) -
Derek Franzese (asystent) (dodatkowy) -
Adam Kenitzer (asystent) (dodatkowy) -
Leszek Zduń
(polski dubbing)
5.5
Scenariusz
Średnia
James Cameron 7.9
Laeta Kalogridis 6.0
Robert Rodriguez 7.4
Yukito Kishiro (komiks "Gunnm") -
Joanna Kuryłko (polskie dialogi) 6.0
Arleta Walczak (tłumaczenie) (polskie dialogi) 5.0
Producenci
Średnia
James Cameron
producent
7.9
Jon Landau
producent
-
Amber Roy producent (asystent) -
David Valdes producent wykonawczy -
David Womack producent towarzyszący -
Susan McNamara kierownik produkcji -
Prashant Sharan kierownik produkcji -
Natalie Angel nadzorca produkcji -
Tom Proper nadzorca postprodukcji -
Patrick Miller koordynator produkcji -
Cynthia Streit koordynator produkcji -
Mollie A. Gallagher koordynator produkcji (asystent) -
Agnieszka Kudelska
kierownik produkcji (polski dubbing)
5.5
Aktorzy
Średnia
Rosa Salazar
Alita
6.0
Christoph Waltz
Dr Dyson Ido
7.6
Jennifer Connelly
Chiren
7.7
Mahershala Ali
Vector
6.6
Ed Skrein
Zapan
6.3
Jackie Earle Haley
Grewishka
7.3
Keean Johnson
Hugo
-
Jorge Lendeborg Jr.
Tanji
-
Lana Condor
Koyomi
5.8
Idara Victor Siostra Gerhad -
Jeff Fahey
McTeague
7.0
Eiza González
Nyssiana
7.5
Derek Mears
Romo
7.0
Leonard Wu
Kinuba
-
Racer Maximiliano Rodriguez-Avellan Claymore -
Marko Zaror
Ajakutty
7.0
Rick Yune
Mistrz Clive Lee
7.5
Hugo Perez
Napakowany cyborg
-
Casper Van Dien
Amok
7.0
Billy Blair
Kumpel Zapana
6.0
Jamie Landau Kumpel Zapana -
Dimitrius Pulido Cyborg porywający ofiarę -
Patrick Gathron Antioch -
Elle LaMont
Screwhead
7.0
Alex Livinalli Niebieski skrzydłowy -
Neal Kodinsky Czerwony skrzydłowy -
Anthony Bandmann Mężczyzna z maczugą -
Alan Nguyen Kumaza -
Sam Medina
Stinger
-
Tod Junker Detonujący -
John Wirt Pracownik fabryki cyborgów -
Darcel Danielle Młoda pracownica fabryki -
Emma Lindsey Córka Ido -
Garrett Warren
Barman
7.0
Tony LaThanh Wojownik łowca -
Jorge A. Jimenez
Wojownik łowca
-
Vincent Fuentes
Ed
6.0
Iba Thiam Gitarzysta -
Paul De Sousa Krzykacz -
Gregg Berger
Deckman
-
David Sobolov
Centurion (głos)
-
Jeff Bottoms Spiker na Motorball (głos) -
Michelle Rodriguez
Gelda (niewymieniony w czołówce)
6.8
Liz Tabish Kelnerka (niewymieniony w czołówce) -
Charlotte Delaney Riggs Duże dziecko (niewymieniony w czołówce) -
Don Daro Ochroniarz Vectora (niewymieniony w czołówce) -
Tuana Allen Duże dziecko (niewymieniony w czołówce) -
Rachel Prieto Bohaterski cyborg (niewymieniony w czołówce) -
King Sklepikarz (niewymieniony w czołówce) -
Michael Love Toliver Mieszkaniec (niewymieniony w czołówce) -
Keil Oakley Zepernick Klient baru (niewymieniony w czołówce) -
Tristan Riggs Duże dziecko (niewymieniony w czołówce) -
Michael Wakefield Ochroniarz (niewymieniony w czołówce) -
Gary Teague Człowiek z ukulele (niewymieniony w czołówce) -
Lauren Montemayor Duże dziecko (niewymieniony w czołówce) -
Andre Pelzer Cyborg (niewymieniony w czołówce) -
James Smith Strażnik na motocyklu (niewymieniony w czołówce) -
Paulina Manseau Klientka baru (niewymieniony w czołówce) -
Darian Baker Fan Motorballu (niewymieniony w czołówce) -
Trezure Hunter Bohaterski cyborg (niewymieniony w czołówce) -
Rick Lee Kierowca trolejbusu (niewymieniony w czołówce) -
Shayla Allen Mała dziewczynka (niewymieniony w czołówce) -
Mark A. White Pracownik Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Bill Foster Pijak (niewymieniony w czołówce) -
Dakota Millett Mieszkaniec Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Robert Lloyd Moore Mieszkaniec Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Stephanie West Wiejska dziewczyna (niewymieniony w czołówce) -
Betsy Medina Wiejska dziewczyna (niewymieniony w czołówce) -
Gregory Alexander Wight Wojownik łowca (niewymieniony w czołówce) -
Nina Laskowski Fanka Motorballu (niewymieniony w czołówce) -
Derrick Gilbert Duże dziecko (niewymieniony w czołówce) -
Cindy Dire Klientka w Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Marina Aligh Dziewczyna Kinuby (niewymieniony w czołówce) -
Samuel Ali Mechanik w Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Jessica Polk Pracownica w Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Ellen Crouch Mieszkanka Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Drake Malone Członek załogi Ajakutty (niewymieniony w czołówce) -
Mike Ettnie Członek załogi Ajakutty (niewymieniony w czołówce) -
Chad Parma Pan Shopper (niewymieniony w czołówce) -
Jonathan D. Karpicke Fan Motorballu (niewymieniony w czołówce) -
M.J. Docherty Taksówkarz (niewymieniony w czołówce) -
Dennis Alcorn Włóczęga w Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Gerald J. Garza Widz (niewymieniony w czołówce) -
Colin Haag Jr. Mieszkaniec Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Chase Bryant Cyborg (niewymieniony w czołówce) -
Gregory Charles Lane Mieszkanka Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Matthew Ledo Bohaterski cyborg (niewymieniony w czołówce) -
Maria Alexandra Bohaterski cyborg (niewymieniony w czołówce) -
Erica Francoise Abraham Mieszkanka Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Devin Northrip Fan Motorballu (niewymieniony w czołówce) -
Zara Majidpour Klientka / Kobieta w barze / Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Matt Blackwell Cyborg / Częściowy cyborg (niewymieniony w czołówce) -
Casie Luong Cyborg (niewymieniony w czołówce) -
Calen Curtis Edwards Taksówkarz (niewymieniony w czołówce) -
Jarrod Dixon Cyborg (niewymieniony w czołówce) -
Laura Dilemma Klientka sklepu (niewymieniony w czołówce) -
Corey Ryan Klientka (niewymieniony w czołówce) -
Amanda Julian Johnson Częściowy cyborg uchodźca (niewymieniony w czołówce) -
Gene Cervenka Ochroniarz (niewymieniony w czołówce) -
Christine Gwosdz Klient baru (niewymieniony w czołówce) -
Colin Mingee Klient baru (niewymieniony w czołówce) -
Phil Cory Mieszkaniec Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Inertia Justice Uliczna sprzedawczyni (niewymieniony w czołówce) -
Adam Madrigal Uzbrojony cyborg (niewymieniony w czołówce) -
Devon Foster Pieszy w Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Raven Espinoza Klientka (niewymieniony w czołówce) -
Miranda Denmon Wojowniczka łowca (niewymieniony w czołówce) -
Richard Stebbins Pracownik fabryki (niewymieniony w czołówce) -
Andrew Martinez Fan Motorballu (niewymieniony w czołówce) -
Harald Galinski Mieszkaniec Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Eddie Kantor Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Mike 'King Co' Brown Ochroniarz (niewymieniony w czołówce) -
Jason Gish Taksówkarz (niewymieniony w czołówce) -
Kendra Dobson Klientka (niewymieniony w czołówce) -
Esther April Dziewczyna z załogi Koyomi (niewymieniony w czołówce) -
Julie Armstrong Klientka (niewymieniony w czołówce) -
Dominique Patridge Ochroniarz (niewymieniony w czołówce) -
Brittany Diaz Fanka motorballu (niewymieniony w czołówce) -
Cheryl Byrum Mieszkanka (niewymieniony w czołówce) -
Brittany Cofer Mieszkanka Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Joella Phillip Mieszkanka (niewymieniony w czołówce) -
Matt Rifley Członek załogi Ajakutty (niewymieniony w czołówce) -
Sonya Nguyen Klientka (niewymieniony w czołówce) -
William Throckmorton Członek załogi Ajakutty (niewymieniony w czołówce) -
Tyler Banner Pracownik budowlany (niewymieniony w czołówce) -
Carl Martin Mieszkaniec (niewymieniony w czołówce) -
David Ryan O'Rourke Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Charles Adams Mieszkaniec (niewymieniony w czołówce) -
Victoria Hardway Mieszkanka (niewymieniony w czołówce) -
Tony Tamayo Mieszkaniec (niewymieniony w czołówce) -
Misty Riley Mieszkanka Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Katusha Robert Mieszkanka Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Stan Taylor Mieszkaniec Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Sam Cantu Cyborg (niewymieniony w czołówce) -
Tyler Vogel Cyborg (niewymieniony w czołówce) -
Rhonda Burnette Oglądająca Motorball (niewymieniony w czołówce) -
Joshua Curttright Pijak w Iron City (niewymieniony w czołówce) -
Kenneth Lee Tolbert Wojownik łowca (niewymieniony w czołówce) -
Perla Rodriguez Widz (niewymieniony w czołówce) -
Marta Wągrocka
Alita (polski dubbing)
-
Bronisław Wrocławski
Dr Dyson Ido (polski dubbing)
6.3
Joanna Kwiatkowska-Zduń
Chiren (polski dubbing)
-
Michał Mikołajczak
Vector (polski dubbing)
-
Michał Klawiter
Zapan (polski dubbing)
-
Damian Kulec Hugo (polski dubbing) -
Błażej Michalski
Tanji (polski dubbing)
6.0
Zbigniew Konopka
Grewishka (polski dubbing)
9.0
Laura Breszka
(polski dubbing)
8.0
Marta Dylewska (polski dubbing) -
Agnieszka Kudelska
(polski dubbing)
5.5
Katarzyna Owczarz (polski dubbing) 6.0
Kinga Suchan (polski dubbing) -
Jarosław Boberek
(polski dubbing)
7.3
Michał Konarski
(polski dubbing)
-
Maciej Maciejewski (polski dubbing) -
Kamil Pruban
(polski dubbing)
6.3
Jakub Świderski
(polski dubbing)
4.0
Mateusz Weber (polski dubbing) -
Zdjęcia
Średnia
Bill Pope 8.0
Michael Gillespie (główna pomoc techniczna) -
Zach Humphreys (pomoc techniczna) -
Kevin Combs (pomoc techniczna) -
Cameron Jones (pomoc techniczna) -
Clayton Null (pomoc techniczna) -
Georgia Pierson (pomoc techniczna) -
Chad Lear Plunkett (pomoc techniczna) -
Josh Skrobarczyk (pomoc techniczna) -
Steve Urban (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Junkie XL 8.0
Antonio Di Iorio (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Nina Proctor -
Brian Barela -
Shell Bauman -
Celina Ferencz -
Hannah Goldblatt -
Nyima Johnston -
Kathy Kiatta -
Tom Macdonald -
Stephanie A. Steel -
Tod Waters -
Aneesah Woolfolk -
Brittany Jones-Pugh (dodatkowy) -
Cheryl G. Smith (dodatkowy) -
Byron Scott Thomas (dodatkowy) -
Paulina Reyes (asystent) -
Ashlyn Angel (nadzorca kostiumów) -
Antoinette Sales (nadzorca kostiumów) -
Montaż
Średnia
Stephen E. Rivkin 8.0
Steve Wilson (asystent) -
Justin Yates (asystent) -
Jay Mahavier (asystent) -
Cody Sallee (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Charakteryzacja
Średnia
Jenny Lin nadzorca charakteryzacji -
Carey Jones
nadzorca efektów specjalnych makijażu
7.0
Mark Landon efekty specjalne makijażu -
Mark James Ross efekty specjalne makijażu -
Sabrina Wilson efekty specjalne makijażu -
Kara Sutherlin charakteryzator -
Jacqueline Fernandez charakteryzator -
Charles Yusko nadzorca stylizacji -
Adrianne Lashley fryzjer -
Hannah Handshy fryzjer (dodatkowy) -
Jessie Maranda fryzjer (dodatkowy) -
Scenografia
Średnia
Steve Joyner scenograf 8.0
Caylah Eddleblute scenograf 8.0
Jeff B. Adams Jr. dyrektor artystyczny -
A. Todd Holland dyrektor artystyczny -
Leslie McDonald dyrektor artystyczny 7.0
William Ladd Skinner
dyrektor artystyczny
8.0
Paul Alix dyrektor artystyczny (asystent) -
David Hack dekorator wnętrz -
Bart Brown dekorator wnętrz (asystent) -
C.L. Ward cyfrowy projekt wnętrz -
John Berger projektant wnętrz -
Joseph Hiura projektant wnętrz -
Al Hobbs projektant wnętrz -
Megan Montemayor projektant wnętrz -
Greg Papalia projektant wnętrz -
Shari Ratliff projektant wnętrz -
Walter Schneider projektant wnętrz -
Shamim Seifzadeh projektant wnętrz -
William Ladd Skinner
projektant wnętrz
8.0
Chris Yoo projektant wnętrz -
Ken Gaston-Kilgore główny konstruktor dekoracji -
Robert J. Carlyle koordynator konstrukcji -
Joe McCusker koordynator konstrukcji -
Dianne Chadwick projektant graficzny -
Ellen Lampl projektant graficzny -
Marc Baird scenopis obrazkowy -
Jonathan Gesinski scenopis obrazkowy -
Jim Mitchell scenopis obrazkowy -
Dwayne Turner scenopis obrazkowy -
Jason Hammond główny rekwizytor -
Kevin Blosser główny rekwizytor (asystent) -
David Reich główny rekwizytor (asystent) -
Sarah Spencer rekwizytor -
Winona Yu rekwizytor -
Chris Clayton rekwizytor -
Aaron Robert Hall rekwizytor -
Max Juren rekwizytor -
John Parker rekwizytor -
David Reich rekwizytor -
A.D. Siller rekwizytor -
Mark Spacek rekwizytor -
Shaina Hedlund rekwizytor (asystent) -
Peter Burton stolarz -
Greg Puga stolarz -
Casey Tye rzeźbiarz -
David Tye rzeźbiarz -
Heather Tye rzeźbiarz -
Dźwięk
Średnia
Clark Crawford projektant dźwięku -
Paula Fairfield projektant dźwięku -
Craig Henighan projektant dźwięku -
Angelo Palazzo projektant dźwięku -
John Soukup operator dźwięku -
Catherine Harper imitator dźwięku -
Katherine Rose imitator dźwięku -
David V. Butler nadzorujący montaż dialogów -
Craig Henighan nadzorujący montaż dźwięku -
Tim Rakoczy nadzorujący montaż dźwięku 8.0
Andy Nelson mikser ponownego nagrania -
Craig Henighan mikser ponownego nagrania -
Brad Engleking mikser ponownego nagrania -
Luke Schwarzweller technik miksu -
Darrin Mann mikser imitacji -
Ethan Andrus mikser -
Julian Howarth
mikser (dodatkowe zdjęcia)
-
Mack Melson mikser (dodatkowe zdjęcia) -
David Bach nadzorca postsynchronu -
Brian Lyster operator postsynchronu -
David Betancourt mikser postsynchronu -
Michael Miller mikser postsynchronu -
Nick Roberts mikser postsynchronu -
Tom Sturgis mikrofoniarz -
Peter Myles montaż muzyki -
Daniel Gabor dźwięk (polski dubbing) -
Maciej Sapiński dźwięk (polski dubbing) -
Daniel Gabor montaż dźwięku (polski dubbing) -
Maciej Sapiński montaż dźwięku (polski dubbing) -
Efekty specjalne
Średnia
Bob Trevino nadzorca efektów specjalnych -
Robert Caban nadzorca efektów specjalnych -
Desirae Wallace efekty specjalne -
Samantha Inoue Harte efekty specjalne -
Andy Bergholtz makijaż -
Joe Carpenter technik -
Kit Casati technik -
Nickolos Howard technik -
Dirk Rogers technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Garrett Warren
koordynator kaskaderów
7.0
Keil Oakley Zepernick kaskader dublujący: Jackie Earle Haley -
Hayley Wright kaskader dublujący: Eiza González -
Cj Stuart
kaskader dublujący: Jorge Lendeborg Jr.
-
Brandon Melendy kaskader dublujący: Ed Skrein -
Jessi Fisher kaskader dublujący: Elle LaMont -
Mickey Facchinello kaskader dublujący: Rosa Salazar -
Zach Hudson
kaskader dublujący: Christoph Waltz
6.0
Yoshi Sudarso
kaskader dublujący: Leonard Wu
-
Dmitrious Bistrevsky kaskader dublujący -
Andrew Franklin kaskader dublujący -
Steven John Brown choreograf walk -
Jason Sanfilippo układacz -
Kurt D. Lott kierowca -
Robert Nagle kierowca -
Julie Armstrong kaskader -
Cheryl Byrum kaskader -
Christopher Cade kaskader -
Mark Chavarria kaskader -
Brandon Cornell kaskader -
Jake Dashnaw kaskader -
Robert A. Diaz kaskader -
Arturo Dickey kaskader -
Laura Dilemma kaskader -
Raven Espinoza kaskader -
Darius Walker Franks kaskader -
David Freeman kaskader -
Crickett Gonzalez kaskader -
Gloria D. Gonzalez kaskader -
Jessie Graff
kaskader
-
Josh Han kaskader -
Thekla Hutyrova kaskader -
Mindy Kelly kaskader -
Jesse La Flair kaskader -
Matthew Ledo kaskader -
Franky Morales kaskader -
Brianna Ripkowski kaskader -
Corey Ryan kaskader -
Joe Sobalo Jr.
kaskader
-
Crystal Trevino kaskader -
Albert Valladares kaskader -
Shawna West kaskader -
Rocky Abou-Sakher
kaskader
-
Marina Aligh kaskader -
Dmitrious Bistrevsky kaskader -
Solomon Brende kaskader -
Donald Brooks kaskader -
Robert Steven Brown kaskader -
Joseph T. Campos kaskader -
Bryan Cartago kaskader -
Matt Emig kaskader -
Nick Epper kaskader -
Justin Hall kaskader -
Jim Henry
kaskader
-
Logan Holladay kaskader -
Jace Jeanes
kaskader
-
Keone Kim kaskader -
Lauren Mary Kim
kaskader
-
Michael Lehr kaskader -
Dan Mast
kaskader
-
Don Charles McGovern kaskader -
Balint Pinczehelyi kaskader -
Delmar Reyna kaskader -
Allen Robinson
kaskader
-
Mariko Saito kaskader -
Jeff Schwan kaskader -
Matt Shadden kaskader -
Jason Shupe kaskader -
Carmichael Simon kaskader -
Gunter Simon
kaskader
-
Sam Situmorang kaskader -
Branden Smith kaskader -
Daniel Stevens kaskader -
Dawson Towery kaskader -
Taylor Towery kaskader -
Alicia Vela-Bailey
kaskader
6.0
Josh Vinyard kaskader -
Cord Walker kaskader -
Heath Young kaskader -
Justin Yu kaskader -
Keil Oakley Zepernick kaskader -
Selena Layan dubler: Rosa Salazar -
Liz Vera dubler: Rosa Salazar -
Alan Zaizar dubler: Keean Johnson -
James Starbird dubler: Keean Johnson -
Bruce Roberts dubler: Jeff Fahey -
Guy Messenger dubler: Christoph Waltz -
Lassiter Holmes dubler: Derek Mears -
Ron Cho dubler: Leonard Wu -
Robert Steven Brown dubler -
M.J. Docherty dubler -
Jared Michael Jones dubler -
Alex Moore
dubler
-
Eva Podanoffsky dubler -
Lexter Rivera-Santana dubler -
Paul Roberts dubler -
Heath Young dubler -
Beth Sepko dobór obsady -
Mary Vernieu dobór obsady -
Michelle Wade Byrd dobór obsady -
Iris S Moy Bautista dodatkowy dobór obsady -
Riva Cahn-Thompson dodatkowy dobór obsady -
Lavonna Cupid dodatkowy dobór obsady -
Niamh Fleming dodatkowy dobór obsady -
Bret Howe dodatkowy dobór obsady -
Kristi Kyle dodatkowy dobór obsady -
Stacey Rice dodatkowy dobór obsady -
Obi Ariguzo dodatkowy dobór obsady -
Ashley Harkrider dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Gabby Nero dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Shaun Friedberg 'Pyrokinesis' dyrektor techniczny -
Alexia Cui dyrektor techniczny -
Marcello Da Silva dyrektor techniczny -
Samuel Edwards dyrektor techniczny -
Alexander French dyrektor techniczny -
Thomas Haley-Hermiz dyrektor techniczny -
Jasper Hayward dyrektor techniczny -
Wilbert Ho dyrektor techniczny -
Mark L. Holmes dyrektor techniczny -
Ryan Arcus dyrektor techniczny -
Dan Ayling dyrektor techniczny -
Mostafa Badran dyrektor techniczny -
Michael Bain dyrektor techniczny -
Ágúst Baldursson dyrektor techniczny -
Marco Barbati dyrektor techniczny -
Bayard Baudoin grafik komputerowy -
Fellipe Beckman dyrektor techniczny -
Robert Bloom dyrektor techniczny -
Gregory Bellis dyrektor techniczny -
Brian N. Bentley dyrektor techniczny -
Zachary Brake dyrektor techniczny -
Dameon Boyle dyrektor techniczny -
Yogesh Bhavsar dyrektor techniczny -
Shidhyesh Bhogle dyrektor techniczny -
Jonathan Bird dyrektor techniczny -
Ajay Bisht dyrektor techniczny -
Eamon Samuel Duncan dyrektor techniczny -
Abhijeet Gupta dyrektor techniczny -
Stephen Evans dyrektor techniczny -
Jose Felizardo dyrektor techniczny -
Claudio Gonzalez dyrektor techniczny -
Saurabh Gandhi dyrektor techniczny -
Sreejita Ghosh dyrektor techniczny -
Joey Harris dyrektor techniczny -
Yoshihiro Harimoto dyrektor techniczny -
Scott Brisbane dyrektor techniczny -
Andy Burmeister dyrektor techniczny -
Rafael Rey Camacho dyrektor techniczny -
Kenny Carmody dyrektor techniczny -
Pedro Casavecchia dyrektor techniczny -
Scott Chambers dyrektor techniczny -
Johnny Chan dyrektor techniczny -
Joseph Chittock dyrektor techniczny -
Glen Christie dyrektor techniczny -
Stefano Cieri dyrektor techniczny -
Juan Francisco Correa Diaz dyrektor techniczny -
Marc-André Coulombe dyrektor techniczny -
Sam Doolan dyrektor techniczny -
David R. Davies dyrektor techniczny -
Mark Barber dyrektor techniczny -
Sunil Dutta dyrektor techniczny -
Jefri Haryono dyrektor techniczny -
Etay Herz dyrektor techniczny -
Swapnil Kevat dyrektor techniczny -
Mischa Kolbe dyrektor techniczny -
Manfred Kraemer dyrektor techniczny -
Annurup Kumaar dyrektor techniczny -
Icing Kuo dyrektor techniczny -
Nathan Lane dyrektor techniczny -
Niña Laureles dyrektor techniczny -
Chay Johansson dyrektor techniczny -
Julie Holmes dyrektor techniczny -
Levon Hudson dyrektor techniczny -
Djordje Ilic dyrektor techniczny -
Ajay Jain dyrektor techniczny -
Inki Jo dyrektor techniczny -
Nathan Johnson dyrektor techniczny -
Vikrant Joshi dyrektor techniczny -
Alicia Journet dyrektor techniczny -
Andrew Kennedy dyrektor techniczny -
Ju Hee Kwon dyrektor techniczny -
Key Hyung Lee dyrektor techniczny -
Olivier Lesaint dyrektor techniczny -
Jacques Leyreloup dyrektor techniczny -
Wayne Lim dyrektor techniczny -
Carlos Lin dyrektor techniczny -
Shu-Chen Lin dyrektor techniczny -
Keith Lumb dyrektor techniczny -
Jonathan Lyddon-Towl dyrektor techniczny -
Vittorio Maglione dyrektor techniczny -
Daisuke Maki dyrektor techniczny -
Laurent Maynard dyrektor techniczny -
Jamie McCarter dyrektor techniczny -
Tom Meade dyrektor techniczny -
Shéa W.C. Melville dyrektor techniczny -
Stephanie Metcalfe dyrektor techniczny -
Matthieu Molina dyrektor techniczny -
Eric Moliner dyrektor techniczny -
Luiz Philippe Moreira dyrektor techniczny -
Darren Mortillaro dyrektor techniczny -
Sandra Murta dyrektor techniczny -
Taos Myers dyrektor techniczny -
Sébastien Nebout dyrektor techniczny -
Ruthie Nielsen dyrektor techniczny -
Péter Obornik dyrektor techniczny -
Anton Ognyev dyrektor techniczny -
Martin Orlowski dyrektor techniczny -
Scott Palleiko dyrektor techniczny -
Youngbin Park dyrektor techniczny -
Dzmitry Patsukevich dyrektor techniczny -
Robert D. Pearson dyrektor techniczny -
Cinzia Pegorin dyrektor techniczny -
Alessandro Pepe dyrektor techniczny -
Emanuele Pescatori dyrektor techniczny -
Ostap Pochtarenko dyrektor techniczny -
Christian Poullay dyrektor techniczny -
Pralay Ramteke dyrektor techniczny -
Shinichi Rembutsu dyrektor techniczny -
Nishikant Rokadey dyrektor techniczny -
Peter Salter dyrektor techniczny -
Rob Taheij dyrektor techniczny -
Alex John Tan dyrektor techniczny -
Felix Telfer dyrektor techniczny -
Jamie Telfer dyrektor techniczny -
Raphael Thiery dyrektor techniczny -
Ben Thompson dyrektor techniczny -
Jon Thorsen dyrektor techniczny -
Denis Trutanic dyrektor techniczny -
James Van Der Reyden dyrektor techniczny -
Andrew Van Midde dyrektor techniczny -
Rubén Villoria dyrektor techniczny -
Faye Walkington dyrektor techniczny -
Doris Wang dyrektor techniczny -
Jonny Wang dyrektor techniczny -
Joe Weidenbach dyrektor techniczny -
Glenn Wells dyrektor techniczny -
Florian Werzinski dyrektor techniczny -
Greg Wieder dyrektor techniczny -
Michael Wilde dyrektor techniczny -
Fraser Wilkinson dyrektor techniczny -
Yak Hong Yung dyrektor techniczny -
Abhishek Sarkar dyrektor techniczny -
Claude Schitter dyrektor techniczny -
Guy Schuleman dyrektor techniczny -
Sufiyan Sheikh dyrektor techniczny -
Olivier Sicot dyrektor techniczny -
Brett Skinner dyrektor techniczny -
Marc Smith dyrektor techniczny -
Maxwell Smith dyrektor techniczny -
Tatampudi SrinivasaRaju dyrektor techniczny -
Natasha Belle dyrektor techniczny (asystent) -
Phillip Kai Chang dyrektor techniczny (asystent) -
Giuseppe Chisari dyrektor techniczny (asystent) -
Philip Copley dyrektor techniczny (asystent) -
Vincent Hayward dyrektor techniczny (asystent) -
Marnus Nagel dyrektor techniczny (asystent) -
Samuel Porter dyrektor techniczny (asystent) -
Matthew Adams główny zecer -
Charlie Armstrong główny zecer -
Michele Benigna główny zecer -
Wouter Gilsing główny zecer -
Jose Augusto David główny zecer -
Owen Jackson główny zecer -
Mark Julien główny zecer -
John Kitching główny zecer -
Marco Leone główny zecer -
Alex G. Ortoll główny zecer -
Francisco Palomares Pozas główny zecer -
Adam Parker główny zecer -
Julien Rousseau główny zecer -
Giuseppe Tagliavini główny zecer -
Hirofumi Takeda główny zecer -
Patil Sangram główny zecer -
Victor Almela zecer -
Juan Alonso zecer -
Thakur Amit zecer -
Tor Andreassen zecer -
Jörg Baier zecer -
Kate Bernauer zecer -
Chris Berry zecer -
Sabina Bihlmaier zecer -
Sudeepto Bose zecer -
Rob Bryson zecer -
Korinne Cammarano zecer -
Tom Collier zecer -
Heidi Dahle zecer -
Yasmine El-Ghamrawy zecer -
Andrew Emmerson zecer -
Andreas Feix zecer -
Fathima Feminò zecer -
Tommaso Fioretti zecer -
Borja Fuste zecer -
Aron Galabuzi zecer -
Kremena Ganeva zecer -
Sandesh Gawali zecer -
Storm Gezentsvey zecer -
Jérémy Giraudeau zecer -
Cyrille Gohier zecer -
Jonny Gu zecer -
Fernando Guerrero Rodriguez zecer -
Carlos Guillén zecer -
Kathrin Günther zecer -
Daniel Hammonds zecer -
Pratik Kalbende zecer -
Rahul Kothari zecer -
Matthias Klein zecer -
Franz Kol zecer -
Lenz Kol zecer -
Khaled Labidi zecer -
Sabine Laimer zecer -
Marco Leone zecer -
Julien Leveugle zecer -
Riccardo Mascia zecer -
Deep Mukherjee zecer -
Mervyn New zecer -
Yoon See Ng zecer -
Mike Ocoboc zecer -
Daniel Luke Orr zecer -
Sam Osborne zecer -
Deepak Panigrahi zecer -
Balasubramani Parthasarathy zecer -
Uppu Pavanrajesh zecer -
Jason Phua zecer -
Andrew Pinson zecer -
Susanna Riccio zecer -
Simon Richardson zecer -
Manuel Rivoir zecer -
Francesco Russo zecer -
Masahiro Teraoka zecer -
Eric Vidal zecer -
Tomoko Shin zecer -
Mykhailo Slavov zecer -
Sam Sloan zecer -
Ivan Sorgente zecer -
Hansu Zhan zecer -
Anneka Fris główny animator -
Sebastian Trujillo główny animator -
Divyesh Shah animator postaci -
Balaji Anbalagan animator -
Julie Baines animator -
Henry Bennett animator -
Jordan Benning animator -
Debaprasad Bhowmik animator -
Bryon Caldwell animator -
Francesco Canonico animator -
Vincent Caudeville animator -
James Yuhsiu Chen animator -
Alessandro Ciucci animator -
Camilo Duarte Franco animator -
Adrian Lim animator -
Jerry Graham animator -
Michael J. Hall animator -
Nathan Jones animator -
HyunKyung Jung animator -
Mariya Kalachova animator -
Alexis Kerjosse animator -
Joseph Kim animator -
Matt Lockie animator -
Luciano A. Munoz Sessarego animator -
Lukas Niklaus animator -
Usman Olomu animator -
Brad Price animator -
Klym Protasov animator -
Rodrigo Reinoso animator -
Sarp Serter animator -
Zi Chao Tan animator -
Ollie Thomas animator -
Edwina Ting animator -
Heriyanto Tio animator -
Jason Walmsley animator -
Rafael Gonzalez Quinones animator -
Tanseer Ahmed animator -
Michael Chen animator -
Peter Chen animator -
Ryan Cronin animator -
Vincent Désilets animator -
Alexander Hewitt animator -
Florent Limouzin animator -
Jade Lorier animator -
Alexander Melville animator -
Ignacio B. Peña animator -
Leo Recompsat animator -
Tobias Mack inżynier oprogramowania -
Gabriela Roque López inżynier oprogramowania -
Gabriel Enrique Salas inżynier oprogramowania -
John Stevenson-Galvin modelarz cyfrowy -
Adam Shaw modelarz cyfrowy -
Clare Woodford-Robinson modelarz cyfrowy -
Brian Adler efekty wizualne -
Rohit Agarwal efekty wizualne -
James Bell efekty wizualne -
Alexander T.H. Browne efekty wizualne -
Miguel Castrillo efekty wizualne -
Tim Cheng efekty wizualne -
Anthony Chiang efekty wizualne -
Harry Chrisp efekty wizualne -
Simon Coles efekty wizualne -
Edward Ferrysienanda efekty wizualne -
Dana Franklin efekty wizualne -
Aman Gahlot efekty wizualne -
Raj Gedam efekty wizualne -
Emanuele Goffredo efekty wizualne -
Justin Greenwood efekty wizualne -
Ngoc Heng efekty wizualne -
Cody Hernandez efekty wizualne -
Hamish Hill efekty wizualne -
Ben Holen efekty wizualne -
Joe Howes efekty wizualne -
Kurt Debens efekty wizualne -
Saurabh Sanjay Jadhav efekty wizualne -
Abhinaw John efekty wizualne -
Advait Kamble efekty wizualne -
Rikki Knight-Trembath efekty wizualne -
Zygimantas Kucas efekty wizualne -
Desiree Lunsford efekty wizualne -
Rob MacBride efekty wizualne -
Douglas McHale efekty wizualne -
Rick McMahon efekty wizualne -
Santi Montero efekty wizualne -
Jens Mårtensson efekty wizualne -
Abby Nath efekty wizualne -
Kieran Ogden-Brunell efekty wizualne -
Andrea Pezzolato efekty wizualne -
James Porter efekty wizualne -
Orlando Porter efekty wizualne -
Simon Quach efekty wizualne -
Indreep Raha efekty wizualne -
Alessandro Sabbioni efekty wizualne -
Anurag Salekar efekty wizualne -
Katie-Louise Talbot efekty wizualne -
Dipak Tarpara efekty wizualne -
Tim Teramoto efekty cyfrowe -
Rouhollah Toghyani efekty wizualne -
Vinod Sathe efekty wizualne -
Nicolas Sauval efekty wizualne -
David Schulz efekty wizualne -
Ravinder Sembi efekty wizualne -
Mahabub Subhani Shaik efekty wizualne -
Sompong Teekasathien efekty wizualne -
Ryan Brooks tworzący w technologii cyfrowej -
Connor Gartland tworzący w technologii cyfrowej -
Will Chang tworzący w technologii cyfrowej -
Prerana Jaiswal tworzący w technologii cyfrowej -
Chris Janssen tworzący w technologii cyfrowej -
Marc Landrain tworzący w technologii cyfrowej -
Rachel Laurenson tworzący w technologii cyfrowej -
Seth F. Miller tworzący w technologii cyfrowej -
Cesar Quijada tworzący w technologii cyfrowej -
Kade Ramsey tworzący w technologii cyfrowej -
Ryan D. Romero tworzący w technologii cyfrowej -
Prajeesh Thomas tworzący w technologii cyfrowej -
Pawan Tiwari tworzący w technologii cyfrowej -
Jatin Bhavsar kierownik produkcji efektów wizualnych -
Alice Cicchetti kierownik produkcji efektów wizualnych -
David Cordon kierownik produkcji efektów wizualnych -
Katy Mummery kierownik produkcji efektów wizualnych -
Whitney Richman kierownik produkcji efektów wizualnych -
Leslie Hough producent efektów wizualnych -
Nick King producent efektów wizualnych -
Mare McIntosh producent efektów wizualnych -
Danielle Morley producent efektów wizualnych -
Kevin L. Sherwood producent efektów wizualnych -
Mark G. Soper producent efektów wizualnych -
Kasey Maree Rose producent efektów wizualnych (asystent) -
King Louie Palomo producent efektów wizualnych (asystent) -
Zane Morrissey producent efektów wizualnych (asystent) -
Russell Bowen nadzorca grafiki komputerowej -
Julian Hutchens nadzorca grafiki komputerowej -
Mark Norrie
nadzorca grafiki komputerowej
-
Raju Vaidya nadzorca grafiki komputerowej -
Andy Walker nadzorca grafiki komputerowej -
Phil Van Der Reyden grafik komputerowy -
Erik Johnson grafik komputerowy -
Jayden Beveridge układ graficzny -
Josh Henare układ graficzny -
Ruth Asensio układ graficzny -
Sunil Dutta układ graficzny -
Patrick Kilgallon układ graficzny -
Shane Mulholland układ graficzny -
Pablo Otero układ graficzny -
Florent Revel układ graficzny -
Teresa Winters układ graficzny -
Jonas Sperl układ graficzny -
Jacob Stephens układ graficzny -
Thomas Baxter układ graficzny (asystent) -
Nik Brownlee nadzorca komponowania -
Ben Roberts nadzorca komponowania -
Christoph Salzmann nadzorca komponowania -
Rene Sekula producent cyfrowy -
Raymond Chen nadzorca efektów wizualnych -
Nigel Denton-Howes nadzorca efektów wizualnych -
Nick Epstein nadzorca efektów wizualnych -
Mark Gee nadzorca efektów wizualnych -
Michael Grobe nadzorca efektów wizualnych -
Mike F. Hedayati nadzorca efektów wizualnych -
Richard E. Hollander nadzorca efektów wizualnych -
Yoshi DeHerrera nadzorca efektów wizualnych -
Joe Letteri
nadzorca efektów wizualnych
-
Vishal Mehta nadzorca efektów wizualnych -
Nicolas Petit nadzorca efektów wizualnych -
Cornelius Porzig nadzorca efektów wizualnych -
Eric Saindon
nadzorca efektów wizualnych
-
Ghanshyam Sureshbhai Waghela nadzorca efektów wizualnych -
Emily Davis koordynator efektów wizualnych -
Kate Elum koordynator efektów wizualnych -
Alex Conor Harrison koordynator efektów wizualnych -
Alyssa Harrison koordynator efektów wizualnych -
Dan Hogg koordynator efektów wizualnych -
Chris Hopper koordynator efektów wizualnych -
Melyssa Forget Turcotte koordynator efektów wizualnych -
Case Johnson koordynator efektów wizualnych -
Patrick Miller koordynator efektów wizualnych -
Chelsea Mirus koordynator efektów wizualnych -
Stephanie Muyco koordynator efektów wizualnych -
Lucas John Ng koordynator efektów wizualnych -
Margaux Peach koordynator efektów wizualnych -
Emily Pead koordynator efektów wizualnych -
Audrey Planchard koordynator efektów wizualnych -
Jennifer Ramos koordynator efektów wizualnych -
Kraig Tytus koordynator efektów wizualnych -
Kays Vanderest koordynator efektów wizualnych -
Kimberly Wasson koordynator efektów wizualnych -
Eva Weber koordynator efektów wizualnych -
Sammy Shikaze koordynator efektów wizualnych -
Jane Simons koordynator efektów wizualnych -
Bronwyn Shields montaż efektów wizualnych -
Martin Sandahl montaż efektów wizualnych -
Charlie Nevett montaż efektów wizualnych -
Mark Hunter montaż efektów wizualnych -
Sharon Smith Holley montaż efektów wizualnych -
Todd Busch montaż efektów wizualnych -
Anthony Bauyon montaż efektów wizualnych (asystent) -
Clint Beckwith montaż efektów wizualnych (asystent) -
Tom McHattie montaż efektów wizualnych (dodatkowy) -
Mark Goellnicht operator kamery -
Nathan Haugaard operator kamery -
Sean Maxwell operator kamery -
Kevin McGill operator kamery -
Matt McLaughlin operator kamery -
P.K. Munson operator kamery -
Tyson Smith operator kamery -
David G. Wilson operator kamery -
Joel Hodge operator kamery (dodatkowy) -
Mark Goellnicht operator steadicam -
Leslie Frid kamerzysta (asystent) -
Adrian Hattingh kamerzysta (asystent) -
Wes Turner kamerzysta (asystent) -
Sebastian Vega kamerzysta (asystent) -
Kelly Bogdan kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
John Alcera elektryk -
Robyn Greer elektryk -
Zach Humphreys elektryk -
William Penson elektryk -
Eric Pickett elektryk -
Ashley Riggs elektryk -
Nick Scimeca elektryk -
John 'Fest' Sandau oświetlenie -
Rico Torres fotosista -
Leszek Zduń
dobór obsady (polski dubbing)
5.5
Agnieszka Kudelska
dobór obsady (polski dubbing)
5.5
Ruben Gerardo Alfaro Moreno efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Eric Bates animator (niewymieniony w czołówce) -
Terrence Bergeron producent wykonawczy efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Rohan Bhingarde dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -
Bart Karon dyrektor techniczny (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Riasat Manzoor dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -
Tonya Strantzi dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -