Amok 6.2

Krystian Bala (Mateusz Kościukiewicz) właśnie wydaje swoją najnowszą powieść "Amok", która przypadkowo trafia w ręce inspektora Jacka Sokolskiego (Łukasz Simlat), wycofanego introwertyka z mroczną przeszłością. Dociekliwy funkcjonariusz odnajduje podobieństwa między opisaną w książce zbrodnią a brutalnym zabójstwem niejakiego Mariusza Roszewskiego sprzed kilku lat.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 4

i_darek1x 2017-08-25 3

Chyba reżyserka i aktorzy też byli w amoku ? Bo film jest napięty jak "baranie jaja " Mnie film nie wstrząsnął a jedynie zanudził ! Przereklamowany ! Ogólnie szkoda czasu na to … ;)

CameronPoe i_darek1x 2017-09-03 1

Święta racja. Jak zobaczyłem (niestety dopiero) na końcu, że to baba nakręciła ten kicz to już wszystko było wiadome dlaczego ten film to gniot. Nie wiem skąd to się bierze, ale wystarczy popatrzeć na amerykańskie kino – tam filmy kręcone przez płeć piękną są także w większości DO BANI !!!!!!!! :(

Simon_Says CameronPoe 2017-10-22

@CameronPoe Racja, racja. Chodźmy taki film jak Transformers 17…to jest kino, a nie jakieś tam Hurt Locker:P

Simon_Says 2017-10-22

Adamik się pogubiła w opowiadanej historii całkiem. Tak samo było z Janosikiem. Ona nie umie opowiadać. Więc żadna z niej reżyserka. Boisko bezdomnych miało ciekawy scenariusz i tym się obroniło. Jedyny plus tego filmu to ciekawie dobrana muzyka. I Zofia Wichłacz. Ładna dziewczyna i ma talent. Oby dobrze dobierała role.