Zło we mnie 6.0

W katolickiej szkole dla dziewcząt w Bramford zaczyna się przerwa świąteczna. Na miejscu, w opustoszałym z dnia na dzień internacie, pozostają wyłącznie Katherine (Kiernan Shipka) i Rose (Lucy Boynton), których rodzice - z niewiadomych powodów - nie stawili się po odbiór córek. Równolegle, swoją podróż w kierunku Bramford kontynuuje Joan (Emma Roberts) - tajemnicza kobieta z mrocznym sekretem. Jej nadejście uwalnia demony, która zaczynają zagrażać Katherine i Rose. Czy zdane tylko na siebie uczennice zdołają powstrzymać moce, które przebudziły się w zapomnianych podziemiach szkoły?

Zgłoś naruszenie Zwiastun PL #1

Komentarze 8

i_darek1x 2016-11-27 3

Obserwacja jak się porusza ślimak ma więcej akcji niż ten film !Nudny jak "flaki z olejem" Jednym słowem badziewie !!!

Adrenochrom 2018-04-17 9

Niesamowicie klimatyczny horror, klimat wciska w fotel.

rudeez 2018-02-19 6

no nie wiem. shipka zagrała kozak (mimika), film do połowy trzymał w napięciu, później niestety wszystko poddane na tacy, stąd brak zainteresowania końcówką.

lorelei 2017-05-14 7

Pomimo niepowalającej tempem akcji i błędów obsadowych (Emma Roberts jest spoko, ale na uczennicę "10 lat później"to nie wygląda),miał w sobie coś niepokojącego

Mrozikos667 2017-03-22 8

Poszedłem, "bo syn Perkinsa", a tu nagle szczęka mi się zaczęła obluzowywać. Znakomity klimat (muzyka!), brak jumpscare’ów i ciekawe źródło zachowań bohaterki.

Następne