Arcyoszust 6.4

Bernie Madoff (Robert De Niro) był jednym z najbardziej wpływowych doradców inwestycyjnych w USA. Dobra passa finansisty kończy się w grudniu 2008 roku, gdy wybucha wielki skandal z jego udziałem. Mężczyzna zostaje aresztowany przez FBI. Po trwającym niespełna rok procesie biznesmen trafia za kratki z wyrokiem 150 lat pozbawienia wolności za stworzenie piramidy finansowej. Poszkodowanych jest ok. 13,5 tys. indywidualnych inwestorów oraz organizacji. Ich łączne straty szacuje się na miliardy dolarów. Tłem historii krętactw i kłamstw Madoffa oraz jego prób zatuszowania skandalu staje się dramat żony i synów finansisty, którzy nagle stają się obiektem powszechnej krytyki. Oparty na faktach, wnikliwy dramat produkcji HBO przedstawia kulisy największego oszustwa finansowego w historii Stanów Zjednoczonych.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 2

Avatar square 200x200

i_darek1x 2017-05-21 3

Bandzior Bernie Madoff i rodzinka doczekała się filmu ! Jak dla mnie mało interesujący temat ? Wykorzystali ludzi i dobrze się bawili !Rodzinka nic o tym nie wiedziała ? Pracownicy też ? Chyba to drabina głupich ! Film mało interesujący i tyle ! Długi i nudny ! ;)

Movieman 2017-05-22 5

Dla osób zaznajomionych z ekonomią i historią Madoffa, film może się okazać naprawdę dobry. Dla mnie była to nieciekawa opowieść o nieciekawej rodzinie. 5/10