Wiedźmin

7,0
Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.
Sezon 2: Zwiastun PL#1 Zgłoś naruszenie
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 16
MARTIN007 7

Lekkie błędy są, ale i tak przyjemnie ogląda się. Aktorsko dobrze jest, Yennefer, Ciri świetnie odegrane postaci. Ale Cavill najlepszy i tak,oraz jego walki. Muzyka w tle dobrze gra. Na minus Triss, momentami oświetlenie i smok, który wygląda jak pterodaktyl.Jest co poprawić żeby być rewelacyjnym serialem fantasy.

MegaTM MARTIN007 5

@MARTIN007 a widziałeś w podobnym klimacie "Miecz prawdy"? Jak nie to obejrzyj, to dasz 5-6 max ;)

Anonimowy

Dobrze się to oglądało. Niestety trochę za mało Wiedźmina, a wątek Ciri przynudza i jak dla mnie mogli go skrócić. Chronologia wydarzeń trochę zagmatwana. To utrudnia odbiór ludziom, którzy ze światem stworzonym przez Sapkowskiego nie mieli styczności. Liczę na to, że kolejny sezon będzie lepszy i będę mógł podnieść ogólną ocenę serialu.

JustynaMacugowska 9

Serial obejrzany z zapartym tchem. Muszę przyznać, że bardzo mi się podobał. Cavill w tytułowej roli idealnie się odnalazł. Świetne sceny walk, chodź jakiś taki niedosyt mam jeśli chodzi o ich ilość i ilość potworów. Jednak wynika to pewnie z tego, że mnóstwo materiału było do opowiedzenia, aby nieobznajomieni z twórczością Sapkowskiego mogli co nieco zrozumieć z serialu. Dla mnie problemem były tylko linie czasowe. Po uważnym oglądaniu ogarnęłam je, jednak w duży błąd wprowadza brak starzenia się Jaskra.

TomekABCD 9

Serial mi się bardzo podobał, chociaż przyznam, że gdzieś w połowie odcinków musiałem na chwilę zatrzymać film żeby ogarnąć, że chronologia nie jest przestrzegana (przez chwile nawet myślałem, że w różnych królestwach czas płynie w innym tempie czy coś). Ogólnie nie lubię oglądać wydarzeń, których przyszłość znam, więc 1 odcinek z 8 musiałem przeboleć. Jeszcze te zbroje mieli trochę takie jakby zbyt nowe (prosto z aliexpress) , rozumiem, że Król może taką mieć, ale Wiedźmin itp?

spoilerchan 6

Cavill sprawdził się jako wiedźmin i ratuje serial. Jak się przebrnie przez pierwsze dwa odcinki, to jest coraz lepiej- trzeci odcinek wg mnie jest najlepszy w całym sezonie.
Walki są solidne, Geralt robi robotę. Walka ze strzygą- rewelacja.
Postać Yennefer jako jedyna wprowadzona w całości w klarowny sposób. Netflix popełnia błąd nie wprowadzając postaci od zera, za dużo wątków rozpoczął i bez znajomości książek człowiek nie jest w stanie połapać się o co chodzi. Szkoda, że nie HBO zabrało się za produkcję.
Najgorszym ogniwem serialu jest Triss. Bardzo źle wygląda, jak stara cyganka.

Więcej informacji

Proszę czekać…