Huragan 5.6

Nadciąga ekstremalnie silny huragan, który z łatwością porywa samochody, domy a nawet kontenerowce. Tego samego dnia, do skarbca w położonej na wybrzeżu bazie wojskowej trafia olbrzymia kwota 600 milionów dolarów w gotówce. Pod osłoną zrywającego się żywiołu, doskonale zorganizowana grupa bandytów dokonuje napadu na militarną placówkę i próbuje dostać się do zamkniętych w sejfie pieniędzy. Jedyną osobą, która zna kod jest Casey (Maggie Grace) – agentka rządowa. Kobieta zrobi wszystko, aby gotówka nie wpadła w niepowołane ręce. Z pomocą przychodzą jej: specjalista od huraganów – Will oraz jego brat Breeze, który jest byłym wojskowym. Ponad 25 lat temu obaj mężczyźni przeżyli równie potężną wichurę, która zrównała ich rodzinne miasto z ziemią. Teraz przyszedł czas na rewanż. Rozpoczyna się emocjonująca walka w oku kataklizmu i wyścig, w którym liczy się każda sekunda.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1 PL

Komentarze 3

i_darek1x 2018-06-04 4

Efekty pierwsza klasa ! Akcji nie brakuje od początku do końca ! Ale scenariusz to totalna bzdura ;) Sprawiedliwość i uczciwość wygrywa…ble,ble,ble .
…a świstak siedzi i zawija je w te sreberka ;)

ZSGifMan 2018-08-28 6

Faktycznie jak piszą inni złamano chyba wszelkie prawa fizyki, w filmie straszne bzdury, scenariusz tendencyjny, co chwila kity z satelity ;) ale jako rozrywka jest nawet, nawet niezły. Miło się oglądało nie oczekując od filmu zbyt wiele.

Asmodeusz 2018-06-05 4

fajnie popatrzeć jak huragan miota różnymi przedmiotami ale poza tym urozmaiceniem kiepski scenariusz byle jacy aktorzy a sam film jedynie przeciętny