Najlepszy 7.5

Uzależniony od heroiny chłopak walczy z nałogiem i zostaje światowej klasy triatlonistą.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 5

i_darek1x 2018-04-12 3

Jakub Gierszał jest kiepski ! A Arkadiusz Jakubik brakuje go jeszcze w mojej lodówce ? Popularny jak papier toaletowy ;) T.Kot mam wrażenie że gostek gra w serialu …ciągle to samo .A tak po za tym żywot ćpuna może interesować chyba ćpunów … …muzyka beznadziejna ;)

Sebioslaw 2018-04-08 9

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tak dobrego filmu. Oczywiście posada Łukasza Palkowskiego od początku zapowiadała, że otrzymamy obraz na poziomie również biograficznego Bogowie, choć mogło to być też dzieło mniejszego lotu. Jakież było moje zaskoczenie po seansie! Wydaje mi się, że Palkowski dołączył do ścisłej reżyserskiej polskiej czołówki.

Dla tych, którym się seans podobał, polecam obejrzeć konferencję po premierowym seansie:
https://www.youtube.com/watch?v=61msWIGcoUg

andzior 2017-11-22 4

Zachwyty nad tym filmem są dla mnie niezrozumiałe. Aktorstwo dobre tylko momentami i to tylko części aktorów. Fabuła może i ciekawa ale czuć, że mocno przerysowana. To przerysowanie podkreśla fatalna charakteryzacja. Jakby się oglądało niskobudżetowy film o zombie. Kłują też typowo teatralne monologi bohatera z własnym odbiciem w lustrze. Tym bardziej, że w odbiciu wygląda jakby chorował na trąd. Mógł być fajny film, ciekawa historia, niestety ktoś przekombinował.

anonim325 andzior 2018-02-03

@andzior Ta "mocno przerysowana fabuła" to prawdziwe wydarzenia z życia Jurka Górskiego. A po narkotykach to prawdopodobnie wyglądało podobnie. Tak się składa, że miałam okazję poznać Jurka i przeczytać książkę o tym samym tytule co film i wcale nie uważam, że fabuła jest mocno przerysowana. Nawet niektórych rzeczy i w niej brakuje.

Sebioslaw andzior 2018-04-08 9

@andzior Jeśli wyniosłaś z tego filmu tylko wizje z zombie to współczuję braku dobrego smaku i wyobraźni. Myślę, że lepiej Ci "wejdzie" The Walkig Dead.