Pierwszy strzał 2017

First Kill

W celu nawiązania kontaktu ze swoim synem Dannym broker z Wall Street, Will, zabiera rodzinę na polowanie do domku w okolicy, w której dorastał. Podczas polowania z Dannym wyprawa przybiera śmiertelny obrót, gdy natykają się oni na kilku bandytów, a także są świadkami morderstwa jednego z kryminalistów. Will zostaje… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Bruce Willis
jako Howell
Ty Shelton
jako Danny
Megan Leonard
jako Laura
Gethin Anthony
jako Levi
William DeMeo
jako Richie
Deb G. Girdler
jako Dottie
Tyler Jon Olson
jako Tom Davies
Shea Buckner
jako Charlie
Magi Avila
jako Adele
Christine Dye
jako Mabel

W celu nawiązania kontaktu ze swoim synem Dannym broker z Wall Street, Will, zabiera rodzinę na polowanie do domku w okolicy, w której dorastał. Podczas polowania z Dannym wyprawa przybiera śmiertelny obrót, gdy natykają się oni na kilku bandytów, a także są świadkami morderstwa jednego z kryminalistów. Will zostaje wplątany w napad na bank, którego skutkiem jest porwanie Danny'ego. Szantażowany mężczyzna wraz z szefem policji musi oddać łup w zamian za życie swojego syna. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Thriller
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2017-07-21 (świat)
Wytwórnia
Brookstreet Pictures
Emmett/Furla/Oasis Films (EFO Films)
Kraj produkcji
USA, Kanada, Wielka Brytania
Inne tytuły
Piraci z Somalii (Polska) (tytuł TV)
Instinct de tueur (Kanada)
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
97 minut
Budżet
10 000 000 USD
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
dareczek50 5

Dużo akcji, cały czas coś się dzieje. Nie ma miejsca na nudę. No ale poważnym minusem tego filmu jest fatalnego aktorstwo (oczywiście oprócz Willisa). A szczególnie ten dzieciak. Był strasznie irytujący.

wazka16 5

36%. Kolejny film,w którym Bruce gra zmęczonego glinę (tu też okazuje się być złą postacią,odp. za napad i śmierć ojca bohatera). Bohater z synem na polowaniu.

Barbarka88Rz 3

Niestety nie jest dobrze, po duecie Hayden-Bruce spodziewałam się czegoś lepszego, a przynajmniej znośnego. Na ich miejscu nie wpisywałabym tego do portfolio. Mocno oklepany scenariusz: rodzinny urlop na odludziu zmienia się w walkę o przetrwanie z bandytami. Nic nowego nie wniósł, powielił stare schematy, co więcej był nudny, męczący, przydługawy i źle zagrany. Nie podobała mi się praca kamery i ujęcia. Z pewnością film żadnej nagrody nie dostanie, chyba że Złotą Malinę.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
jacks
158 pkt.
2
Czejen71
62 pkt.
3
Victor
16 pkt.
4
fredaser
12 pkt.
5
agatkar16
5 pkt.
6
kaskader
4 pkt.
7
nathalie
2 pkt.
8
Czechu
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Proszę czekać…