Życzenie śmierci 6.2

Paul Kersey (Bruce Willis) jest chirurgiem, który co dzień ratuje ludzkie życie. Gdy nieznani sprawcy dokonują brutalnego napadu na jego rodzinę, po raz pierwszy sam musi zwrócić się o pomoc. Policja pozostaje jednak głucha na jego apele. Zdesperowany mężczyzna postanawia więc własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość. Gdy uwagę mediów przyciągają zabójstwa kolejnych gangsterów, wszyscy zadają sobie jedno pytanie: giną oni z ręki bohatera czy bandyty? Wiedziony pragnieniem zemsty Kersey dostrzega, że może pomóc także innym. Nie każdemu podoba się jednak to, że mężczyzna staje ponad prawem, policja zaś jest coraz bliżej odkrycia tożsamości mściciela.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 4

MARTIN007 2018-10-31 6

Całkiem dobrze oglądało się,taki bezpieczny remake.Bruce całkiem dobrze jak na ostatnie produkcje wypadł.Niezły seans na wieczór na zabicie nudy.

Michael_Corleone 2018-08-17 6

Produkt sponsorowany przez NRA, nie pozostawiający widzowi cienia wątpliwości co do postawy bohatera

Asmodeusz 2018-06-02 6

Film przeciętny wszystko rozwija się jak po sznureczku aż do przewidywalnego finału, swoją drogą mijają lata a Bruce Willis od czasu jak jest łysolem przestał się starzeć

i_darek1x 2018-03-24 5

Co prawda niczego nowego film nie wnosi ale dobrze się ogląda .63 letni Bruce Willis dorabia sobie do emerytury ;) I chyba na tym się nie skończy ? Kontynuacja pewna … Niektórym to się powodzi ;)

Następne