Dżungla 2017/I

Jungle

Grupa przyjaciół pod opieką przewodnika wyrusza do boliwijskiej dżungli, by odnaleźć ukrytą w dziczy wioskę Indian. Wskutek nieprzewidzianych wydarzeń ekspedycja, która miała być przygodą życia, zamienia się w koszmar. Oddzielony od grupy Yossi (Daniel Radcliffe), cudem unika śmierci, ale gubi się w środku zielonego piekła.… zobacz więcej

Zwiastuny Zobacz wszystkie 2 zwiastuny

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

Grupa przyjaciół pod opieką przewodnika wyrusza do boliwijskiej dżungli, by odnaleźć ukrytą w dziczy wioskę Indian. Wskutek nieprzewidzianych wydarzeń ekspedycja, która miała być przygodą życia, zamienia się w koszmar. Oddzielony od grupy Yossi (Daniel Radcliffe), cudem unika śmierci, ale gubi się w środku zielonego piekła. Pozbawiony jakiejkolwiek pomocy i zapasów, ma jeden cel. Przetrwać! opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Przygodowy, Dramat, Thriller

Szczegóły

Premiera
2017-12-22 (kino), 2017-08-03 (świat)
Dystrybutor
Kino Świat
Wytwórnia
Babber Films
Cutting Edge Group
Screen Australia zobacz więcej
Kraj produkcji
Australia, Kolumbia
Czas trwania
115 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 3 wiadomości

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 3

Avatar square 200x200

i_darek1x 2017-11-04 6

Przygoda która niesie ze sobą niebezpieczeństwo !Dżungla kto by nie chciał ? Film dobrze się ogląda ;) I już się nie odważę na taką wyprawę ;)
Film na faktach …

Simon_Says i_darek1x 2017-11-04

@i_darek1x Porównują to do Into The Wild…Faktycznie znowu film o kretynie, który nawet nie wie co jeść na danym terenie, ale zamieszkuje w dziczy?

Barbarka88Rz 2017-12-06 6

Całkiem ciekawy projekt z piękną scenerią. Dużym plusem jest to, że film oparto na faktach autentycznych; poznajemy pewną historię, która wydarzyła się naprawdę- zawsze chętnie oglądam takie filmy.

Współtworzą