Atak paniki 5.7

To wielowątkowa historia pozornie niezwiązanych ze sobą osób, które w pewnym momencie doświadczają ataku paniki.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Paweł Maślona 1.0
Michał Wawrzecki (drugi reżyser) -
Piotr Fiedziukiewicz (drugi reżyser) -
Marta A. Zygadło
(drugi reżyser)
-
Marta Borys (asystent) -
Aleksander Zalewski (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Paweł Maślona 1.0
Bartłomiej Kotschedoff 1.0
Aleksandra Pisula 4.0
Producenci
Średnia
Jan Kwieciński producent -
Zenon Maślona współproducent -
Daria Maślona współproducent -
Małgorzata Fogel-Gabryś producent wykonawczy 7.0
Monika Lang koordynator postprodukcji -
Paweł Gabryś kierownik produkcji 7.0
Anna Przybyszewska kierownik produkcji (dodatkowy) -
Daria Maślona kierownik produkcji (dodatkowy) -
Aktorzy
Średnia
Artur Żmijewski
Andrzej
6.9
Dorota Segda
Elżbieta
6.6
Nicolas Bro
Oskar
5.5
Magdalena Popławska
Monika
6.7
Grzegorz Damięcki
Dawid, pan młody
6.9
Julia Wyszyńska
Wiktoria, panna młoda
1.0
Małgorzata Hajewska-Krzysztofik
Krystyna
-
Bartłomiej Kotschedoff
Miłosz
1.0
Aleksandra Pisula
Kamila, siostra Miłosza
4.0
Aleksandra Adamska
Alicja, koleżanka Kamili
6.0
Justyna Kokot
Justa, koleżanka Kamili
-
Maria Kania
Kasia, koleżanka Kamili
-
Daniel Guzdek Witek -
Andrzej Konopka
Jacek
6.0
Adam Nawojczyk
Sebastian Kamil
-
Roman Gancarczyk
Manager w domu weselnym
6.7
Olaf Marchwicki
Amadeusz
-
Nicolas Przygoda "Mrówka" -
Michał Lupa "Dziku" -
Mirosław Haniszewski
Świadek
7.0
Adam Krawczyk
Szef kelnerów
5.0
Dagmara Bąk
Świadkowa, siostra Wiktorii
5.5
Andrzej Danieluk Narzeczony świadkowej -
Anna Janik
Pracownica lotniska
4.0
Ewa Kaim
Ciotka panny młodej
8.0
Krzysztof Kędziora Lektor -
Dominika Kimaty Stewardessa -
Mateusz Krawczyk Kapitan samolotu (głos) -
Paweł Kubat Kelner w restauracji 6.0
Katarzyna Kwiatkowska
Głos z radia (głos)
7.0
Sławomir Rokita Ojciec panny młodej -
Anna Romantowska
Matka panny młodej
6.9
Michał Słomkowski Kelner na weselu -
Mateusz Świstak Kelner na weselu -
Jan Tahmazow Szymek, syn Justyny -
Zuzanna Teleńczuk Dziewczynka na weselu -
Tomasz Tomczuk Wodzirej -
Magdalena Turczeniewicz
Agata, żona Jacka
5.5
Zdzisław Wardejn
Ojciec pana młodego
7.0
Jan Wojtyński
Kucharz
-
Zdjęcia
Średnia
Cezary Stolecki -
Kompozytorzy
Średnia
Radzimir Dębski -
Kostiumy
Średnia
Ewa Gronowska -
Robert Adamczyk (dodatkowy) -
Monika Bebej (dodatkowy) -
Montaż
Średnia
Agnieszka Glińska -
Ireneusz Grzyb (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Liliana Gałązka charakteryzator -
Dorota Świderska charakteryzator (dodatkowy) -
Ludmiła Krawczyk charakteryzator (dodatkowy) -
Scenografia
Średnia
Elwira Pluta scenograf -
Beata Korol scenograf (dodatkowy) -
Elwira Pluta dekorator wnętrz -
Bogdan Piotrowski rekwizytor -
Dariusz Ochenkowski główny konstruktor dekoracji -
Rafał Zieliński konstruktor dekoracji -
Grzegorz Załuska konstruktor dekoracji -
Rafał Rusin konstruktor dekoracji -
Mariusz Krzyżewski konstruktor dekoracji -
Władysław Janik konstruktor dekoracji -
Olga Janik konstruktor dekoracji -
Krzysztof Krawczyński konstruktor dekoracji -
Bartosz Dziurny konstruktor dekoracji -
Paweł Dziurny konstruktor dekoracji -
Tomasz Dziurny konstruktor dekoracji -
Rafał Masztalski konstruktor dekoracji -
Dźwięk
Średnia
Jakub Pietrzak montaż muzyki -
Jarosław Bajdowski dźwięk -
Grzegorz Kucharski dźwięk -
Kacper Habisiak
dźwięk
-
Marcin Kasiński
dźwięk
-
Mariusz Andrasik
operator dźwięku (asystent)
-
Marcin Kucharski operator dźwięku (asystent) -
Piotr Kwieciński operator dźwięku (asystent) -
Bernard Sierakowski operator dźwięku (asystent) -
Michał Bagiński montaż dialogów -
Adam Szlenda montaż dialogów -
Tomasz Maciątek montaż postsynchronu -
Filip Krzyżykowski montaż efektów dźwiękowych -
Filip Krzemień montaż dźwięku -
Efekty specjalne
Średnia
Janusz Bykowski
efekty specjalne
7.0
Tomasz Bykowski efekty specjalne -
Monika Gajzler efekty specjalne -
Robert Stasz efekty specjalne -
Pozostała Ekipa
Średnia
Marta Kownacka
dobór obsady
-
Cezary Stolecki operator kamery -
Maciej Gamdzyk mistrz oświetlenia -
Leszek Miłek oświetlenie -
Łukasz Kocemba oświetlenie -
Piotr Redzisz oświetlenie -
Adam Zdunek oświetlenie -
Hubert Komerski fotosista -
Radosław Rekita projekt czołówki -
Amelia Florczak projekt czołówki -
Jacek Jeleń
koordynator kaskaderów
-