Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Paweł Maślona |
1,0
|
|
Michał Wawrzecki
(drugi reżyser)
|
||
Piotr Fiedziukiewicz
(drugi reżyser)
|
||
Marta A. Zygadło
(drugi reżyser)
|
||
Marta Borys-Wójcik
(asystent)
|
||
Aleksander Zalewski
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Paweł Maślona |
1,0
|
|
Bartłomiej Kotschedoff | ||
Aleksandra Pisula | ||
Anna Gronowska
(współpraca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jan Kwieciński
producent
|
||
Zenon Maślona
współproducent
|
||
Daria Maślona
współproducent
|
||
Małgorzata Fogel-Gabryś
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Monika Lang
koordynator postprodukcji
|
||
Paweł Gabryś
kierownik produkcji
|
7,0
|
|
Anna Przybyszewska
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Daria Maślona
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Artur Żmijewski
Andrzej
|
7,2
|
|
Dorota Segda
Elżbieta, żona Andrzeja
|
6,9
|
|
Nicolas Bro
Oskar
|
5,5
|
|
Magdalena Popławska
Monika
|
6,8
|
|
Grzegorz Damięcki
Dawid, pan młody
|
7,0
|
|
Julia Wyszyńska
Wiktoria, panna młoda
|
||
Małgorzata Hajewska-Krzysztofik
Krystyna, matka Miłosza
|
5,5
|
|
Bartłomiej Kotschedoff
Miłosz
|
||
Aleksandra Pisula
Kamila, siostra Miłosza
|
||
Aleksandra Adamska
Alicja, koleżanka Kamili
|
6,7
|
|
Justyna Kokot
Justa, koleżanka Kamili
|
4,0
|
|
Maria Kania
Kasia, koleżanka Kamili
|
||
Daniel Guzdek
Witek
|
||
Andrzej Konopka
Jacek, szef Andrzeja
|
6,5
|
|
Adam Nawojczyk
Sebastian Kamil
|
||
Roman Gancarczyk
Manager w domu weselnym
|
6,9
|
|
Olaf Marchwicki
Amadeusz
|
||
Nicolas Przygoda
"Mrówka"
|
7,0
|
|
Michał Lupa
"Dziku"
|
7,0
|
|
Adam Krawczyk
Szef kelnerów
|
5,0
|
|
Dagmara Bąk
Świadkowa, siostra Wiktorii
|
||
Andrzej Danieluk
Narzeczony świadkowej
|
||
Mirosław Haniszewski
Świadek
|
7,0
|
|
Anna Janik
Pracownica lotniska
|
4,0
|
|
Ewa Kaim
Marzena, ciotka panny młodej
|
7,0
|
|
Krzysztof Kędziora
Lektor
|
||
Dominika Kimaty
Stewardessa
|
||
Mateusz Krawczyk
Kapitan samolotu (głos)
|
||
Paweł Kubat
Kelner w restauracji
|
6,0
|
|
Katarzyna Kwiatkowska
Głos z radia (głos)
|
6,9
|
|
Sławomir Rokita
Ojciec panny młodej
|
||
Anna Romantowska
Matka panny młodej
|
6,6
|
|
Michał Słomkowski
Kelner na weselu
|
||
Mateusz Świstak
Kelner na weselu
|
||
Jan Tahmazow
Szymek, syn Justyny
|
||
Zuzanna Teleńczuk
Dziewczynka na weselu
|
||
Tomasz Tomczuk
Wodzirej
|
||
Magdalena Turczeniewicz
Agata, żona Jacka
|
6,7
|
|
Zdzisław Wardejn
Ojciec pana młodego
|
7,2
|
|
Jan Wojtyński
Kucharz
|
||
The Fruitcakes
Zespół
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Cezary Stolecki | ||
Michał Hrynczyszyn
(pomoc techniczna)
|
||
Anna Kwiatkowska
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Bogdan
(pomoc techniczna)
|
||
Paweł Traut
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Krawczyk
(pomoc techniczna)
|
||
Jacek Kucharski
(pomoc techniczna)
|
||
Tomasz Czarnecki
(pomoc techniczna) (współpraca)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Radzimir Dębski | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ewa Gronowska | ||
Robert Adamczyk
(dodatkowy)
|
||
Monika Bebej
(dodatkowy)
|
||
Elżbieta Ciszewska
(współpraca)
|
||
Liliana Zabłocka
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Agnieszka Glińska | ||
Ireneusz Grzyb
(asystent)
|
||
Michał Krajewski
(mastering)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Liliana Gałązka
charakteryzator
|
||
Dorota Świderska
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Ludmiła Krawczyk
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Małgorzata Głodowska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Natalia Kubiak
charakteryzator (współpraca)
|
||
Julia Skorupa
charakteryzator (współpraca)
|
||
Wiktoria Rynkiewicz
charakteryzator (współpraca)
|
||
Błażej Pintara
charakteryzator (współpraca)
|
||
Liliana Gałązka
efekty specjalne makijażu
|
||
Wiktoria Rynkiewicz
efekty specjalne makijażu
|
||
Janusz Bykowski
efekty specjalne makijażu
|
||
Robert Krawczyk
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Elwira Pluta
scenograf
|
||
Beata Korol
scenograf (dodatkowy)
|
||
Elwira Pluta
dekorator wnętrz
|
||
Bogdan Piotrowski
rekwizytor
|
||
Dariusz Ochenkowski
główny konstruktor dekoracji
|
||
Rafał Zieliński
konstruktor dekoracji
|
||
Grzegorz Załuska
konstruktor dekoracji
|
||
Rafał Rusin
konstruktor dekoracji
|
||
Mariusz Krzyżewski
konstruktor dekoracji
|
||
Władysław Janik
konstruktor dekoracji
|
||
Olga Janik
konstruktor dekoracji
|
||
Krzysztof Krawczyński
konstruktor dekoracji
|
||
Bartosz Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Paweł Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Tomasz Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Rafał Masztalski
konstruktor dekoracji
|
||
Rafał Chojak
rekwizytor
|
||
Bartłomiej Osytek
rekwizytor (współpraca)
|
||
Kajetan Jastrzębski
rekwizytor (współpraca)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jakub Pietrzak
montaż muzyki
|
||
Jarosław Bajdowski
dźwięk
|
||
Grzegorz Kucharski
dźwięk
|
||
Kacper Habisiak
dźwięk
|
||
Marcin Kasiński
dźwięk
|
||
Mariusz Andrasik
operator dźwięku (asystent)
|
||
Marcin Kucharski
operator dźwięku (asystent)
|
||
Piotr Kwieciński
operator dźwięku (asystent)
|
||
Bernard Sierakowski
operator dźwięku (asystent)
|
||
Michał Bagiński
montaż dialogów
|
||
Adam Szlenda
montaż dialogów
|
||
Tomasz Maciątek
montaż postsynchronu
|
||
Filip Krzyżykowski
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Filip Krzemień
operator dźwięku
|
||
Jakub Pietrzak
operator muzyki
|
||
Tomasz Maciątek
operator postsynchronu
|
||
Tomasz Maciątek
efekty dźwiękowe
|
||
Jacek Wiśniewski
efekty dźwiękowe
|
||
Katarzyna Płaczkowska
efekty dźwiękowe
|
||
Filip Stefanowski
efekty dźwiękowe
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Janusz Bykowski
efekty specjalne
|
||
Tomasz Bykowski
efekty specjalne
|
||
Monika Gajzler
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Marta Kownacka
dobór obsady
|
||
Cezary Stolecki
operator kamery
|
||
Maciej Gamdzyk
mistrz oświetlenia
|
||
Leszek Miłek
oświetlenie
|
||
Łukasz Kocemba
oświetlenie
|
||
Piotr Redzisz
oświetlenie
|
||
Adam Zdunek
oświetlenie
|
||
Hubert Komerski
fotosista
|
||
Radosław Rekita
projekt czołówki
|
5,0
|
|
Amelia Florczak
projekt czołówki
|
||
Jacek Jeleń
koordynator kaskaderów
|
||
Paweł Gaudyn
prowadzący ostrość
|
||
Maciej Berski
operator kamery (asystent)
|
||
Michał Herman
kolorysta
|
||
Patrycja Bukowska
konsultant (muzyka)
|
||
Robert Stasz
efekty wizualne
|
||
Agnieszka Niedzieska
dodatkowy dobór obsady
|
||
Przemysław Segeń
dobór lokalizacji
|
||
Piotr Faryński
kierownik planu
|
||
Tomasz Pietryga
kierownik planu
|
||
Krzysztof Szamałek
kierownik planu
|
||
Grażyna Ostrowska-Szutta
sekretariat planu
|
||
Anna Tomeczek
sekretariat planu
|
||
Jagoda Madej
sekretariat planu
|
||
Mikołaj Dąbkiewicz
sekretariat planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…