Atak paniki 5.7

Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę. Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 2

i_darek1x 2018-05-02 3

Dobrze zapowiadał się zwiastun tego filmu ;) Po obejrzeniu stwierdzam że należy poprzestać na zwiastunie ! Mniejszy zawód ! Kolejna polska porażka … Chyba że to będzie w odcinkach i dopiero atak paniki nastąpi ? Bo w tym co reżyser chciał pokazać chyba coś nie wyszło ?Chyba za bardzo był spanikowany ;) Słabizna i tyle !

Mrozikos667 2018-01-30 6

Pierwszorzędna robota filmowa, ale im dalej od seansu, tym większymi literami pisze mi się w głowie: i co z tego? 100% dobrze naoliwionej maszyny, 0% duszy.

Następne