Gra cieni 6.8

Lata 20-te XX wieku, Korea znajduje się pod japońską okupacją. Lee Jung-chool, były członek koreańskiego ruchu oporu, a teraz oficer japońskiej policji, otrzymuje specjalną misję zinfiltrowania ruchu walczącego o niepodległość Korei. Policjant poznaje się z Kim Woo-Jinem, handlarzem dziełami sztuki, który w rzeczywistości jest lokalnym przywódcą ruchu oporu. Choć obaj mężczyźni znają swoją prawdziwą tożsamość i intencje, podejmują ryzykowną grę. Gdy członkowie ruch oporu wyruszają do Szanghaju, żeby zdobyć materiały wybuchowe, które mają zamiar podłożyć w siedzibie japońskiego rządu w Seulu, Lee Jung-Chool i japoński oficer Hashimoto wyruszają za nimi w pościg. Nagle okazuje się, że informację o planowanych działaniach wyciekają z obu stron, ale nikt nie ma pojęcia kim są informatorzy.

Zgłoś naruszenie Zwiastun PL #1

Komentarze 3

i_darek1x 2017-05-16

Jakoś mnie nie zainteresował ? Jakieś to takie nijakie i bezpłciowe ? Temat w Korei może i się podobał ? Na mnie nie zrobił wrażenia ? Takie tam ble,ble,ble…

Murmure 2017-06-05 6

Jak na dzieło rąk Jee-woon Kim’a, to wyszło dość przeciętnie, ale ogromny plus za realizację techniczną oraz (jak zwykle) bezbłędnego Kang-ho Song’a.

Mrozikos667 2017-02-19 8

Końcówka trochę zbyt rozmemłana i melodramatyczna. Na szczęście to mała łyżeczka dziegciu w beczce frajdy z obcowania z perfekcyjną robotą filmową.