Sfreakowani 2016-2017

Freakish

W małym miasteczku, znajduje się fabryka. Pewnego dnia wybucha w niej pożar. W tym czasie uczniowie szkoły postanawiają się ukryć. Po pewnym czasie jednak zostaje ich tam tylko dziewięcioro. Całe miasto jest zanieczyszczone chemikaliami, a osoby, który oddychały tym powietrzem zaczynają się zmieniać w ludożercze potwory. Szkoła… zobacz więcej

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

  • 2 sezony

Odcinki zobacz wszystkie 20 odcinki

Sezony
Lata

Obsada Zobacz pełną obsadę

Adam Hicks
jako Diesel
Leo Howard
jako Grover Jones
Mary Mouser
jako Mary Jones
Chad L. Coleman
jako Trener
Aislinn Paul
jako Natalie
Tyler Chase
jako Barrett McIntyre
Alex Ozerov
jako Lyle
Melvin Gregg
jako LaShawn Devereux
Julia Kelly
jako Taylor
Liza Koshy
jako Violet Adams
Meghan Rienks
jako Zoe Parker
Hayes Grier
jako Noodle Nelson

Fabuła

W małym miasteczku, znajduje się fabryka. Pewnego dnia wybucha w niej pożar. W tym czasie uczniowie szkoły postanawiają się ukryć. Po pewnym czasie jednak zostaje ich tam tylko dziewięcioro. Całe miasto jest zanieczyszczone chemikaliami, a osoby, który oddychały tym powietrzem zaczynają się zmieniać w ludożercze potwory. Szkoła już nie jest bezpiecznym miejscem, ale nasi bohaterowie muszą tam zostać. Co zrobią żeby przetrwać i jak wiele z nich przeżyje w tak niebezpiecznym otoczeniu? Jednak najważniejszym pytaniem jest; kto stoi za pożarem w fabryce? Talia_a

Gatunek
Dramat, Horror

Szczegóły

Premiera
2016-10-10 (świat)
Wytwórnia
AwesomenessTV Production
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
odc.: 22 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 3

Camizi 2

Bardzo kiepski serial. Fabuła jest kompletnie głupia, a bohaterowie co chwilę robią coś niedorzecznego. Zresztą cała ta banda jest strasznie irytująca. Niby walka o przetrwanie, a na pierwszym planie są często nastoletnie zauroczenia. Chciałbym móc ocenić zakończenie… ale takowego nie ma. Historia urywa się nagle, a kolejnego sezonu raczej nie będzie.

YanYool99 6

Reżyseria puszczona luzem nie umie nadać stosownego klimatu, scenariusz jakby pisany przez debiutantów, bdb gra aktorska młodego castu to za mało.

Movieman

Siłą tego serialu jest to, że każdy z odcinków trwa po 20 minut. Ogląda się naprawdę szybko i bezboleśnie, pomimo tego, że niektóre zachowania i decyzje bohaterów przeczą logice. Jako guilty pleasure nadaje się jednak idealnie i jest to chyba obecnie najciekawsza alternatywa dla coraz słabszego The Walking Dead :)

Współtworzą