Poza podejrzeniem 2019

Above Suspicion

Mark Putnam (Jack Huston) jest dobrze rokującym agentem FBI przydzielonym do pracy w górskim miasteczku w Kentucky. Na miejscu mężczyzna wdaje się w zakazany romans ze spłukaną i borykającą się z wieloma problemami kobietą (Emilia Clarke), która zostaje jego najważniejszą informatorką. Dla niej Putnam jest szansą na… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Emilia Clarke
jako Susan Smith
Jack Huston
jako Mark
Sophie Lowe
jako Kathy Putnam
Austin Hébert
jako Randy McCoy
Thora Birch
jako Jolene
Karl Glusman
jako Joe-Bea
Kevin Dunn
jako Bob Singer
Omar Benson Miller
jako Denver Rhodes
Chris Mulkey
jako Todd Eason
Brittany O'Grady
jako Georgia Beale

Mark Putnam (Jack Huston) jest dobrze rokującym agentem FBI przydzielonym do pracy w górskim miasteczku w Kentucky. Na miejscu mężczyzna wdaje się w zakazany romans ze spłukaną i borykającą się z wieloma problemami kobietą (Emilia Clarke), która zostaje jego najważniejszą informatorką. Dla niej Putnam jest szansą na wyrwanie się z biedy. Niestety, ich relacja szybko kończy się katastrofą dla nich obojga.. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Kryminał, Thriller
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2019-07-04 (świat)
Wytwórnia
Bold Films
Colleen Camp Productions
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
104 minut
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
dareczek50 7

Emilia Clarke w tym filmie no świetnie a film oklepany z fabułą ale oglądało się dobrze

i_darek1x 6

Świetna rola :Emilia Clarke ma dziewczyna potencjał ;) A tak po za tym film to nic innego jak samo życie ,zresztą jest na faktach … Dobrze się ogląda !

@i_darek1x Na faktach? Przeczytaj prawdziwą historię tej sprawy. Ten agent zabił ją z premedytacją, nie zgłosił się sam, tylko FBI go podejrzewało i zrobiło mu badania wariografem, których nie przeszedł – dopiero wtedy się przyznał. Kto dopuścił ten film do emisji z dopiskiem "na Faktach" ? Zrobili z tego karierowicza ofiarę, a z ofiary, ubogiej, zakochanej, chcącej wyrwać się z nałogu i ułożyć sobie życie dziewczyny, zrobili kurwę i narkomankę, która chciała zrujnować mu życie.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Anonimowy
14 pkt.
2
Khaosth
14 pkt.
3
Czechu
13 pkt.
4
Bluejohn_26
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Proszę czekać…