Wirujący seks 7.4

Lato 1963 r. Doktor Houseman zabiera rodzinę na wczasy do znanego kurortu Catskills, gdzie jego przyjaciel Max Kellerman prowadzi ośrodek wypoczynkowy. Kellerman serdecznie wita gości, polecając kelnerowi Robbiemu dyskretne adorowanie Lisy, starszej córki doktora, zaś wnukowi Neilowi przekazuje opiekę nad 17-letnią Frances, zwaną przez wszystkich Baby. Dziewczynę szybko zaczyna nudzić jej opiekun, nie bawią jej formy zbiorowego wypoczynku oferowanego przez Kellermana. Wieczorem wychodzi z zabawy tanecznej i trafia do budynku, gdzie spędza wolny czas personel pensjonatu. Jest świadkiem popisu tanecznego dwójki instruktorów - Johnny'ego Castle i Penny Johnson, wykonujących "dirty dancing". Johnny zaprasza Frances do tańca. Następnego wieczoru Frances spostrzega w hotelowej kuchni zapłakaną Penny. Dziewczyna jest w ciąży z Robbiem, który odmawia pomocy. Aby nie stracić pracy, Penny gotowa jest usunąć nielegalną ciążę, lecz na to brakuje jej pieniędzy. Frances pożycza od ojca potrzebną sumę i dowiaduje się, że w dniu zabiegu Johnny i Penny mieli dać popis taneczny w sąsiednim hotelu.

Zgłoś naruszenie Trailer #1

Komentarze 30

angela21 2012-01-20

10/10 – kultowy cudowny film:D
Oglądałam kilkadziesiąt razy i mimo wszystko za każdym razem przeżywam to tak samo:):D
Szkoda że Patrick już nie żyje;(

Chemas 2011-11-19 6

Nie wiem dlaczego ten film do dziś zbiera tak wysokie noty. Dla mnie to żaden fenomen, taniec jak taniec, muzyka jak muzyka – zestaw mogę sobie na cd wypalić.

lilithValo698 2011-05-08

Dirty Dancing – Cuuudowny Film Magia !!!!!!!!!!! 10/10 – Dla mnie jeden z Najpiękniejszych Filmów

Rossellinique 2011-05-02 8

O takiej miłości i takim chłopaku marzyła chyba każda młoda dziewczyna. Melodramat, ale zjadliwy i to bardzo.

rast26 2010-10-22

9/10 – He mozna powspominac szczeniece lata przy VHS a co do filmu to bardzo dobry romantyk szkoda tylko ze polacy tłumacza zawsze tak dziwnie te tytuły które w 95% znacza co innego

Następne