PolandJa 5.4

Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. PolandJa to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie) radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie i wzruszająco.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 7

Avatar square 200x200

i_darek1x 2017-01-13

Zwiastun nawet zachęcający ? Ale jak będzie to okaże się "w praniu ;)"

poeta777 2017-03-22 5

Specyficzny film – niby komedia ale dramat. Humor nie będzie trafiał do wszystkich.

dziadekalek 2017-02-26

Dopiero sie wybieram na ten film. Jestem zupełnie zwykłym śmiertelnikiem, jak czytam opinię tak rozbudowaną i zdradzającą duże oczekiwania Pani Bernadetty Trusewicz, to czuję się taki malutki, że… No dajmy spokój. Oczekuję po tym filmie zwyczajnie rozrywki. Na co dzień mam dosyć pogmatwanych prawdziwych historii. Dziękuję za wysłuchanie!

@dziadekalek Oczekiwania są zawsze na poziomie: Nie chcę być na złym filmie. Tak chyba ma każdy z nas, prawda? :) A moje rozbudowane opinie są takie złożone, bo to nie opinia, a krytyka filmowa, recenzja i rządzi się takimi prawami literackimi. :) Rozrywka to pojęcie pozytywne w kinie, ja też jej chcę. Ale nie chcę być zmuszona do zostawienia mózgu przed salą kinową, by się spodobało (a często tak jest w kinie). Jedno drugiego nie wyklucza przecież. Pozdrawiam ciepło!

Krzysztof1970 2017-02-17 4

Gniot jakich mało …rzadko piszę negatywne komentarze ale przy tym filmie trudno i inny

@Krzysztof1970 Panie Krzysztofie! Zachęcił mnie Pan do pójścia na ten "gniot"! Muszę się osobiście przekonać, czy jest on gorszy od np " 50 twarzy Greya", czy jest jakaś nadzieja… Pozdrawiam!

Krzysztof1970 dziadekalek 2017-02-26 4

@dziadekalek Nie wiem czy jest lepszy….na Greya się nie wybieram bo raczej szkoda czasu i pieniędzy….miłego seansu