Nadszedł w końcu długo wyczekiwany dzień ślubu Naruto i Hinaty. Iruka Umino po wielu dniach rozmyślań wymyślił idealną wiadomość. Nauczyciel wpisuje swoje gratulacje do specjalnej ślubnej księgi pamiątkowej. Mentor czuje dumę z dorastania swojego dawnego, osieroconego ucznia. Naruto prosi niespodziewanie Irukę o odegranie roli jego ojca podczas ceremonii.
Dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami do wioski Konoha. Przyjaciele Naruto z zaangażowaniem przygotowują swoje prezenty ślubne. Każdy ninja niecierpliwie czeka na nadchodzącą ceremonię weselną. Kakashi zaczyna jednak mocno wątpić w sens swojego sekretnego planu. Szósty Hokage czuje ogromne wyrzuty sumienia z powodu oszustwa. Lider nie chce nikomu odbierać szansy na świętowanie z Naruto. Tsunade niespodziewanie przybywa do biura, aby pomóc rozwiązać ten kryzys.
Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość
uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:
500/500 Warto tylko do 175 odcinka.Polecam reszty nie oglądać ewentualnie jakieś fragmenty lub doczytać fabułę jaka dalej była.