Fauda 2015-

Serial

Wyśmienity izraelski agent wraca do czynnej służby, by dopaść palestyńskiego bojownika, który teoretycznie miał już nie żyć. Rozpoczyna się chaotyczne polowanie.

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

  • 4 sezony
Sezony
Neta Garty
jako Gali Kavillio
Yuval Segal
jako Mickey Moreno
Itzik Cohen
jako Gabi "Captain Eyov"
Boaz Konforty
jako Avichay
Hisham Suliman
jako Taofik Hamed "Abu Ahmad"
Johnny Arbid
jako Ali al-Karmi
Khawlah Hag-Debsy
jako Jihan Hamed
Tsahi Halevi
jako Naor
Shadi Mar'i
jako Walid El Abed
Ibrahim Saqallah
jako Amjad Abu Halef
Mel Malka
jako Ido Kavillio

Wyśmienity izraelski agent wraca do czynnej służby, by dopaść palestyńskiego bojownika, który teoretycznie miał już nie żyć. Rozpoczyna się chaotyczne polowanie. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Dramat, Thriller
Słowa kluczowe
terroryzm, szpieg, agent, palestyna zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2015-02-15 (świat)
Wytwórnia
Tender Productions
Kraj produkcji
Izrael
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
odc.: 45 minut
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Mar3kg

Dla nas to trochę egzotyka: daleko … i mało z nas tam było … A jeszcze mniej, jeżeli w ogóle ktokolwiek z PLu, miało szansę przekonać się jak wygląda codzienność(?) na pograniczu Izraela i Palestyny z punktu widzenia służb specjalnych, antyterrorystów, sławnego Shin-Bet.
Nie umiem ocenić na ile pokazane sytuacje obrazują rzeczywistość – ale kilka osób z Izraela potwierdziło, że może nie co każdego szczegółu, ale tak to jest.
Przerażające jak odnoszą się nawzajem żyjące przecież obok siebie (i ze sobą ?) społeczności, przerażająco niska wartość życia – choć i oficjalne i publiczne i prywatne ich zachowania głoszą co innego.
Niewyobrażalna dla nas różnica: wyszkolenie i organizacja bardzo niewielkiej ilościowo grupy antyterrorystów to siła, która zdecydowanie przeważa nad przeciwnikiem potencjalnie wielokrotnie liczniejszym, fanatycznym i dość chaotycznym, z niesamowitym, też fanatycznym wsparciem społecznym.
Akcja filmowa jest sprawna, bez dłużyzn, przekonywująca co do scen samych walk – choć oczywiście nasi bohaterowie strzelają najskuteczniej, ale też i odnoszą straty. Niewiele, ale są i 'damskie' wątki.
Absolutnie polecam. W Izraelu to podobno przebój, podobno są w trakcie realizacji czwartego sezonu (i pewnie Netflix ponownie będzie międzynarodowym dystrybutorem).

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Bluejohn_26
19 pkt.
2
arksi
11 pkt.
3
Sebioslaw
7 pkt.
4
Sweet_Foxy
3 pkt.
5
suwalczanin
3 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…