Grupa wsparcia 2017/I

Band Aid

Anna (Zoe Lister-Jones) i Ben (Adam Pally) są małżeństwem, które nie potrafi przestać ze sobą walczyć. Stojąc na krawędzi rozpadu ich związku postanawiają sięgnąć po niekonwencjonalną metodę naprawy i pracy nad dzielącymi ich różnicami przekształcając je wszystkie w piosenki. W efekcie, z pomocą sąsiada Dave'a (Fred Armisen),… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy

W telewizji

Cinemax, 13 grudzień 2019, piątek 07:25 (Polska) zobacz więcej

Na platformach streamingowych

Obsada Zobacz pełną obsadę

Erinn Hayes
jako Crystal Vichycoisse

Fabuła

Anna (Zoe Lister-Jones) i Ben (Adam Pally) są małżeństwem, które nie potrafi przestać ze sobą walczyć. Stojąc na krawędzi rozpadu ich związku postanawiają sięgnąć po niekonwencjonalną metodę naprawy i pracy nad dzielącymi ich różnicami przekształcając je wszystkie w piosenki. W efekcie, z pomocą sąsiada Dave'a (Fred Armisen), tworzą oryginalny zespół muzyczny. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia

Szczegóły

Premiera
2017-01-24 (świat), 2017-11-03 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
91 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 10

i_darek1x 3

Wygląda jak by film nie miał scenariusza ? I był improwizowany … Co komu ślina przyniosła na język ? Jak na komedię to chyba dla potłuczonych ? Ogólnie bez sensu i przynudza !Szkoda czasu na to …

Zobacz wszystkie 9 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
Bluejohn_26 i_darek1x

@i_darek1x No, popatrz. To zupełnie tak samo, jak twoje grafomańskie komentarze: brak sensu, ładu i składu. Aż się dziwię, że ci się nie podobało.

@Animek84 Grochem o ścianę condesiros nigdy nie odpisuje, w sumie nie tylko on. Mimo wszystko zachęcam wszystkich do pisania jak najdłuższych komentarzy, sami wiecie dlaczego.

@Elizabeth_Linton Co z tego, że my będziemy pisać więcej długich komentarzy, skoro on potrafi wrzucić 20-30 w ciągu dnia, dwóch, do tego niezbyt się między sobą różniących. Czasem odnoszę wrażenie, że pisząc je koleś korzysta z jednego szablonu i przestawia tylko kolejność poszczególnych wyrazów – to poniekąd wyjaśniałoby ten nieustanny bełkot.

@Bluejohn_26 Ale nie bierze udziału w dyskusjach a ty tak. Nie muszę być pierwsza ale zamierzam komentować obejrzane filmy, jak najlepiej potrafię.

@Elizabeth_Linton Niestety, większość tych dyskusji w krótkim czasie ginie pomiędzy bzdurami masowo produkowanymi con_desirosa.

Anonimowy Bluejohn_26

@Bluejohn_26 A pozostałe to dyskusje na jego temat. Zawsze to coś.

@Urbino W sumie racja muszę przestać go obgadywać, ale działam mi na nerwy, że ma tu trzy konta.

Bluejohn_26 Anonimowy

@Urbino To prawdopodobnie wynik ograniczonej przyswajalności dla bredni, które on wypisuje. Nawet jeśli się je ignoruje, to prędzej czy później trafisz na coś, przez co nerwy ci puszczą i musisz to skomentować w mniej lub bardziej dosadny sposób.

Współtworzą