Krucyfiks 5.1

Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1 PL

Komentarze 3

Wafel88 2017-11-02

… ale warto iść do kina, czy czekać na DVD?

Barbarka88Rz 2017-10-31 6

Nienajgorszy ale i nie najlepszy, średniak w kategorii horroru o egzorcyzmach. Dość przewidywalny, chwilami niepotrzebnie się wydłużał. Młodziutką bohaterkę o dziecięcej twarzy ciężko traktować poważnie. Dziwna scenografia, to pseudorumuńskie miasteczko wyglądało bardziej jak jakiś skansen lub western. Reszta scenografii poprawna, zwlaszcza koscioly, to budowało klimat. Dobry pomysł, gorzej z wykonaniem. Można obejrzeć.

Asmodeusz Barbarka88Rz 2017-11-01 6

@Barbarka88Rz choc jest sporo na tak to trochę tu czegoś zabrakło by te film był wart zapamiętania jak juz podkreśliłaś nie jest taki zły ale tylko tyle

Następne