Hotel Artemis 2018

Pielęgniarka Jean Thomas prowadzi sekretny szpital dla przestępców. Pewnego dnia obowiązujące w nim zasady pozwalające na funkcjonowanie placówki zostają złamane, a życie "pacjentów" zagrożone.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Jodie Foster
jako Pielęgniarka
Sterling K. Brown
jako Waikiki
Sofia Boutella
jako Nice
Jeff Goldblum
jako Niagara
Brian Tyree Henry
jako Honolulu
Jenny Slate
jako Morgan
Zachary Quinto
jako Crosby Franklin
Charlie Day
jako Acapulco
Dave Bautista
jako Everest
Kenneth Choi
jako Buke
Evan Jones
jako Trojan Nash
Nathan Davis Jr.
jako Rocco

Los Angeles, rok 2028. Po nie do końca udanym napadzie na bank Waikiki (Sterling K. Brown) wraz ze swoim rannym bratem Honolulu (Brian Tyree Henry) znajdują schronienie w Hotelu Artemis pełniącym rolę przestępczego szpitala i azylu. Obowiązują tu trzy proste zasady: żadnej broni, gliniarzy i zabójstw. Wśród „pacjentów” Artemis jest m.in. Nice (Sofia Boutella) – płatna zabójczyni i była kochanka Waikikiego oraz cyniczny handlarz bronią Acapulco (Charlie Day). Hotelem od lat zarządza Jean Thomas (Jodie Foster), tajemnicza lekarka sowicie opłacana przez bossa przestępczego podziemia o pseudonimie Król Wilków (Jeff Goldblum). Gdy okaże się, że podczas skoku na bank w ręce Honolulu wpadło należące do niego diamentowe pióro, a na jaw wyjdą skrywane tajemnice z przeszłości, Artemis z azylu zmieni się w miejsce walki na śmierć i życie. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Kryminał, Thriller, Sci-Fi
Słowa kluczowe
krew, policja, przemoc, pielęgniarka zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2018-06-07 (świat), 2018-10-17 (dvd)
Wytwórnia
Marc Platt Productions
Point of No Return
The Ink Factory
Kraj produkcji
Wielka Brytania, USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
94 minut
Budżet
15 000 000 USD
Wiadomości 4
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 5
i_darek1x 1

Ble,ble,ble… Ani trochę interesujący ? Jakieś takie bzdury na pazury ;) Akcja napięta jak "baranie jaja " ;) Ogólnie szkoda na to czasu ! Porażka ;)

dareczek50 i_darek1x 4

@i_darek1x Aż tak tragicznie nie było/Moja taka ocena

LakiLou 6

Wzięto ciekawy pomysł z Johna Wicka o hotelu dla zabójców i spróbowano na tym zbudować cały film. Na papierze brzmi to wszystko bardzo ciekawie, ale jednak trochę zmarnowano potencjał. Przez dłuższy czas nic ciekawego się nie dzieje tylko podążamy tropem pielęgniarki, która prowadzi cały hotel i poznajemy jej historię. Trochę więcej można byłoby poświęcić uwagi gościom i ich interesom oraz samemu hotelowi.

wazka16 7

Tytułowy hotel udziela schronienia i opieki medycznej przestępcom. Fajny klimat i pomysł,dobra gra aktorów.Dla mnie fabuła nadaje się na serial.

Khaosth 6

Ciekawy koncept hotelu dla przestępców rodem z "Johna Wicka" i klawa obsada pełna zacnych nazwisk zostają nieco zmarnowani przez dość długi wstęp i skupienie się na lekarce i jej przyjaciółce zamiast na zakwaterowanych w hotelu przestępcach by zwiększyć widowiskowość finału. Więcej scen akcji (zwłaszcza z Boutellą – w scenie z obroną "granicy" była świetna) w hotelu i byłby to film na więcej niż tylko raz.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Kristo
84 pkt.
2
Khaosth
21 pkt.
3
Czejen71
20 pkt.
4
Bluejohn_26
20 pkt.
5
fredaser
8 pkt.
6
jacks
4 pkt.
7
kaskader
3 pkt.
8
als
3 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Proszę czekać…