Godzilla II: Król potworów 7.1

Warner Bros. Pictures oraz Legendary Pictures przedstawiają kolejny rozdział uniwersum potworów. Tym razem Godzilla stanie do epickiej walki z niektórymi najpopularniejszymi monstrami w historii popkultury.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Michael Dougherty 3.5
Thomas Robinson Harper
(reżyser drugiej ekipy)
6.0
Jason Inman (asystent) (Los Angeles) -
Nathan Kimball (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Cliff Lanning (asystent) -
Kristina Massie (asystent) -
Dixon McPhillips (asystent) -
David Mendoza (asystent) (Boston) -
Josh Montes (asystent) -
Crystal Munson (asystent) -
Hailey Oltman (asystent) -
Telma Silva (asystent) (Meksyk) -
Marvin Williams (asystent) (druga ekipa) -
Scenariusz
Średnia
Michael Dougherty (również) (historia) 3.5
Zach Shields (również) (historia) -
Max Borenstein
(historia)
7.0
Ishirô Honda (postacie) (niewymieniony w czołówce) -
Shigeru Kayama (postacie) (niewymieniony w czołówce) -
Takeo Murata (postacie) (niewymieniony w czołówce) -
Producenci
Średnia
Alex Garcia producent -
Jon Jashni producent -
Mary Parent
producent
-
Brian Rogers producent -
Thomas Tull producent -
Katalin Rogers producent (asystent) -
Richard Mirisch producent towarzyszący -
Shirit Bradley producent towarzyszący -
Kenji Okuhira producent wykonawczy -
Zach Shields producent wykonawczy -
Yoshimitsu Banno producent wykonawczy -
Barry H. Waldman producent wykonawczy -
Roy Lee producent wykonawczy -
Dan Lin
producent wykonawczy
-
Maricel Pagulayan współproducent -
Cliff Lanning współproducent -
Ali Mendes współproducent -
Jackie Kroopf kierownik produkcji -
Vinay Gautam kierownik produkcji -
Susan Ehrhart nadzorca produkcji -
Jordan Gilbert nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Austin Lapierre nadzorca produkcji (druga ekipa) (Chile) (Meksyk) (Boston) -
Caitlin Atherton kierownik postprodukcji -
Yugo Nakamura kierownik postprodukcji -
Kristin Fowler koordynator postprodukcji -
Nathan Hayashigawa koordynator produkcji -
Jason Simmonds koordynator produkcji -
Kelly Mokris koordynator produkcji (druga ekipa) -
Kayla Allen koordynator produkcji (asystent) -
Chris Bryant koordynator produkcji (asystent) -
Patrick Buntichai koordynator produkcji (asystent) (druga ekipa) -
Huxley Rodriguez koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Adriana Enriquez koordynator produkcji (asystent) (druga ekipa) (Meksyk) -
Joseph Myers koordynator postprodukcji -
Aktorzy
Średnia
Kyle Chandler
Mark Russell
7.5
Vera Farmiga
Dr Emma Russell
7.4
Millie Bobby Brown
Madison Russell
5.0
Ken Watanabe
Dr Ishiro Serizawa
8.0
Ziyi Zhang
Dr Ilene Chen / Dr Ling
7.4
Bradley Whitford
Dr Rick Stanton
7.0
Sally Hawkins
Dr Vivienne Graham
9.0
Charles Dance
Jonah Alan
7.6
Thomas Middleditch
Sam Coleman
-
Aisha Hinds
Płk Diane Foster
4.0
O'Shea Jackson Jr.
Starszy chor. Barnes
9.0
David Strathairn
Adm. William Stenz
7.1
Anthony Ramos
Kpr. Martinez
-
Elizabeth Ludlow
Por. Griffin
-
Jonathan Howard
Asher
-
CCH Pounder
Pani senator Williams
6.0
Joe Morton
Dr Houston Brooks
7.3
Randy Havens
Dr Tim Mancini
-
Lyle Brocato
Bowman, zastępca dowódcy
5.0
Jimmy Gonzales
Kmdr Crane
-
T.C. Matherne St. sierż. Hendricks -
Kenneth Israel Oficer pokładowy -
Justice Leak Oficer Martin -
Al Vicente Rybak na wyspie Isla De Mara -
Rose Bianco
Babcia na wyspie Isla De Mara
-
Gabriel L. Silva Wnuk na wyspie Isla De Mara -
Skylar Denney Oficer Arvin -
Kelli Garner
Oficer Cross
6.0
Tyler Crumley Młody Andrew Russell -
Alexandra Rachael Rabe Młoda Madison Russell -
Zac Zedalis Sierż. Travis -
Tracie Garrison Asaj -
Natalie Pero
Por. Bottin
-
Jesse O'Neill Kpr. Winston -
Joshua Leary Sierż. Baker -
Vince Foster Oficer Tippett z drużyny G -
Shauna Rappold
Oficer Harryhausen z drużyny G
6.0
Fiona Hardingham Prezenterka wiadomości -
Orelon Sidney Prezenter wiadomości -
Paul Ryden Prezenter wiadomości -
Laurie Dhue Prezenterka wiadomości -
Kevin Shinick Meteorolog -
Hope Marie Jordan Strażniczka na Antarktydzie (niewymieniony w czołówce) -
John Bubniak Webber, akrobata (niewymieniony w czołówce) -
Abby Hilden Siły lotnicze (niewymieniony w czołówce) -
Madeline Brumby Drużyna G (niewymieniony w czołówce) -
Diana Rombola Załogantka Argo (niewymieniony w czołówce) -
Fred Galle Egan (niewymieniony w czołówce) -
Hans Bush Płk Bush (niewymieniony w czołówce) -
Roger K. Moore Wojskowe siły specjalne (niewymieniony w czołówce) -
John David Bulla Najemnik pracujący dla Jonah (niewymieniony w czołówce) -
Sophia Sparks Ewakuowana (niewymieniony w czołówce) -
Shawn South Załogant Argo UB / Załogant na moście Argo (niewymieniony w czołówce) -
Van Marten Asystent Dr Chen (niewymieniony w czołówce) -
Beverley Simmons Senator (niewymieniony w czołówce) -
Lucie Carroll
Senator (niewymieniony w czołówce)
-
Walker Peterson Komandos z drużyny G (niewymieniony w czołówce) -
Michael David Yuhl Sanitariusz (niewymieniony w czołówce) -
Joey Thurmond
Naukowiec (niewymieniony w czołówce)
-
Alison Linkov Strażak (niewymieniony w czołówce) -
Benjamin Weaver Oficer pokładowy (niewymieniony w czołówce) -
Christopher Bryan Gomez Naukowiec z organizacji Monarch (niewymieniony w czołówce) -
Andrea Maiuro Wioskowa rybaczka (niewymieniony w czołówce) -
Tony Morgan Naukowiec z organizacji Monarch (niewymieniony w czołówce) -
Emily Lamb Marynarz w łodzi podwodnej (niewymieniony w czołówce) -
Cameron Brumbelow Senator (niewymieniony w czołówce) -
Joey Beni Por. Gentry (niewymieniony w czołówce) -
Deedra Jordan Johnson, sanitariuszka pogotowia ratunkowego (niewymieniony w czołówce) -
Brian Alexander Załogant na pokładzie Argus (niewymieniony w czołówce) -
James Sterling Naukowiec z organizacji Monarch (niewymieniony w czołówce) -
DuRa Brown Najemnik (niewymieniony w czołówce) -
Brian Kayode-Patrick Johnson Ewakuowany z Bostonu (niewymieniony w czołówce) -
Mitch Craft Strażnik starożytnej świątyni (niewymieniony w czołówce) -
Leon Croom Załogant Argo (niewymieniony w czołówce) -
Patti Schellhaas Ewakuowana (niewymieniony w czołówce) -
Leiloni Arrie Pharms Przerażona dziewczynka (niewymieniony w czołówce) -
Cecil M. Henry Ausprey Refueler (niewymieniony w czołówce) -
Tony Koschmann Najemnik pracujący dla Jonah (niewymieniony w czołówce) -
Tahseen Ghauri Doradca senatora (niewymieniony w czołówce) -
Maxwell Highsmith Naukowiec (niewymieniony w czołówce) -
Beverly Provost Medyk drużyny G (niewymieniony w czołówce) -
Sherod Morrison Załogant łodzi podwodnej (niewymieniony w czołówce) -
Tamica Wiley Brown, podoficer łodzi podwodnej (niewymieniony w czołówce) -
Shaun McLane Pilot jednostki podwodnej (niewymieniony w czołówce) -
Rob Crowe Najemnik (niewymieniony w czołówce) -
Cameron James Khan Ewakuowany (niewymieniony w czołówce) -
Marko Caka
Najemnik pracujący dla Jonah (niewymieniony w czołówce)
5.0
Andrea Antonio Canal Załogant Argo (niewymieniony w czołówce) -
Timothy Carr Sanitariusz pogotowia ratunkowego (niewymieniony w czołówce) -
Marisol Correa Drużyna G (niewymieniony w czołówce) -
Anthony B. Harris Żołnierz gwardii narodowej (niewymieniony w czołówce) -
Jeffrey Kimble Członek S.W.A.T. (niewymieniony w czołówce) -
Shaun McMillan
Personel naziemny samolotu (niewymieniony w czołówce)
-
Timothy D. Montjoy Wojskowy strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Mason Pike Ewakuowany (niewymieniony w czołówce) -
Thomas W. Stewart Załogant Argo (niewymieniony w czołówce) -
Robert Tinsley Robotnik budowlany (niewymieniony w czołówce) -
Buddy Watkins Personel naziemny / Strażnik w bazie (niewymieniony w czołówce) -
Christina Webling Marynarz w łodzi podwodnej (niewymieniony w czołówce) -
Laurel O Wagner Ewakuowana z Bostonu (niewymieniony w czołówce) -
Chris Winegar Sierżant sił specjalnych (niewymieniony w czołówce) -
James William Ballard Najemnik (niewymieniony w czołówce) -
Daejahnna Downer Siostra Griffina (niewymieniony w czołówce) -
Robin Dyke Naukowiec z organizacji Monarch (niewymieniony w czołówce) -
Justine Edwards Drużyna G (niewymieniony w czołówce) -
Kasia Hart Operatorka sonografu (niewymieniony w czołówce) -
Mallory Hoff Reporterka (niewymieniony w czołówce) -
Alex Javo Strażnik w bazie (niewymieniony w czołówce) -
Sasha Rionda
Reporterka (niewymieniony w czołówce)
-
Miguel Angel Varela Fimbres Odważny turysta na ulicy (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Lawrence Sher 8.0
Nick Baird (pomoc techniczna) -
Hans Bjerno (kierownik zdjęć) 9.0
Michael Duarte (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Doug Cordonier (pomoc techniczna) -
Patrick D. Fields (pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) -
Mike Flores (pomoc techniczna) -
Steven Holleran (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) -
Paul Hughen (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Jim La Verde (pomoc techniczna) -
Allen Liu (pomoc techniczna) -
Daisuke Dice Miyake (pomoc techniczna) -
Phil Pastuhov (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 9.0
Bernie Sawyer (pomoc techniczna) -
Randy Tharpe (pomoc techniczna) -
Les T. Tomita (główna pomoc techniczna) -
Court Wheeler (pomoc techniczna) -
Mat Irby (dodatkowy) (pomoc techniczna) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce) -
Kompozytorzy
Średnia
Bear McCreary 7.0
Akira Ifukube (temat) -
Kostiumy
Średnia
Louise Mingenbach -
Maria Eugenia Arias (garderoba) (asystent) -
Daniel Avila (garderoba) (asystent) -
Brandon Bernard -
Alanna Bryant -
Shareen Chehade (druga ekipa) -
Cathy Crandall (asystent) -
Shayne Allen Duhon -
Mariana Escárzaga (garderoba) (asystent) (druga ekipa) (Meksyk) -
Sean Haley (dodatkowe zdjęcia) -
Jordan Johnson -
Jennifer Kamrath -
Riki LeCotey (dodatkowy) -
Valerie Martin (dodatkowy) -
Joanie Ming -
Helen Monaghan (nadzorca kostiumów) (dodatkowy) -
Les Morgan -
Mark Peterson (nadzorca kostiumów) -
Candice Plummer (dodatkowy) (produkcja kostiumów) (asystent) -
Paula Renee -
Jenny Reyes -
Fatima Stripling (druga ekipa) -
Shayla Torres (dodatkowy) -
Michael Welch -
Sarah Yellin -
Montaż
Średnia
Roger Barton 8.0
Joe Binford Jr. (asystent) -
Jesse Chapman (asystent) -
Nick Coker (asystent) -
Michael Goldberg (asystent) -
Bernie E. Gomez (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Suzanna Boykin fryzjer -
Jamie Cline charakteryzator -
Nancy Cummings charakteryzator -
Chris Diamantides charakteryzator -
Kimberly Felix główny charakteryzator -
Joel Harlow nadzorca charakteryzacji -
Jules Holdren nadzorca stylizacji -
Jack Lazzaro główny charakteryzator (druga ekipa) -
Hagen Linss charakteryzator -
Ashley McGuire charakteryzator -
Tracey Moss fryzjer -
Brie Puneky charakteryzator (druga ekipa) -
Duane Saylor nadzorca charakteryzacji -
Matt Sprunger charakteryzator (dodatkowy) -
Yolanda Toussieng nadzorca stylizacji -
Adam Walls nadzorca charakteryzacji (druga ekipa) -
Leigh Ann Yandle charakteryzator -
Scenografia
Średnia
Scott Chambliss
scenograf
7.0
Richard L. Johnson dyrektor artystyczny nadzorujący -
John Dexter dyrektor artystyczny -
Natasha Gerasimova dyrektor artystyczny -
Alex McCarroll dyrektor artystyczny -
Harry E. Otto dyrektor artystyczny -
David Scott dyrektor artystyczny -
Thomas Valentine dyrektor artystyczny -
Amanda Moss Serino dekorator wnętrz -
Marlie Arnold dyrektor artystyczny (asystent) -
A.J. Austin rekwizytor -
Brian Baker projektant wnętrz -
Michael Q. Banks główny architekt -
Kip Bartlett główny rekwizytor (asystent) -
Richard Bennett scenopis obrazkowy -
Sarena Bhargava rzeźbiarz -
Jameson Buston rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Greg John Callas koordynator konstrukcji -
Tim Croshaw projektant wnętrz -
Kevin Cross projektant wnętrz -
Nick S. Cross projektant wnętrz -
Matthew R. Cunningham ilustrator -
John Dickenson ilustrator -
Val Drake rzeźbiarz -
Warren Flanagan ilustrator -
Jeff Frost modelarz -
Thomas J. Garrigan główny rekwizytor (asystent) -
Adam Gelbart modelarz -
Joey Genitempo malarz -
Sean Ginevan główny konstruktor dekoracji -
Clark Grimes rekwizytor -
Heath Hancock projektant graficzny -
Derek J. Hawthorne malarz -
Brittany Hites dyrektor artystyczny (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
William Craig Johnson rekwizytor (druga ekipa) -
Ariel R. Kaplan rekwizytor (asystent) -
Mayumi Konishi-Valentine projektant wnętrz -
Blade Ladish rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Carlton Lee Jr. projektant wnętrz -
George Lee projektant wnętrz -
Christine Mahuna rzeźbiarz -
Carla Martinez projektant wnętrz -
Daniela Medeiros projektant wnętrz -
Sebastian Meyer ilustrator -
Sam Michlap ilustrator -
Garry Moore rekwizytor (dodatkowy) -
Pat Oldknow stolarz -
Anne Porter projektant wnętrz -
Clint Schultz projektant graficzny -
Heath L. Sewell malarz -
Brook Shafer rekwizytor -
Emmanuel Shiu ilustrator -
Dan Shoen stolarz -
Shaquana Simmons projektant graficzny (dodatkowe zdjęcia) -
Chuck Sitero rekwizytor -
Lauren Slatten dyrektor artystyczny (asystent) -
Eitan Sonnenberg rekwizytor -
Ed Symon projektant wnętrz -
Felentae Maryiah Terrell malarz -
Cristina Thurston główny rekwizytor (asystent) (Meksyk) -
Joel Venti scenopis obrazkowy -
Robert Woodruff projektant wnętrz -
Jane Wuu cyfrowy projekt wnętrz -
Charley Coleman zbrojmistrz (dodatkowy) -
Dźwięk
Średnia
Erik Aadahl
nadzorujący montaż dźwięku
7.0
Malte Bieler montaż efektów dźwiękowych -
Ricardo Cabrera mikrofoniarz (druga ekipa) (Meksyk) -
C. Douglas Cameron mikrofoniarz -
Matt Cavanaugh montaż efektów dźwiękowych -
Greg Crawford mikser postsynchronu (Atlanta) -
Benjamin Farthing mikrofoniarz (druga ekipa) -
Rodney Gurule mikser (druga ekipa / dodatkowy) -
Colin Heath dźwięk (druga ekipa) -
Chris Howland mikser (dodatkowy) -
Jason W. Jennings nadzorujący montaż dźwięku -
Brandon Jones projektant dźwięku -
Dan Kenyon montaż efektów dźwiękowych -
Jonathan Klein nadzorujący montaż imitacji -
Alana Knutson dźwięk -
Colt Logan mikrofoniarz -
Whit Norris mikser -
Santiago Núñez mikser (druga ekipa) (Meksyk) -
Dan O'Connell imitator dźwięku -
Tom Ozanich mikser ponownego nagrania -
Emma Present montaż dźwięku (asystent) -
Peter Afterman nadzorca muzyki -
Michael Baber montaż muzyki -
Clint Bennett montaż muzyki -
Daniel Waldman montaż muzyki -
Margaret Yen nadzorca muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Eric Allard efekty specjalne (druga ekipa) 8.0
David Amborn nadzorca efektów specjalnych 9.0
Eric Dressor technik 7.0
Randy Fitzgerald nadzorca efektów specjalnych 8.0
Eric Frazier nadzorca efektów specjalnych 9.0
Skylar Gorrell pirotechnik -
Keith Owen Harris technik -
Richard Jacobs efekty specjalne -
Wayne Rowe
technik
-
Andi Sowers technik -
Durk Tyndall efekty specjalne 7.0
Jamie Waxman technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Janeshia Adams-Ginyard kaskader dublujący: Aisha Hinds -
Janeshia Adams-Ginyard kaskader -
Tom Akos kaskader -
Kevin Arnold kaskader -
Dean Bailey
kierowca
-
Kevin Ball kaskader dublujący: Kyle Chandler -
Danya Bateman kaskader -
JoAnn Bernat kaskader dublujący: Sally Hawkins (dodatkowy) -
Sean Paul Braud
kaskader
-
Trent Brya kaskader dublujący: Kyle Chandler (dodatkowy) -
Trent Brya kaskader -
Joe Bucaro III
kaskader
-
Jwaundace Candece
kaskader
-
Laurence Chavez kaskader -
Trace Cheramie
kaskader
-
Scott Dale kaskader -
Kent De Mond kaskader dublujący: Jesse O'Neill -
Zack Duhame
kaskader
-
Jazzy Ellis kaskader dublujący: Elizabeth Ludlow -
Jazzy Ellis kaskader -
Troy Faruk
kaskader dublujący: O'Shea Jackson Jr.
-
Reece Fleetwood kaskader -
Jacob Garcia kaskader dublujący: Anthony Ramos -
Lex D. Geddings kaskader -
Dean Grimes
kaskader
-
Carlos Guity
kaskader
-
Thomas Robinson Harper
koordynator kaskaderów
6.0
Regis Harrington
kierowca
-
Alexander Hashioka Oatfield kaskader dublujący: Randy Havens -
Jason Charles Hill kaskader -
Crystal Hooks kaskader dublujący: Vera Farmiga -
Kathryn Howard kaskader dublujący: Millie Bobby Brown (niewymieniony w czołówce) -
Duke Jackson kaskader dublujący: Bradley Whitford -
Ben Jenkin kaskader -
Floyd Anthony Johns Jr. kaskader -
Cal Johnson kaskader -
Scott Loeser kaskader -
Sam Looc choreograf walk -
Sam Looc kaskader -
Julia Maggio kaskader dublujący: Natalie Pero -
Julia Maggio kaskader -
Nicole Marines kaskader dublujący: Sally Hawkins -
Van Marten kaskader -
Kevin Morgan kaskader -
Josh Mueller kaskader dublujący: Hendrix -
Matthew Austin Murray kaskader -
Jessica Nam kaskader -
Daniel Norris kaskader -
Paul Andrew O'Connor kaskader -
Jane Oshita kaskader -
Jim Palmer
kaskader
-
Brooklyn Proctor
kaskader
-
Bayland Rippenkroeger kaskader -
Ayami Sakaeda kaskader dublujący: Ziyi Zhang -
Christopher Sgubin kaskader -
John J. Shim kaskader -
Remington Steele kaskader dublujący: Jonathan Howard -
Jake Swallow choreograf walk -
Amy Lynn Tuttle kaskader -
Jimmy Waitman
kaskader
-
Todd Warren koordynator kaskaderów -
Sarah Finn dobór obsady -
Jamie Lynn Catrett dodatkowy dobór obsady -
Theresa Hernandez dodatkowy dobór obsady -
Krista Husar dodatkowy dobór obsady -
Meagan Lewis dobór lokalizacji (Atlanta) -
Joseph C. Nelson dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Robb Pendleton dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Patrick Rokn dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Djinous Rowling dobór obsady (asystent) -
Justin Tucker dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Lorna Barnshaw efekty wizualne -
Rohan Barve efekty wizualne -
Eliott Beaudon grafik komputerowy -
Babak Bina efekty wizualne -
Michael Bovberg zecer -
Ghislain Bruneau grafik komputerowy -
Pedro Cal zecer -
Paul Chavez układ graficzny -
Christine Choi koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Jacinthe Côté producent efektów wizualnych -
Brenna Dolan koordynator efektów wizualnych -
Amir Wahid Eleswy nadzorca grafiki komputerowej -
Sara Emack producent efektów wizualnych -
Antoine Engels efekty wizualne -
Zsuzsanna Erdei układ graficzny -
Jérome Escobar nadzorca grafiki komputerowej -
Carlos E. Flores efekty wizualne -
Stuart Gardiner efekty wizualne -
Miguel Garção dyrektor techniczny -
Catherine Gaucher kierownik produkcji efektów wizualnych -
Ray Giarratana nadzorca efektów wizualnych (druga ekipa) -
Emanuele Goffredo efekty wizualne -
Oded Granot zecer -
Dave Griffiths nadzorca komponowania -
Xian Guan dyrektor techniczny -
Matt Howsam koordynator efektów wizualnych -
Lia Ioanniti zecer -
Tyra Janelle King koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Kristian Kück efekty wizualne -
Etienne Laroche grafik komputerowy -
James Ledwell kierownik produkcji efektów wizualnych -
Melissa K. Lee koordynator efektów wizualnych -
Andreas Maaninka modelarz cyfrowy -
Francois Madere nadzorca grafiki komputerowej -
Ariel Rafael Suero Medina animator -
Luis Jorge Medina główny zecer -
Jackie Mills efekty cyfrowe -
Damiano Moltisanti dyrektor techniczny -
Geraldine Morales koordynator efektów wizualnych -
Stéphanie Morin grafik komputerowy -
Giang T. Nguyen efekty wizualne -
Maricel Pagulayan producent efektów wizualnych -
Bradley Parker efekty wizualne 5.0
Marc Picco efekty wizualne -
Cyril Plusse grafik komputerowy -
Vincent Poitras nadzorca komponowania -
Jakub Pruszkowski zecer -
Marko Radinkovic zecer -
Mathieu Raynault nadzorca efektów wizualnych -
Mnandi Ridley efekty wizualne -
Benoit Robert dyrektor techniczny -
Guillaume Rocheron nadzorca efektów wizualnych -
Yasuri Adrianela Ariza Rodríguez koordynator efektów wizualnych -
Yves Ruprecht animator -
Rhys Salcombe nadzorca grafiki komputerowej -
Anurag Salekar efekty wizualne -
Daryl Sawchuk nadzorca efektów wizualnych -
Eric Schultz dyrektor techniczny -
Yi Shan animator -
Sammy Shikaze koordynator efektów wizualnych -
Jonty Smith efekty wizualne -
Sepp Sonntag nadzorca efektów wizualnych -
Travis Starr efekty wizualne (asystent) -
Sylvain Theroux nadzorca grafiki komputerowej -
Amelie Thomas koordynator efektów wizualnych -
Tim Tobin zecer -
Diego Trazzi efekty wizualne -
Andrew Van Midde koordynator efektów wizualnych -
Olivier Van Zeveren dyrektor techniczny -
Heide Waldbaum kierownik produkcji efektów wizualnych -
Hazel Weatherall tworzący w technologii cyfrowej -
Simon Webber projektant postaci animacji -
Stuart Whelbourn efekty wizualne -
Robert Winter nadzorca efektów wizualnych -
Andrew Winters efekty wizualne -
Philipp Wolf producent efektów wizualnych -
Tom Woodruff Jr.
projektant postaci animacji
6.0
Joaquin Esquivel animator -
Alec Gillis
projektant postaci animacji
-
Jose Gloria animator -
Glen Hanz projektant postaci animacji -
Rick Harris tworzący w technologii cyfrowej -
Darnell Isom projektant postaci animacji -
Dushyant Kashyap dyrektor techniczny -
C.J. Burbage animator -
Art Curry animator -
Meena Ibrahim animator -
Aram Lakhotia animator -
Joanna Lee animator -
Akihiro Haga kaskader -
Michele Waitman kaskader -
Jason Andrews elektryk (druga ekipa) -
Rose Ashikyan kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Walter Bithell oświetlenie (dodatkowe zdjęcia) -
Jesse Carver elektryk -
Josh Cassida elektryk -
Carlos Castrillon elektryk -
Wallace Michael Chrouch fotosista (dodatkowy) -
Dan Cornwall oświetlenie -
Stephen Crowley oświetlenie (druga ekipa) -
Jeff Crumbley operator kamery (dodatkowy) (druga ekipa) -
Christopher Dawson kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Louie DeMarco kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Erika Doss fotosista -
Tom Fendley oświetlenie -
John Garrett operator kamery (druga ekipa) -
Bob Gorelick operator kamery (druga ekipa) -
Peter Hawkins operator kamery (druga ekipa) -
Andrew Hoehn Jr. kamerzysta (asystent) -
John C. Hoffler Jr. kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Alexander Hooper kamerzysta (druga ekipa) (asystent) -
Tom Hutchinson kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Gregory Irwin kamerzysta (asystent) -
Destin Jacobus elektryk -
Benjamin Tyler Knight oświetlenie (Boston) -
Thomas Lappin operator kamery -
Daniel C. McFadden fotosista -
Matthew McGinn kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Christopher TJ McGuire operator steadicam -
Nikhil Paniz operator kamery -
Jerry Patton kamerzysta -
Taylor Schultz elektryk -
Kraig Swisher operator kamery -
Manning Tillman kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Paul E. Woods kamerzysta (asystent) -
John Rex Woodward kamerzysta (asystent) -
Daniel Wurschl kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Irene Tomé Magán operator steadicam (asystent) (druga ekipa) -
Nick Glennie-Smith dyrygent 6.0
Gaytra Arnold księgowy (asystent) -
Amber Blackman księgowy (asystent) -
Stephan DeKemper dubler -
Amy Carver Haynes dubler: Sally Hawkins -
Matt Hughes księgowy produkcji -
Scott Christopher Kelly dubler -
Eric Lahr Bradley Whitford / Jonathan Howard / dubler: Randy Havens -
Andrea Larsen księgowy (asystent) -
Liam Marcy dubler: Jonathan Howard -
Van Marten dubler -
Garrett Mitchell księgowy (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
John Root nadzorca efektów wizualnych -
Rufus Rosendo księgowy (asystent) -
Darin Sahler dubler: Charles Dance -
Beverley Simmons dubler: Vera Farmiga -
Kimberly S. Smith księgowy (asystent) -
Joseph Trohoski dubler -
Ani Vanoyan księgowy (asystent) -