Czym chata bogata 6.5

Jean-Etienne Fougerole (Christian Clavier) jest inteligentnym humanistą. Ożenił się z bogatą dziedziczką wielkich włości (Elsa Zylberstein). Fougerole promuje w debacie telewizyjnej swoją nową powieść „À bras ouverts”, w której m. in. zaprasza do swego domu osoby najbardziej potrzebujące. Jego przeciwnik nie może uwierzyć w to co on opowiada w swojej książce. Urażony słowami przeciwnika, Fougerole, przyjmuje wyzwanie, aby nie stracić twarzy. I już tego samego wieczoru, ktoś zadzwonił do drzwi jego pałacu. Przekonania Fougerole zostaną wystawione na próbę!

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 3

Asmodeusz 2017-11-30 8

pomijam poprawnie czy nie polityczny temat sam film jest bardzo dobry jedna z lepszych komedii jakie ostatnio widziałem od początku do końca jest się z czego pośmiać

i_darek1x 2017-11-20 5

Aktualny temat "imigranci" i skutki bycia dobrym ? Jak widać na filmie ciężko idzie integracja ! Częściowo da się ,częściowo marne efekty … Morał z tego taki że bycie za dobrym nie popłaca ;) A jak ktoś ma wątpliwości to niech przyjmie taką lub podobną rodzinkę ;) A tak po za tym film obejrzeć można ? Szału nie ma !

Barbarka88Rz 2017-11-18 6

Poprawnie polityczna komedia, pochwalająca mieszanie się kultur. Nie licząc dyskusyjnego przesłania, całość jest lekka, ciekawa, zabawna i wciągająca, z fajną obsadą.