Taekwondo 2016

Fernando jest na wakacjach ze swoimi przyjaciółmi w domu wakacyjnym w Ezeiza w Buenos Aries. Odpoczywają w basenie, piją alkohol, palą trawkę i zbliżają się do najgłębszych tajemnic, podczas gdy prezentują zabawną wolność, jakby byli dziećmi na letnim obozie.

Reżyseria
,
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Gabriel Epstein
jako Germán
Lucas Papa
jako Fernando
Nicolás Barsoff
jako Lucho
Arturo Frutos
jako Maxi
Darío Miño
jako Tomás
Gaston Re
jako Diego

Fabuła

Dodaj pierwszy opis

Gatunek
Romans, Dramat

Szczegóły

Kraj produkcji
Argentyna
Czas trwania
112 minut

Recenzje

Męskie pragnienia i umacnianie swoich znajomości 10
  • 2017-04-21
  • napisana przez
  • zobacz wszystkie moje recenzje

Fernando jest na wakacjach ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi w pięknej wiejskiej rezydencji na przedmieściach Buenos Aries. Na własną rękę bez swoich dziewczyn w "męskim" środowisku, młodzi studenci wygrzewają się w gorącym słońcu, grają w basenie, paląc trawkę i pijąc alkohol, najczęściej na w pół nago lub nago. W tym naturalnym środowisku uwalniającym się z testosteronu mówią o swoich pragnieniach i wzmacniają swoje indywidualne więzy.

Jeśli chcesz docenić męskie piękno, to jest właśnie film dla Ciebie: tułów, nógi, klatka piersiowa, uda; Wszystko tu jest. Ten film dotyczy sztuki pojmowania męskiego piękna w najdoskonalszym odcieniu. Jest powolny, aby móc wchłonąć piękno. Momenty ciszy dają Ci szansę wchłonięcia tego, co zrobiła kamera.

Jako film, który dotyka tematu relacji międzyludzkich, odkryłem, że to orzeźwiające, jak zbliżało się do tematu z nie stereotypowego stanowiska. Chodzi o odkrywanie i wzajemne relacje z minimalnym dialogiem. Chodzi o bycie obecnym, tam i wtedy. Nie chodziło tylko o wypełnienie rozmowy, ale o to, aby publiczność mogła wzrastać wraz z postaciami, doceniając ich i poznając ich.

Mężczyźni w tej sztuce są po prostu zapierający dech w piersiach; Idealna dawka dla tych, którzy cenią piękno latynoskich mężczyzn. Jest to film z Argentyny, dzięki czemu naprawdę dostajemy to, co Argentyna ma do zaoferowania w kategoriach jego akcentu i jego ludzi: arabskiego wyglądu, hiszpańskiego wyglądu, włoskiego wyglądu, szwedzkiego wyglądu, rosyjsko wyglądu. Wszystko!

1 z 2 osoby uznało tę recenzję za pomocną.
Czy ta recenzja była pomocna? Tak Nie

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Współtworzą