Nowe życie 2008

The Lazarus Project
Film

Ben Garvey (Paul Walker) żyje sobie spokojnie w Dallas u boku kochającej żony (Piper Perabo) i uroczej córeczki. Pewnego dnia jego brat, który właśnie wyszedł z więzienia, proponuje wspólny skok na laboratorium, w którym przechowywane jest 12 kg złota. Początkowo Ben odmawia, ale kiedy wkrótce potem traci pracę, decyduje… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Paul Walker
jako Ben Garvey
Piper Perabo
jako Lisa Garvey
Brooklynn Proulx
jako Katie Garvey
Bob Gunton
jako Ojciec Ezra
Lambert Wilson
jako Avery
Linda Cardellini
jako Julie Ingram
Tony Curran
jako William Reeds
Malcolm Goodwin
jako Robbie
Ross McMillan
jako Dr James
Aaron Hughes
jako Caleb
Sean Skene
jako Sanitariusz
John Callander
jako Lineman

Ben Garvey (Paul Walker) żyje sobie spokojnie w Dallas u boku kochającej żony (Piper Perabo) i uroczej córeczki. Pewnego dnia jego brat, który właśnie wyszedł z więzienia, proponuje wspólny skok na laboratorium, w którym przechowywane jest 12 kg złota. Początkowo Ben odmawia, ale kiedy wkrótce potem traci pracę, decyduje się na ten desperacki krok. Niestety akcja kończy się tragicznie, giną ludzie, a Ben trafia do więzienia. Sąd skazuje go na karę śmierci i kara ta – poprzez śmiertelny zastrzyk - zostaje wykonana. Jednak ku swojemu zdziwieniu zamiast wiecznego odpoczynku Ben otrzymuje… nowe życie. Budzi się jako dozorca w małym miasteczku w stanie Oregon. Okazuje się, że dostał od losu druga szansę – będzie mógł normalnie funkcjonować, o ile nigdy nie przekroczy granic miasta, czyli pogodzi się z utratą dawnego życia i ukochanej rodziny… opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Thriller
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2008-10-21 (świat), 2009-09-16 (dvd)
Kraj produkcji
USA, Kanada, Wielka Brytania
Inne tytuły
The Heaven Project (USA) (tytuł roboczy)
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
100 minut
Budżet
9 750 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 6
leosia28 4

4/10 – Rzeczywiście film nie wciąga.Takie robienie wariata i to nie za bardzo ma sens.Nie potrafiłam złapać wątku, dlaczego on itd.Dość słaby.Ale można obejrzeć.

ALVAREZ

TROCHĘ DZIWNY… – Trochę dziwny ten film.Taka zlepka najróżniejszych gatunków.Przede wszystkim bardzo nierówny.Momenty świetne,które wciągały i aż prosiło się aby w tym klimacie to kontynuować,by za chwilę nudzić się i wyczekiwać jakiejkolwiek akcji.Coś wydaje się mi,że Wyspa Tajemnic ukradła pomysł na film właśnie stąd.

Hessus666 7

7/10 – Kino w stylu – "Wielki Brat Patrzy". Mnie jednak wbrew pozorom to wciągnęło i pomimo niezłego wprowadzenia po czym jednak trochę zbyt wydłużających się sentencji to jednak polecam – można obejrzeć.

jacks 6

6/10 – Film z potencjałem ale niestety nie wciąga… do jednorazowego obejrzenia się nadaje :)

trifoglio 5

… – Początek filmu naprawdę dobry…Zdaje się być zapowiedzią dobrego ogółu…Niestety później jest gorzej…Pomysł na scenariusz jawi się całkiem interesująco…Nowy, nieoklepany temat przewodni…Jednakże mi osobiście zabrakło czegoś w tym filmie…Może prędkości w rozwijaniu się scenariusza…Może odrobiny wytłumaczenia tego, co oglądamy…Może ogólnie jakiegoś wyrazistego klimatu…Zakończenie też pozostawia jakiś taki niedosyt…Ciężko tak naprawdę jednoznacznie określić ten film…Chwilami ciekawy….Chwilami nudnawy…Chwilami wciąga do reszty…Chwilami ma się ochotę po prostu go wyłączyć…A propos całokształtu mam osobiście bardzo mieszane uczucia…

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
jacks
120 pkt.
2
sulek2712
21 pkt.
3
Czechu
10 pkt.
4
Anonimowy
10 pkt.
5
luckylukedidi
2 pkt.
6
tadek453
2 pkt.
7
A_Biel
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…