Gotowi na wszystko. Exterminator 6.4

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 2

i_darek1x 2018-05-11 3

Może i było by coś z tego ? Jak by trochę bardziej się przyłożyli ;) Ale niestety "fuszera" ;) Ani muzyki ani porządnego scenariusza ! Już to raczej nie dziwi ? to jest już norma …Nic się nie stało … ;)

Iwonka2018 2017-12-31 10

Coś genialnego! Do kina chodzę bardzo często, kilka razy w tygodniu. Dziś byłam na filmie, pełna sala – co naprawdę zdarza się bardzo rzadko. Obok mnie siedziało starsze małżeństwo, które bawiło się równie dobrze jak ja! Obsada doskonała, muzyka piękna. A Pan Paweł Domagała – klasa i niesamowity talent!!! Film trzeba zobaczyć koniecznie.