Świat w ogniu 6.5

Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning. Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 5

i_darek1x 5

Dobrze zrobiony film z niezłą obsadą .Scenariusz nie należy do odkrywczych ? To nic innego jak powtórka z rozrywki ;) Obejrzeć można ? Szału nie ma !

dareczek50 7

Oczywiście dobre grono to i film dobry

PoppinTom 4

Drony i relacja pomiędzy ojcem i synem to najlepsze co się przydarzyło tej produkcji, sceny w napisach końcowych to potwierdzają XD. Antagonista znany od startu

pajki_filmaniak 8

warto zobaczyć w kinie polecam

Drybciu 1

Czarny film dla czarnych. Czarny prezydent niemozliwe zdarzenia oczywiscie wmieszana Moskwa, calosc super dla bezmozgow.