Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Piotr Domalewski | ||
Artur Gortatowski
(drugi reżyser)
|
||
Katarzyna Janicka
(drugi reżyser)
|
||
Michał Staliński
(drugi reżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Piotr Domalewski | ||
Helena Szoda-Woźniak
(redaktor)
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Ewa Jastrzębska
producent wykonawczy
|
||
Sylwia Rajdaszka
kierownik produkcji
|
||
Joanna Ochman
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Robert Tamborowski
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Agnieszka Ptaszyńska
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Antoni Preis
współproducent
|
||
Robert Strojek
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dawid Ogrodnik
Adam
|
7,6
|
|
Tomasz Ziętek
Paweł, brat Adama
|
||
Arkadiusz Jakubik
Ojciec Adama
|
7,6
|
|
Paweł Nowisz
Dziadek
|
7,1
|
|
Agnieszka Suchora
Teresa, matka Adama
|
6,9
|
|
Maria Dębska
Jolka, siostra Adama
|
6,9
|
|
Tomasz Schuchardt
Marcin, mąż Jolki
|
||
Magdalena Żak
Gośka
|
5,5
|
|
Elżbieta Kępińska
Babcia
|
6,8
|
|
Adam Cywka
Wujek Jurek
|
7,0
|
|
Jowita Budnik
Ciotka Basia
|
7,2
|
|
Mateusz Więcławek
Jacek
|
||
Amelia Tyszkiewicz
Kasia
|
||
Katarzyna Domalewska
Ania
|
6,0
|
|
Milena Staszuk
Aśka
|
||
Andrzej Kłak
Chłopak z wypożyczalni
|
||
Konrad Eleryk
Facet w autobusie
|
7,5
|
|
Filip Perkowski
Kierowca autobusu
|
||
Artur Steranko
Sąsiad
|
||
Radosław Hebal
Pijak
|
||
Aleksandra Kolan
Żona pijaka
|
||
Ewa Gapon
Kwiaciarka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Piotr Sobociński Jr | ||
Robert Łukowski
(pomoc techniczna)
|
||
Marcin Skoś
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Wacław Zimpel |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Katarzyna Lewińska | ||
Ewa Różewska
(dodatkowy)
|
||
Krzysztof Łoszewski
(dodatkowy)
|
||
Milena Sosulska-Michalik
(dodatkowy)
|
||
Montaż | Ocena | |
Leszek Starzyński |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Janusz Kaleja
charakteryzator
|
||
Stanisław Doliński
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Błażej Pintara
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Radosław Zielonka
scenograf
|
7,0
|
|
Marcin Buśko
scenograf (dodatkowy)
|
||
Izabela Ozierow
scenograf (dodatkowy)
|
||
Katarzyna Śląska
scenograf (dodatkowy)
|
||
Anna Rymarz
projektant graficzny
|
||
Kinga Babczyńska
dekorator wnętrz
|
||
Marcin Dybczyński
rekwizytor
|
||
Ryszard Idzik
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jerzy Murawski
operator dźwięku
|
||
Kacper Habisiak
dźwięk
|
||
Marcin Kasiński
dźwięk
|
||
Radosław Adamski
operator dźwięku (asystent)
|
||
Piotr Kałużka
operator dźwięku (asystent)
|
||
Adam Szlenda
montaż dialogów
|
||
Filip Krzyżykowski
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Janusz Bykowski
pirotechnik
|
||
Tomasz Bykowski
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ewa Brodzka
dobór obsady
|
||
Piotr Sobociński Jr
operator kamery
|
||
Klaudiusz Dwulit
operator kamery
|
||
Marek Modzelewski
mistrz oświetlenia
|
||
Janusz Bulanda
oświetlenie
|
||
Filip Kwiatkowski
oświetlenie
|
||
Bogdan Modzelewski
oświetlenie
|
||
Janusz Nogal
oświetlenie
|
||
Robert Jaworski
fotosista
|
||
Jacek Jeleń
koordynator kaskaderów
|
||
Artur Mikołajewski
kaskader
|
||
Piotr Nawrocki
kaskader
|
||
Beata Krzemińska
treser zwierząt
|
||
Andrzej Kowalski
napisy
|
||
Daniel Adamski
kierownik planu
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…