Wyprany z uczuć prokurator i nieustraszona detektyw próbują rozwikłać sprawę zabójstwa z ogromną polityczną aferą korupcyjną w tle.
Odcinki 32 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Prokurator Hwang Si-mok jako nastolatek przeszedł operację swojego nadzwyczaj rozwiniętego mózgu, ale zabieg pozostawił poważne efekty uboczne.
Podejrzany nie przyznaje się do winy, więc Si-mok przegląda nagrania z kamer ochrony. Na komisariacie w Yongsan prokurator wpada na policjantkę Han Yeo-jin.
Si-mok decyduje się wystąpić na żywo w telewizji w sprawie Kanga Jin-seoba. Oświadcza również, że znajdzie winnego w ciągu dwóch miesięcy.
Plotki o agresywnym usposobieniu Si-moka szybko się rozchodzą. Mimo to nie przerywa on śledztwa i nabiera podejrzeń wobec Young Eun-su.
Si-mok próbuje rozwiązać zagadkę nowego morderstwa i udaje się do mieszkania ofiary w poszukiwaniu poszlak. Do śledztwa dołącza Yeo-jin.
Nowe dowody powodują tylko powiększenie grona podejrzanych. W całym zamieszaniu niektórzy zaczynają kwestionować niewinność Si-moka.
Si-mok i Yeo-jin wspólnie śledzą prokuratora Seo Dong-jae. Gdy Dong-jae próbuje wrzucić coś do rzeki Han-gang, powstrzymuje go Yeo-jin.
Yeo-jin jest rozwścieczona tym, co policja zrobiła Parkowi Kyung-wanowi, i chce rozmawiać z przełożonym. Si-mok ją powstrzymuje i ostrzega o konsekwencjach.
Si-mok wybiera czołowych prawników i policjantów w celu stworzenia specjalnej grupy śledczej. Punktem wyjściowym dochodzenia jest Dong-jae.
W obawie o bezpieczeństwo Ga-young Yeo-jin postanawia przenieść ją do innego szpitala. Pielęgniarka informuje Yeo-jin o dziwnym zajściu.
Prawda o ataku Ga-young zostaje ujawniona. Żona Chang-juna dostaje zakaz opuszczania kraju. Woo-gyun zwraca się do Chang-juna z prośbą o pomoc.
Przeszukując piwnicę Kyung-wana, Si-mok i Yeo-jin odkrywają zaskakujące poszlaki. Dong-jae udaje się do biura Chang-juna po jego telefon.
Po powrocie do domu Si-mok odkrywa, że jakiś intruz zostawił coś w jego sypialni. Na miejsce natychmiast przybywają Yeo-jin i Geon.
Yeo-jin podejrzewa, że w ostatnie morderstwo uwikłany jest nowy sprawca. Tymczasem Si-mok traci przytomność po przeprowadzonej autopsji.
Yeo-jin zbiera materiały dowodowe, podczas gdy Si-mok przesłuchuje podejrzanego. Padają odpowiedzi na wiele pytań, ale najważniejsze z nich pozostaje niewyjaśnione.
Si-mok wyrusza na spotkanie z osobą, która jego zdaniem jest prawdziwym sprawcą. W jego ręce wpada torba, która zadecyduje o przyszłości wielu osób.

17. Odcinek 2x1

0,0
Dwóch studentów tonie w morzu w mglistą noc. Si-mok prowadzi śledztwo, a Yeo-jin podąża za mężczyzną, który był obecny na miejscu zdarzenia.

18. Odcinek 2x2

0,0
Policja i prokuratura przygotowują się do dyskusji o kompetencjach śledczych. Dong-jae informuje Woo Tae-ha o kilku interesujących sprawach.

19. Odcinek 2x3

0,0
Yeo-jin przekonuje Geona do udziału w dyskusji. Badając uznaną za samobójstwo śmierć policjanta, Si-mok i Dong-jae znajdują poszlaki sugerujące inny przebieg zdarzenia.

20. Odcinek 2x4

0,0
Podczas pełnej emocji pierwszej dyskusji z prokuratorami Geon używa mocnego argumentu. W Hanjo Lee Yeon-jae czeka walka o władzę w rodzinie.

21. Odcinek 2x5

0,0
Yeo-jin spotyka Si-moka i Dong-jae podczas wizyty w więzieniu. Choi Bit za pośrednictwem Yeo-jin przekazuje deputowanemu tajemniczy dokument.

22. Odcinek 2x6

0,0
Si-mok ma zbadać, co Yeo-jin wie o dokumencie Bit. Yeon-jae organizuje ważne spotkanie przed głosowaniem dotyczącym jej stanowiska.

23. Odcinek 2x7

0,0
Si-mok dowiaduje się, kto zaginął, i zaczyna przeglądać nagrania telefoniczne w poszukiwaniu wskazówek. Yeo-jin rozpoczyna własne śledztwo.

24. Odcinek 2x8

0,0
Yeo-jin pomaga służbom znaleźć Dong-jae i łączy sprawę jego zaginięcia ze śmiercią policjanta. Si-mok odwiedza Yeon-jae.

25. Odcinek 2x9

0,0
Na jaw wychodzi przerażające zdjęcie zawierające pogróżki. Policjanci przypuszczają, że winnym może być ktoś z nich.

26. Odcinek 2x10

0,0
Si-mok zwraca uwagę na nietypowy przypadek nagłej śmierci byłego prokuratora i dochodzi do wniosku, że nic w tej sprawie się nie klei.

27. Odcinek 2x11

0,0
Świadek twierdzący, że widział porwanie, ma zidentyfikować winnego. Jego zeznania mogą oznaczać dla policji poważne kłopoty.

28. Odcinek 2x12

0,0
Odsunięci od sprawy Si-mok i Yeo-jin wracają do pracy w radzie policyjno-prokuratorskiej. Tae-ha i Bit udają się razem na niełatwe spotkanie.

29. Odcinek 2x13

0,0
Kang Won-chul zastanawia się, jak postąpić, i odpowiada na pytania Si-moka o zmarłego prokuratora. Młoda prokuratorka chce coś pokazać Si-mokowi..

30. Odcinek 2x14

0,0
Podejrzany zostaje aresztowany, ale nigdzie nie można znaleźć Dong-jae. W pokoju przesłuchań Si-mok i Yeo-jin usiłują skłonić podejrzanego do przyznania się do winy.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…