Wdowy 6.1

Nagrodzony Oscarem reżyser Steve McQueen ("Zniewolony. 12 Years a Slave") i współscenarzystka, autorka bestsellerów Gillian Flynn (”Zaginiona dziewczyna”) przestawiają pełen napięcia thriller ze zbrodnią, namiętnością i korupcją w tle. ”Wdowy” to historia czterech kobiet, których nie łączy nic z wyjątkiem długu, pozostawionego im w spadku przez zmarłych mężów, uwikłanych w działalność przestępczą. Kobiety nie mają innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zawiązać spisek, który pozwoli im narzucić światu ich reguły gry. W rolach głównych: nagrodzona Oscarem Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki, Cynthia Erivo, Colin Farrell, Brian Tyree Henry, nominowany do Oscara Daniel Kaluuya, Garret Dillahunt, Carrie Coon, nominowana do Oscara Jacki Weaver, Jon Bernthal, Manuel Garcia-Rulfo, nagrodzony Oscarem Robert Duvall i nominowany do Oscara Liam Neeson.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 4

Ikcolbaz 7

Film ma wiele mocnych stron lecz minusem jest tu zbyt duża ilość wątków traktowanych na równi. Niemniej historia ciekawa. Pieniądze zniszczą każdego.

i_darek1x 6

Jak nic przez to że zostały wdowami stały się pomysłowe ! I bez problemu dają sobie nieźle radę ! Cel uświęca środki … Film w dobrej obsadzie ,który dobrze się ogląda ;)

Przemopgx 9

Fajne zwroty akcji ,niespodziewane sytuacje, mozna oglądać.

pajki_filmaniak 7

nawet dobrze wymyślony nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy

Następne