Ad Astra 6.0

Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.

Obsada

Reżyseria
Średnia
James Gray 7.0
Christina Fong (asystent) -
Alina Gatti (asystent) -
Kristina Massie (asystent) -
Doug Torres (asystent) -
Jeff Overfield (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Jordan Rader (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Eric Richard Lasko (asystent) (druga ekipa) -
James McGrady (asystent) (druga ekipa) -
Bob Riley (asystent) (druga ekipa) -
Scenariusz
Średnia
James Gray 7.0
Ethan Gross 6.0
Producenci
Średnia
Arnon Milchan
producent
-
Yariv Milchan producent -
Dede Gardner
producent
-
James Gray producent 7.0
Anthony Katagas producent -
Jeremy Kleiner
producent
-
Brad Pitt
producent
8.2
Rodrigo Teixeira producent -
Michael Schaefer producent wykonawczy -
Marc Butan producent wykonawczy -
Jeffrey Chan producent wykonawczy -
Paul Conway producent wykonawczy -
Sophie Mas producent wykonawczy -
Anthony Mosawi producent wykonawczy -
Lourenço Sant'Anna producent wykonawczy -
Dong Yu producent wykonawczy -
Doug Torres współproducent -
Michael B. Johnson nadzorca produkcji -
Steven Wayne nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Lark Bernini koordynator produkcji -
Michael Coscia koordynator produkcji (asystent) -
Hosam Solaiman koordynator produkcji (asystent) -
Charlotte Rapak koordynator produkcji (druga ekipa) -
Aktorzy
Średnia
Brad Pitt
Roy McBride
8.2
Tommy Lee Jones
H. Clifford McBride
7.8
Ruth Negga
Helen Lantos
7.0
Donald Sutherland
Thomas Pruitt
7.7
Kimberly Elise
Lorraine Deavers
5.5
Loren Dean
Donald Stanford
-
Donnie Keshawarz
Kpt. Lawrence Tanner
-
Sean Blakemore
Willie Levant
-
Bobby Nish Franklin Yoshida -
LisaGay Hamilton
Vogel, adiutantka generała
-
John Finn
Gen. bryg. Stroud
7.0
John Ortiz
Gen. por. Rivas
7.0
Freda Foh Shen
Kpt. Lu
-
Kayla Adams Stewardesa -
Ravi Kapoor
Arjun Dhariwal
-
Liv Tyler
Eve
7.7
Elisa Perry Kobieta w białych spodniach -
Daniel Sauli Sal -
Kimmy Shields Sierż. Romano -
Kunal Dudheker Technik -
Greg Bryk
Chip Garnes
-
Alyson Reed
Janice Collins
-
Sasha Compère Członkini żeńskiego zespołu -
Justin Dray
Członek męskiego zespołu
-
Alex Luna Kobieta na ekranie -
Natasha Lyonne
Tanya Pincus
6.0
Zoro Saro Manuel Daghlian Pracownik "SpaceCom" -
Jacob Sandler Młody Roy -
Elizabeth Willaman Cefeusz (głos) -
Bayardo De Murguia Hector Bustamante (niewymieniony w czołówce) -
Anne McDaniels
Hologram Shungi (niewymieniony w czołówce)
6.0
Vivian Fleming-Alvarez
Daniels, marsjański oficer (niewymieniony w czołówce)
6.0
Ran Wei
Japońska podróżna (niewymieniony w czołówce)
-
Matthew Jones
Sanitariusz (niewymieniony w czołówce)
-
Afsheen Olyaie
Podróżny z Bliskiego Wschodu (niewymieniony w czołówce)
-
Mallory Low Pracownica "SpaceCom" (niewymieniony w czołówce) -
Amanda Tudesco Grace (niewymieniony w czołówce) -
Jean-Pierre Mouzon Amerykański astronauta (niewymieniony w czołówce) -
Lorell Bird Dorfman Ziemska uczona (niewymieniony w czołówce) -
Melvin Payne Jr. Rosyjski astronauta (niewymieniony w czołówce) -
Bayani Ison
Azjatycki gospodarz (niewymieniony w czołówce)
-
Mark Casimir Dyniewicz Jr. Człowiek Schunga na Marsie (niewymieniony w czołówce) -
Halszka Kuza Tancerka (niewymieniony w czołówce) -
Nicholas Walker Księżycowy medyk (niewymieniony w czołówce) -
Eliza Gerontakis Śpiewająca twarz (niewymieniony w czołówce) -
Georgia James Gray Evelyn McBride (niewymieniony w czołówce) -
Adinett Nsabimana Wojskowa (niewymieniony w czołówce) -
Sheila M. Lockhart Narkomanka (niewymieniony w czołówce) -
Kento Matsunami Japoński podróżny (niewymieniony w czołówce) -
Danny Hamouie Rory Flynn (niewymieniony w czołówce) -
James Dunn Księżycowy pasażer (niewymieniony w czołówce) -
Terence Rivera Księżycowy medyk (niewymieniony w czołówce) -
Eleanor Goodall Technik medyczny na statku (niewymieniony w czołówce) -
Eloy Perez Por. Nash (niewymieniony w czołówce) -
Brynn Route Hologram Shungi (niewymieniony w czołówce) -
Luis Richard Gomez Jim (niewymieniony w czołówce) -
Valeri Ross Gość Moon TV (niewymieniony w czołówce) -
Lisa Shows Lekarz wojskowy (niewymieniony w czołówce) -
Lawrence Dex Robert (niewymieniony w czołówce) -
Rodney Damon Collins Mechanik (niewymieniony w czołówce) -
Rochelle Rose Reporterka wiadomości BBC (niewymieniony w czołówce) -
Jen Morillo Hologram tancerki (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Hoyte Van Hoytema 7.0
Judd Overton
(kierownik zdjęć)
6.0
Pete Romano (dyrektor ds. fotografii podwodnej) 8.0
Peter Gulla (kierownik zdjęć) -
Herb Ault (główna pomoc techniczna) -
Jerry C. Deats (główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) -
Loren Corl (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Hugh McCallum (pomoc techniczna) -
John Ziello (pomoc techniczna) -
Gabe Camacho (pomoc techniczna) -
Mike Byrd (pomoc techniczna) -
Krystina Figg (pomoc techniczna) -
James Selph (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Sean Burris (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Kompozytorzy
Średnia
Thomas Newman 7.7
Georgina Hay (asystent) -
Max Aruj (muzyka dodatkowa) -
Lorne Balfe (muzyka dodatkowa) 7.0
Sven Faulconer (muzyka dodatkowa) 6.0
Nils Frahm (muzyka dodatkowa) -
Robert Charles Mann (muzyka dodatkowa) -
Steffen Thum (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Albert Wolsky -
John Casey (nadzorca kostiumów) -
Matthew Jerome 8.0
Kevin Norris (dodatkowy) -
Vicente Parada 8.0
Allie Venrick -
Montaż
Średnia
John Axelrad 7.0
Lee Haugen 6.0
Charakteryzacja
Średnia
Stacy Bisel fryzjer -
Christi Cagle fryzjer (dodatkowy) -
Victor Del Castillo charakteryzator -
Gunn Espegard charakteryzator -
Nana Fischer nadzorca charakteryzacji -
Matthew Holman fryzjer -
Cassie Lyons charakteryzator -
Akiko Matsumoto charakteryzator -
Jaime Leigh McIntosh nadzorca stylizacji -
Kc Mussman charakteryzator -
Julie Rea główny stylista -
Galaxy San Juan główny charakteryzator -
Scenografia
Średnia
Kevin Thompson scenograf 8.0
Christa Munro dyrektor artystyczny nadzorujący 7.0
Kevin Constant dyrektor artystyczny -
Alison Sadler dyrektor artystyczny -
David Scott dyrektor artystyczny 8.0
Gary Warshaw dyrektor artystyczny -
Karen O'Hara dekorator wnętrz -
Donnie Avants malarz -
Jay K. Bedore stolarz -
Sandra Doyle Carmola dyrektor artystyczny (asystent) -
Jeremy Cisneros rekwizytor -
Sarah Contant projektant wnętrz -
Tim Croshaw projektant wnętrz -
Alex Cunningham ilustrator -
Chad R. Davis
rekwizytor
-
Warren Drummond scenopis obrazkowy -
Andre Freimann rekwizytor -
Scott Herbertson projektant wnętrz -
Linda Herrera rekwizytor -
Noelle King projektant wnętrz -
Paul 'Butch' Kitchen Jr. główny rekwizytor (asystent) -
Michael Luce rekwizytor -
Merdyce McClaran rekwizytor -
Kris Peck główny rekwizytor -
Anne Porter projektant wnętrz -
Chris Samp malarz -
Sarichev Sergei malarz -
Easton Smith projektant wnętrz -
Chris Snyder koordynator konstrukcji -
Karen Teneyck projektant graficzny -
Trinh Vu projektant wnętrz -
Christopher Ward malarz -
Mark Weissenfluh główny konstruktor dekoracji -
Fante Zamora rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Noah Dunbar operator postsynchronu -
Julian Howarth
mikser (druga ekipa)
-
Lisa J. Levine nadzorujący montaż postsynchronu -
Patrick Martens mikrofoniarz -
Patrushkha Mierzwa technik dźwięku -
Michael Miller mikser postsynchronu -
Mark Ulano mikser -
Kyra Westman dźwięk -
Dave Wilson mikser postsynchronu (Atlanta) -
Katherine Gordon Miller montaż muzyki -
Daniel Pinder montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Roy K. Cancino technik 7.0
Frank Iudica koordynator efektów specjalnych -
Pozostała Ekipa
Średnia
Robert Alonzo
koordynator kaskaderów
6.0
Daniel Arrias
kaskader
-
Dean Bailey
kierowca
-
Joey Box
kaskader
-
Bryan Cartago kaskader -
Brandon Cornell kaskader -
Jared De Witt układacz -
Cory DeMeyers kaskader -
Rockey Dickey Jr. układacz -
Arturo Dickey kaskader -
Seth Duhame kaskader dublujący -
Zack Duhame
kaskader dublujący
-
Travis Fienhage kaskader dublujący: Brad Pitt -
Randy Haynie układacz -
Efka Kvaraciejus
kaskader
-
Scott Lang kaskader -
Samuel Le
koordynator kaskaderów (asystent)
6.0
Jade Quon
kaskader
6.0
Petra Sprecher kaskader dublujący: Kimberly Elise -
Jason Tubbs kierowca -
Aaron V. Williamson
kaskader
-
Nico Woulard kaskader dublujący: Sean Blakemore -
Douglas Aibel dobór obsady -
Deborah Maxwell Dion dodatkowy dobór obsady (Los Angeles) -
Johnny Gidcomb dobór głosu -
Rich King dodatkowy dobór obsady -
Brian Adler efekty wizualne -
Emilie Arcand montaż efektów wizualnych -
Sam Ashford-Rowe koordynator efektów wizualnych -
Adam Avery montaż efektów wizualnych -
Guy Botham producent wykonawczy efektów wizualnych -
Ryan Brooks tworzący w technologii cyfrowej -
Jackson Chow montaż efektów wizualnych -
Darren Christie nadzorca komponowania -
Amber Davy kierownik produkcji efektów wizualnych -
Chris De Souza animator -
Chris Del Conte producent wykonawczy efektów wizualnych -
Eran Dinur nadzorca efektów wizualnych -
Eddie Englander główny zecer -
Kylee Fittipaldi koordynator efektów wizualnych -
Carl Forsell efekty wizualne -
Aidan Fraser nadzorca efektów wizualnych -
Richard Friedlander producent efektów wizualnych -
Eddy Garcia montaż efektów wizualnych (asystent) -
Corentin Gravend zecer -
Jeanlin Guillaume zecer -
Jamie Hallett nadzorca efektów wizualnych -
Lindsay Hallett producent wykonawczy efektów wizualnych -
Catherine Hébert nadzorca grafiki komputerowej -
Tianlun Jiang zecer -
Ji Hye Kim zecer -
Jiwoong Kim nadzorca efektów wizualnych -
Chay Johansson dyrektor techniczny -
Rob MacBride efekty wizualne -
Allen Maris producent efektów wizualnych -
Ricardo Marmolejo zecer -
Matheus Marques zecer -
Benjamin Milling koordynator efektów wizualnych -
Sean Lyndon Martin zecer -
Hugo R.A. Morris kierownik produkcji efektów wizualnych -
Jackie K. Murphy tworzący w technologii cyfrowej -
Alexander Naud koordynator efektów wizualnych -
Kelly Noordermeer montaż efektów wizualnych -
Bradley Parker nadzorca efektów wizualnych 5.0
Annie Patenaude zecer -
Sagar Patil tworzący w technologii cyfrowej -
Velmurugan Rajamani zecer -
Marc Sadeghi producent wykonawczy efektów wizualnych -
Benjamin Scabell główny zecer -
Boyd Shermis
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy)
7.0
Brian A. Smeets efekty wizualne -
Jedediah Smith nadzorca komponowania -
Gregory Spies tworzący w technologii cyfrowej -
Bárbara López Sáenz kierownik produkcji efektów wizualnych -
Laurent Taillefer nadzorca grafiki komputerowej -
Mani Trump nadzorca komponowania -
Ryan Tudhope nadzorca efektów wizualnych -
Olaf Wendt nadzorca efektów wizualnych -
Rebecca West producent efektów wizualnych -
Antoine Wibaut zecer -
Ryan Wing efekty wizualne -
Martin Wiseman producent efektów wizualnych -
Pei Yao zecer -
Hannah Betts kaskader -
Clay Cullen
kaskader
-
Eric R Salas kaskader -
Sarah Brandes kamerzysta (asystent) -
Blake Collins kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Kristen Correll operator kamery -
Keith B. Davis kamerzysta (asystent) -
François Duhamel fotosista -
Melinda Sue Gordon fotosista (druga ekipa) -
Kris Krosskove operator kamery (druga ekipa) -
Ray Milazzo kamerzysta (asystent) -
Kevin Miles kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Brian Udoff kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Giovanni Vargas elektryk -
Rio Noel Zumwalt kamerzysta (asystent) -
Mike Dacko główny animator -
Nate Thomas animator -
Ezra Waddell animator -
Sean Balogh księgowy (asystent) -
Brandon Linville księgowy (asystent) -
Vicki L. Sawyer księgowy produkcji -
Shannon Elizabeth Stone księgowy (asystent) -