Misja Yeti 7.9

Nawet mała stopa Yeti jest większa od ludzkiej. O wiele, wiele większa. Co zrobić, kiedy nadepnie się wielkiemu futrzakowi na odcisk? Młody, niezwykle dociekliwy naukowiec Simon oraz szukająca przygód detektyw Nelly wyruszą w podróż w najwyższe góry świata, żeby się o tym przekonać. Celem ich misji będzie odnalezienie legendarnego stwora. Drogę ma im wskazać zaszyfrowany pamiętnik pewnego zaginionego odkrywcy i kłapiący ciągle dziobem, wesoły ptak Jazzman.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 10

pemka

a co sadzicie o dubbingu Adama Bieleckiego? Czy nasz himalaista znalazl wlasnie swoje drugie powolanie?;)

betty_j 9

Warto dodać, że jedną z postaci (co prawda epizodycznych, ale za to taką, która jak już raz coś powie, to koniec ;) dubbingował Adam Bielecki.

NetkaP

Bardzo przyjemna animacja. Trochę z taką buddyjską myślą o życiu "tu i teraz" i nie ocenianiu sytuacji w kategorii "dobre/złe". Wszystko dzieje się w jakimś celu i czasem coś, co jest trudne prowadzi nas na dobrą drogę. Bardzo fajna do dyskusji z dzieciakami.

mon_kacz 10

Przyjemna bajka, taki powiew świeżości. Nie ma silenia się na ciągłe żarty, ale za to dostajemy parę mądrych przemyśleń. Miło się ogląda ten typ animacji – statyczne, pastelowe tła i dynamiczne, kolorowe postaci.

pemka mon_kacz

@mon_kacz to jeden z wielu atutow tego filmu:)

Wachluk 9

Byłem z dziećmi. Mi się bardzo podobało. Dzieci chciały by obejrzeć jeszcze raz. Nie jest to film w stylu Shreka, Madagaskaru. Myślę że trochę bardziej ambitny. Powyżej 5 albo nawet 7 lat.

Następne