Baby Blues 2008/II

Historia oparta na wydarzeniach autentycznych. W pewnej rodzinie, mieszkającej na farmie położonej na odludziu, dochodzi do niecodziennej sytuacji. Mąż wyjeżdża do pracy. Pozostawiona żona z czwórką dzieci przechodzi akurat depresję poporodową. Jimmy musi bronić swojego rodzeństwa przed własną matką.

Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Obsada Zobacz pełną obsadę

Colleen Porch
jako Mama
Ridge Canipe
jako Jimmy
Kali Majors
jako Cathy
Joel Bryant
jako Tata
Sean Johnson
jako Jake, kolega Jimmiego
Gene Witham
jako Lester
Chip Lane
jako Ojciec dziecka
Noelle Monteleone
jako Rezydentka w szpitalu
Braxton Williams
jako Rezydent w szpitalu

Fabuła

Historia oparta na wydarzeniach autentycznych. W pewnej rodzinie, mieszkającej na farmie położonej na odludziu, dochodzi do niecodziennej sytuacji. Mąż wyjeżdża do pracy. Pozostawiona żona z czwórką dzieci przechodzi akurat depresję poporodową. Jimmy musi bronić swojego rodzeństwa przed własną matką. Beznickowy

Gatunek
Thriller

Szczegóły

Premiera
2008-08-05 (świat)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
85 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 3

Avatar square 200x200

Tomassh 2009-06-29 7

Przerażający! – …ale tylko wtedy, gdy faktycznie jest na faktach, bo nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia, choć podobno depresja poporodowowa faktycznie może prowadzić do podobnych sytuacji, które zostały przedstawione w tym filmie… Prawdziwa historia, czy nie, to mimo wszystko 'Baby Blues' to bardzo dobry thriller, aż się dziwie, że nie było o nim głośno! Oglądałem go z zapratem tchem, a myśl o tym, że oglądam film oparty na faktach, jeszcze mocniej trzymał mnie w napięciu, bo skoro 'film przedstawia prawdziwe wydarzenia', to siłą rzeczy niczego nie można przewidzieć.

Dodatkowo bardzo podobała mi się rola małego Jimmiego.

7/10

Beznickowy 2008-08-23 6

Nawet niezły – Ma swój klimat. Historia oparta na faktach. Ale uwaga: tytuł jest mylący, bo baby blues to łagodna forma depresji poporodwej, a w "Baby Blues" matka przechodzi ciężką depresję połączoną z psychozą. Dzieciaki przeżyły (?) koszmar.
Co prawda "Lśnienie" to nie jest, ale z braku dobrych horrorów w ostatnich latach "Baby Blues" prezentuje się w miarę przyzwoicie, chociaż aktorsko jest kiepsko.
6/10

matt2 Beznickowy 2008-10-01 6

6/10
Całkowicie się zgadzam z kolegą. Dlatego też nic nie dodam i nie ujmę.
Pozdrawiam

Współtworzą