Dramat wojskowy o życiu zawodowym i osobistym członków elitarnej jednostki Navy SEALs, gotowych wziąć udział w najniebezpieczniejszych i najbardziej wymagających misjach.
Odcinki 104 dodaj odcinek
Sezony
Członkowie elitarnych oddziałów Navy SEALs muszą odnaleźć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, biorąc udział w wymagających treningach oraz niebezpiecznych misjach.
Podczas misji mającej na celu zebranie dowodów w Syrii, Jason i oddział SEALsów spotyka cywilów, którzy rozpaczliwie potrzebują pomocy. W trakcie działań zespół zastanawia się, czy powiedzieć Rayowi, że jego żona rodzi.
Jason i jego oddział próbują uratować grupę naukowców, którzy są przetrzymywani na statku na Morzu Południowochińskim. Przyszłość Claya w SEALsach jest zagrożona.
Jason i jego oddział odmawiają przerwania misji mającej na celu schwytanie zbrodniarza wojennego, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem. Ojciec Claya, Ash Spenser, przyjeżdża do miasta na promocję swojej książki.
Jason i jego oddział muszą ochraniać amerykańską ambasadę w Sudanie Południowym. Kraj staje się coraz bardziej niestabilny, a ambasador odmawia ewakuacji. Związek Claya i Stelli rozwija się.
Oddział SEALs musi współpracować z odwiecznym rywalem Jasona, Beau Fullerem i jego zespołem, aby zaplanować atak pod czujnym okiem najwyższych rangą wojskowych. Clay przekazuje ważną wiadomość krewnym kolegi z drużyny.
Oddział SEALs z Jasonem na czele musi uratować tajną agentkę CIA, która została schwytana przez terrorystów. Clay wykonuje katorżnicze zadania, aby dostać się do jednostki specjalnej.
Jason i jego zespół otrzymują zadanie sprowadzenia do domu amerykańskiego żołnierza, który został schwytany po dezercji, w ramach wymiany za więźniów z Guantanamo.
Aby uratować rosyjskiego naukowca i jego żonę, ekipa SEALsów musi przeprowadzić ich przez granicę z Afganistanem oraz umieścić ich w bezpiecznym miejscu. Tymczasem do akcji wkraczają siły specjalne Chin i Rosji.
Jason i jego zespół dokonują nalotu na dom w Jemenie, aby znaleźć telefon komórkowy należący do siatki terrorystycznej. Ekipa SEALs musi przesłuchać rodzinę, której córka została ranna w ataku.
Oddział Jasona ma za zadanie powstrzymanie sprzedaży broni masowego rażenia. Misja nie idzie zgodnie z planem i zespół musi przetransportować do bazy niezabezpieczoną broń jądrową.
Trwa misja, której celem jest odzyskanie zestrzelonego tajnego drona. Oddział Jasona ignoruje rozkazy, aby uratować Claya, który jest uwięziony pod pokojem pełnym uzbrojonych terrorystów.
Termin misji zostaje przyspieszony i członkowie oddziału Jasona muszą natychmiast opuścić swoje rodziny.
Członkowie oddziału SEALs przyzwyczajają się do życia z dala od domów. Mandy otrzymuje wskazówkę z zaskakującego źródła i ekipa jest coraz bliżej znalezienia odpowiedzi na pytanie, kto zastawił zasadzkę na drużynę Echo.
Jason i jego koledzy są coraz bliżej pomszczenia śmierci członków drużyny Echo, gdy dowiadują się, że pieniądze, którymi sfinansowano atak, pochodzą z pobliskiego pola maku, gdzie kiedyś produkowano heroinę.
Jason prowadzi swój zespół na niebezpieczną misję, podczas której Sonny zostaje ranny. Teraz oddział musi polegać na Clayu i jego kumplach.
Oddział SEALs jest coraz bliżej pomszczenia śmierci kolegów z drużyny Echo. Mandy bierze sprawy w swoje ręce, kiedy szef odmawia jej zgody na wyeliminowanie ważnego celu.
Zespół Jasona ma za zadanie ochraniać delegację kongresmenów i ministrów obrony, którzy mimo zagrożenia przybywają do Dżalalabadu na wizytę promocyjną.
Ekipa SEALsów wysyła Raya pod przykrywką na zatłoczony targ z przyprawami, aby tam dokonał ryzykownej wymiany pieniędzy. Jason próbuje zlikwidować terrorystę, który ma na sobie pas szahida.
Życie Jasona (David Boreanaz) i jego ekipy może być w niebezpieczeństwie, jeżeli ryzykowna misja okaże się pułapką.
Po katastrofie helikoptera zespół musi kontynuować swoją misję, mimo ataków wroga. Ranny i osłabiony Jason samotnie podąża za celem.
Jason kłamie na temat swoich obrażeń, aby uzyskać pozwolenie na walkę. Wraz ze swoim oddziałem planuje ostateczną misję, pragnąc raz na zawsze pomścić śmierć kolegów z drużyny Echo.
Uzbrojeni bojownicy napadają na platformę wiertniczą. Jason i oddział Bravo muszą udać się do Zatoki Gwinejskiej, aby uratować amerykańskich zakładników.
Oddział Bravo kieruje się do Arabii Saudyjskiej, gdzie ekstremiści grożą uwolnieniem wąglika do sieci wodociągowej. Ray rozważa dołączenie do innego zespołu.
Po tragicznych wydarzeniach Jason staje przed ważną decyzją dotyczącą jego przyszłości w drużynie Bravo.
Ekipa Bravo kieruje się do Bombaju, aby uratować oficera amerykańskiej służby zagranicznej, który jest przetrzymywany jako zakładnik przez radykałów. Jason zmienia swoje metody wychowawcze i zbliża się do swoich dzieci.
Podczas misji ratowania grupy amerykańskich studentów przetrzymywanych jako zakładnicy w Bombaju, członkowie oddziału Bravo doznają niebezpiecznych obrażeń.
Oddział Bravo współpracuje z meksykańską marynarką wojenną, aby dorwać szefa jednego z najpotężniejszych karteli narkotykowych w Meksyku.
Oddział Bravo podąża za wskazówkami, które mają doprowadzić go do Andresa Dozy, szefa jednego z najbardziej krwawych karteli narkotykowych w Meksyku.
Jason i Mandy udają parę na wakacjach i wybierają się do klubu nocnego w stolicy Meksyku, aby śledzić członków kartelu Andresa Dozy.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…