Fokstrot

Pewnego dnia zwyczajne izraelskie małżeństwo, Michael i Daphna Feldmannowie, zostaje zdruzgotane niespodziewaną wiadomością. U progu ich domu pojawiają się żandarmi i informują o śmierci ich syna Jonathana podczas służby na niemal opustoszałym posterunku wojskowym. Z biegiem czasu Michael staje się coraz bardziej sfrustrowany niekończącymi się wizytami całej armii krewnych i biurokratów. Podczas gdy jego żona przeżywa żałobę w ciszy i spokoju, Michael wpada w spiralę gniewu, który przybiera coraz bardziej absurdalne rozmiary – analogicznie do surrealistycznych doświadczeń wojennych jego syna...

Obsada

Reżyseria
Średnia
Samuel Maoz -
Scenariusz
Średnia
Samuel Maoz -
Producenci
Średnia
Marc Baschet
producent
6.0
Viola Fügen producent -
Cédomir Kolar producent -
Eitan Mansuri producent -
Michel Merkt producent -
Cécile Tollu-Polonowski producent -
Michael Weber
producent
-
Roni Levy producent -
Jonathan Doweck współproducent -
Jamal Zeinal Zade współproducent -
Martina Valentina Baumgartner producent (asystent) -
Maria Villares producent (asystent) -
Dorissa Berninger producent liniowy -
Rémi Burah
producent towarzyszący
-
Olivier Père producent towarzyszący -
Dan Wechsler producent towarzyszący -
Meinolf Zurhorst producent towarzyszący -
Niko Remus nadzorca postprodukcji -
Audrey Kleinclaus koordynator postprodukcji -
Nati Dotan kierownik produkcji -
Kerstin Dressler kierownik produkcji -
Matthias Ruppelt kierownik produkcji -
Cécile Tollu-Polonowski koordynator postprodukcji -
Miriam Zacheiss koordynator produkcji -
Aktorzy
Średnia
Lior Ashkenazi
Michael Feldmann
-
Sarah Adler
Daphna Feldmann
-
Yonaton Shiray Jonathan -
Shira Haas
Alma
3.0
Yehuda Almagor Avigdor, brat Michaela -
Yaakov Zada Daniel Mężczyzna w deszczu -
Irit Kaplan Kobieta w deszczu -
Firas Nassar Młody kierowca -
Karin Ugowski Matka Michaela -
Mussa Zhalka Kierowca -
Ruti Tamir Żona kierowcy -
Yael Eisenberg Żołnierka -
Dekel Adin Żołnierz z oddziału -
Shaul Amir Żołnierz z oddziału -
Gefen Barkai Żołnierz z oddziału -
Ran Buxenbaum Żołnierz z oddziału B -
Itay Exlroad Żołnierz z oddziału -
Nimrod Levi Żołnierz z oddziału B -
Gony Lidror Żołnierz z oddziału B -
Rami Buzaglo Kierowca furgonetki -
Aryeh Cherner
Wyższy oficer
-
Eden Daniel Chłopiec na tylnym siedzeniu -
Eden Gmliel Dziewczyna na tylnym siedzeniu -
Ilia Grosz Siostra Daphny -
Sabine Hellstorff Nauczycielka tańca -
Noam Lugasy Dziewczyna uśmiechająca się do Jonathana -
Roi Miller Żandarm wojskowy -
Imani Reiser Etiopska pielęgniarka -
Itamar Rotschild Oficer polowy -
Zdjęcia
Średnia
Giora Bejach -
Roy Biber (pomoc techniczna) -
Tim Bornhöft (pomoc techniczna) (asystent) -
Michael Geyer (pomoc techniczna) -
Guy Ne'eman (pomoc techniczna) (dodatkowy) -
Moshe Shabbat (pomoc techniczna) (dodatkowy) -
Kompozytorzy
Średnia
Ophir Leibovitch -
Amit Poznansky -
Alex Claude (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Hila Bargiel -
Laura Sheim (garderoba) -
Montaż
Średnia
Arik Leibovitch -
Guy Nemesh -
Charakteryzacja
Średnia
Barbara Kreuzer charakteryzator -
Klaudia Rath charakteryzator (dodatkowy) -
Scenografia
Średnia
Arad Sawat
scenograf
-
Eyal Elhadad dyrektor artystyczny -
Frances Soeder dyrektor artystyczny -
Felicity Good dekorator wnętrz -
Friederike Berthold rekwizytor -
Daniel Brodt dekorator wnętrz (asystent) -
John Facenfield rekwizytor -
Yuval Yang rekwizytor -
Gil Yaron rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Yuval Bar-on operator postsynchronu -
Zohar Cheppa mikrofoniarz -
Alex Claude dźwięk -
Samuel Cohen mikser -
Ansgar Frerich mikser ponownego nagrania -
Julien Gonzales mikrofoniarz -
Jürgen Göpfert operator dźwięku -
Daniel Iribarren montaż dialogów -
Jonathan Ritzel projektant dźwięku -
Sebastian Tesch montaż imitacji -
Daniel Weis imitator dźwięku -
Efekty specjalne
Średnia
Pozostała Ekipa
Średnia
Tanja Schuh dobór obsady -
Chamutal Zerem dobór obsady -
Uriel Sinai fotosista -
Jean-Michel Boublil nadzorca efektów wizualnych -
Dan Avram montaż efektów wizualnych -
Heiko Tippelt zecer -
Alexey Antonovsky elektryk -
Frédéric Batier fotosista -
Thierry Beaumel dyrektor techniczny -
Nadav Dasberg elektryk -
Avi Dassberg oświetlenie -
Gil Ezrahi prowadzący ostrość -
Peter Fritscher mistrz oświetlenia -
Sagi Or elektryk -
Julia von Vietinghoff fotosista -
Patrick Wächter elektryk -
Sven Kämmerer dodatkowy dobór obsady (Niemcy) -
Carola Conrad treser zwierząt -