Mamma Mia! Here We Go Again 6.5

Przed laty na Kalokairi Donna odnalazła szczęście. Teraz na tej samej wyspie, w tym samym miejscu zastajemy Sophie Sheridan (Amanda Seyfried), córkę Donny, która rozpacza po śmierci matki (Meryl Streep). Wspiera ją Sam (Pierce Brosnan), jeden z trzech możliwych ojców dziewczyny. Wspólnie starają się spełnić marzenie Donny o renowacji tawerny i przekształceniu jej w bajeczny hotel Bella Donna. Na wielkie otwarcie hotelu przybywają przyjaciółki Donny, Tanya (Christine Baranski) i Rosie (Julie Walters). Menadżer hotelu, senor Cienfuegos, ostrzega jednak wszystkich, zapowiadając nadejście wielkiego sztormu. Kiedy wiatr i deszcz pustoszą wyspę, plany wielkiego otwarcia legną w gruzach. Co gorsza wstrzymany jest transport na wyspę. Gdy Rosie i Tanya próbują dodać Sophie otuchy, niebo rozjaśnia się i cudowna kolorowa flotylla przybywa na wyspę. Na jej pokładzie jest 150 rybaków gotowych świętować otwarcie hotelu, a pośród nich Bill (Stellan Skarsgard), Harry (Colin Firth) i Sky (Dominic Cooper), narzeczony Sophie. Ale to nie koniec atrakcji! Na otwarcie przybywa niespodziewania babcia Sophie, ekstrawagancka Ruby (Cher). Stojąc przed hotelem Bella Donna, Sophie czuje, że jej więź z matką nigdy nie była tak silna. Rozśpiewana i roztańczona fiesta jest tłem sekretu, jaki mają przed światem Sophie i Sky.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 3

i_darek1x 2018-12-23 6

Najlepiej wypada aktorka :Lily James reszta to tylko tło ! No i na pierwszym miejscu muzyka bez której film był by "cienki jak żyletki ;)" Co tu dużo mówić film lekki ,łatwy i przyjemny dla ucha ! Jestem na tak ;)

Khaosth 2019-01-02 7

Lekki, przyjemny musical, w finiszu wyciskacz łez, poprowadzony świetną muzyką Abby i charyzmą młodej Lilly James przebojowo wchodzącej w buty Meryl Streep. Co prawda nie dorównuje pierwszej części, wątek z Cher jest całkiem zbędny, a spora część piosenek powraca, ale i tak z chęcią obejrzę ponownie.

PS. Jest krótka scena po napisach.

ArucardPL 2018-07-28 8

Lily James jak zwykle zachwycająca <3

Następne