Aladyn 6.9

Kolejna odsłona przygód tytułowego Aladyna, który odnajduje tajemniczą lampę, w której mieszka Dżin .

Obsada

Reżyseria
Średnia
Guy Ritchie 7.5
Paul Bennett (asystent) -
Rory Broadfoot (asystent) -
Freddie Hall (asystent) -
Daniel Hillary (asystent) -
Barney Hughes (asystent) -
Max Keene (asystent) -
Ahmad Khomakho (asystent) -
Michela Marini (asystent) -
Grace McInnes (asystent) -
Terry McShane (asystent) -
Tamir Naber (asystent) (Jordania) -
Kt Roberts (asystent) -
Sarah Jean Selway (asystent) -
Siggy Stone (asystent) (dodatkowy) -
Szonja Szekerák (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Jo Tew (asystent) -
Illias Thoms (asystent) (Jordania) -
Charlie Vaughan (asystent) -
Patrick Waggett (asystent) -
Tom Westgate (asystent) -
Waldemar Modestowicz (polski dubbing) 8.0
Scenariusz
Średnia
Guy Ritchie 7.5
John August 4.7
Piotr Lenarczyk (polskie dialogi) -
Producenci
Średnia
Jonathan Eirich producent -
Dan Lin
producent
-
Kevin De La Noy
producent wykonawczy
7.0
Marc Platt
producent wykonawczy
-
Ivan Atkinson producent towarzyszący -
Karl McMillan producent towarzyszący -
Max Keene współproducent -
Mark Mostyn współproducent -
Vinay Gautam kierownik produkcji -
Mark Mostyn kierownik produkcji -
Zuhair Soudi kierownik produkcji -
Peter Bardsley kierownik produkcji (Jordania) -
Fuad Khalil
kierownik produkcji (Jordania)
-
Mark Somner kierownik produkcji (Jordania) -
Siobhan Boyes nadzorca postprodukcji -
Diala Al Raie nadzorca produkcji -
Jo Wallett nadzorca produkcji -
Vicky Bishop koordynator produkcji -
Nada Atieh koordynator produkcji (Jordania) -
Marco Calabrese koordynator produkcji (Jordania) -
Mark Brennan koordynator produkcji (asystent) -
Lindy Chambers koordynator produkcji (asystent) -
Leen Demashqieh koordynator produkcji (asystent) -
Marta Gorczyca kierownik produkcji (polski dubbing) -
Beata Jankowska kierownik produkcji (polski dubbing) -
Aktorzy
Średnia
Will Smith
Dżin / Żeglarz
7.9
Mena Massoud
Aladdin
-
Naomi Scott
Jasmine
6.7
Marwan Kenzari
Jafar
5.0
Navid Negahban
Sułtan (głos)
7.0
Nasim Pedrad
Dalia (głos)
6.5
Billy Magnussen
Książę Anders (głos)
5.5
Jordan A. Nash Omar (głos) -
Taliyah Blair Lian -
Aubrey Lin Omi -
Amir Boutrous
Jamal (głos)
-
Numan Acar
Hakim (głos)
6.0
Omari Bernard Strażnik -
Nathaniel Ellul Strażnik -
Sebastien Torkia Strażnik -
Buckso Dhillon-Woolley Matrona -
Ceara Batson Uczennica -
Vinani Mwazanzale Uczennica -
Demii Lee Walker Uczennica -
Elena Zacharia Uczennica -
Nazerene Williams Uczennica -
Bessy Naidu Uczennica -
Marisha Wallace Plotkarka -
Maya Saroya Niepewna kobieta -
Amer Chadha-Patel Konny strażnik -
Omar Abidi Pyzaty Aladyn -
Nikkita Chadha
Tancerka (niewymieniony w czołówce)
-
Kamil Lemieszewski
Sługa Aliego (niewymieniony w czołówce)
5.5
Joey Ansah
Strażnik Jafara (niewymieniony w czołówce)
6.0
Adam Collins Strażnik w mieście (niewymieniony w czołówce) -
Cassie Clare Paw (niewymieniony w czołówce) -
Ocean Navarro Mała akrobatka -
Bern Collaço
Strażnik pałacowy (niewymieniony w czołówce)
-
Sophie Carmen-Jones Dziewczyna na balkonie (niewymieniony w czołówce) -
Amar Adatia Strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Leslie Kunz Kucharka (niewymieniony w czołówce) -
Emily Ng
Gość weselny w pałacu (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jag Patel
Dworzanin w pałacu sułtana (niewymieniony w czołówce)
6.0
Albert Tang Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Fran Targ Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Beth Willetts Ensemble (niewymieniony w czołówce) -
Dave Simon Strażnik w mieście (niewymieniony w czołówce) -
Mary Cruz Dworka w pałacu (niewymieniony w czołówce) -
Eric Coco Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Julian London Zły sympatyk -
Belal Sabir Abbaas, strażnik w mieście (niewymieniony w czołówce) -
Robby Haynes Razoul, szef straży w mieście (niewymieniony w czołówce) -
Tuncay Gunes Sługa księcia Aliego (niewymieniony w czołówce) -
Amed Hashimi Więzień -
Kevin Matadeen Sprzedawca dywanów (niewymieniony w czołówce) -
Serhat Metin Sługa Aliego (niewymieniony w czołówce) -
Amrita Jazzmyn Wieśniaczka (niewymieniony w czołówce) -
Spencer Collings Jadący na wielbłądzie (niewymieniony w czołówce) -
Jackson Kai Mieszkaniec Afryki Północnej / Tancerz (niewymieniony w czołówce) -
Ramzan Miah Tancerz (niewymieniony w czołówce) -
Nick Khan Sługa Aliego (niewymieniony w czołówce) -
Yasmin Harrison Tancerka (niewymieniony w czołówce) -
Agatha Ezzedine Kobieta na targu (niewymieniony w czołówce) -
Maryam Soumare Dahan Wieśniaczka (niewymieniony w czołówce) -
Imran Yusuf Omar (niewymieniony w czołówce) -
Luke Johnson Tancerz (niewymieniony w czołówce) -
Blythe Jandoo Tancerka Luny (niewymieniony w czołówce) -
Sanj Surati Zły sympatyk (niewymieniony w czołówce) -
Danilo Vicente Sługa Aliego (niewymieniony w czołówce) -
Lucas Antoine Starrets Mieszkaniec Afryki Subsaharyjskiej (niewymieniony w czołówce) -
Andrew Jonas Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Yassine Mkhichen Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Karamvir Athwal Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Adrian Danila Sługa Aliego (niewymieniony w czołówce) -
Jay Nifaoui Wieśniak (niewymieniony w czołówce) -
Satish Danny Paul Właściciel lampy (niewymieniony w czołówce) -
Andrew Dunkelberger Strażnik pałacowy (niewymieniony w czołówce) -
Michael Herne Gość weselny / Mieszkaniec regionu śródziemnomorskiego (niewymieniony w czołówce) -
Karan Singh Duggall Sługa w pałacu (niewymieniony w czołówce) -
Paulina Boneva Kobieta na targu (niewymieniony w czołówce) -
Jagoda Kamov Służąca w pałacu (niewymieniony w czołówce) -
Tahir Burhan Dworzanin w pałacu (niewymieniony w czołówce) -
Feizal Mowlabocus Nubijski fanbearer (niewymieniony w czołówce) -
Ben Sura Turecki kupiec (niewymieniony w czołówce) -
Daham Kandanarrachchi Poplecznik (niewymieniony w czołówce) -
Koko Basigara Paw (niewymieniony w czołówce) -
Mario Romano Mieszkaniec krainy Agrabah (niewymieniony w czołówce) -
Hamza Malik Strażnik pałacowy (niewymieniony w czołówce) -
Nicky Andersen Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Stefan Capper Więzień -
Mahmoud Elmesiry Strażnik pałacowy (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Hayde Mieszczanin -
Shaj Goku Strażnik w mieście (niewymieniony w czołówce) -
Song-Hung Chang Ahmed (niewymieniony w czołówce) -
Lee Admassie Trębacz Aliego (niewymieniony w czołówce) -
Joseph Alex Pacquette Hinds Sługa Aliego na tańcach (niewymieniony w czołówce) -
Mandana Ghomshei Wieśniaczka (niewymieniony w czołówce) -
Amar Bains Tancerz (niewymieniony w czołówce) -
Shelley Mcdonald Strażnik w mieście (niewymieniony w czołówce) -
Levente Jakab Sługa Aliego na tańcach (niewymieniony w czołówce) -
Shakeel Hussain Gość pałacowy -
Wade Lewin Tancerz -
Luke Bell Mieszczanin (niewymieniony w czołówce) -
Royston Gooden Tancerz (niewymieniony w czołówce) -
Neal Piron Tancerz (niewymieniony w czołówce) -
Ramzi Marouani Rasheed, złośliwy strażnik w mieście (niewymieniony w czołówce) -
Jan Cabral Strażnik pałacowy (niewymieniony w czołówce) -
Rachel Ruhomon Wieśniaczka -
Sunil Kumar Strażnik w mieście -
David Orrells Sługa w pałacu (niewymieniony w czołówce) -
Svend Emil Jacobsen Sven, strażnik księcia Andersa (niewymieniony w czołówce) -
Yvonne Pexton Mieszczanka -
Karzan Wali Strażnik pałacowy -
Fabio Abraham Arab (niewymieniony w czołówce) -
Rodrig Andrisan Mieszkaniec krainy Agrabah (niewymieniony w czołówce) -
Rene Costa Wieśniak (niewymieniony w czołówce) -
Chloe Stannage Dziecko z wioski (niewymieniony w czołówce) -
Marcin Franc
Aladyn (polski dubbing)
-
Natalia Piotrowska Dżasmina (polski dubbing) -
Grzegorz Małecki
Dżin (polski dubbing)
7.2
Marcin Bosak
Dżafar (polski dubbing)
6.6
Leon Charewicz
Sułtan (polski dubbing)
6.0
Julia Kamińska
Dalia (polski dubbing)
9.0
Rafał Zawierucha
Książę Anders (polski dubbing)
7.5
Piotr Grabowski
Hakim (polski dubbing)
7.7
Zbigniew Suszyński
Iago (polski dubbing)
8.3
Michał Żurawski
Jamal (polski dubbing)
7.3
Renata Berger
(polski dubbing)
5.5
Agata Darnowska (polski dubbing) -
Marta Dylewska (polski dubbing) -
Bożena Furczyk
(polski dubbing)
6.5
Pola Piłat Lian (polski dubbing) -
Anna Wodzyńska
(polski dubbing)
6.0
Bartłomiej Bobrowski
(polski dubbing)
7.0
Maksymilian Bogumił (polski dubbing) 5.5
Krzysztof Cybiński
(polski dubbing)
6.0
Karol Dziuba
(polski dubbing)
-
Zbigniew Konopka
(polski dubbing)
9.0
Mateusz Kwiecień (polski dubbing) -
Hubert Paszkiewicz
(polski dubbing)
7.0
Paweł Peterman (polski dubbing) 6.0
Michał Podsiadło
(polski dubbing)
6.0
Kamil Pruban
(polski dubbing)
6.3
Konrad Szymański
(polski dubbing)
-
Borys Wiciński
Omar (polski dubbing)
-
Jakub Wieczorek
Jeździec (polski dubbing)
7.0
Włodzimierz Press
Mężczyzna udzielający ślubu (polski dubbing)
7.6
Barbara Zielińska
Zulla (polski dubbing)
7.0
Alan Tudyk
Iago (głos)
7.5
Frank Welker
Cave of Wonders (głos)
9.0
Zdjęcia
Średnia
Alan Stewart (kierownik zdjęć) -
Guy Bennett (główna pomoc techniczna) -
Jeremy Braben (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 8.0
Matthew Clyne (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Ezz Isleem (główna pomoc techniczna) (Jordania) -
Malcolm McGilchrist (pomoc techniczna) -
David Ashby (pomoc techniczna) -
Alex Colthart (pomoc techniczna) (praktykant) (dodatkowe zdjęcia) -
Kompozytorzy
Średnia
Alan Menken 10.0
Michael Kosarin (muzyka dodatkowa) -
Agnieszka Tomicka (opracowanie muzyczne) (polski dubbing) -
Kostiumy
Średnia
Michael Wilkinson 8.0
Georgina Curtis -
Clare Spragge (nadzorca kostiumów) -
Montaż
Średnia
James Herbert 7.0
Alex Fenn (asystent) -
Angus Munro (asystent) -
Robert Jones (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Kat Ali charakteryzator -
Pierce Austin fryzjer osobisty: Will Smith -
Jo Barrass-Short charakteryzator -
Christine Blundell projektant fryzur -
Christine Blundell projektant makijażu -
Paulina Boneva charakteryzator -
Paulina Boneva fryzjer -
Mary Castor charakteryzator -
Fiona Chaffey charakteryzator (dodatkowy) -
Fiona Chaffey fryzjer (dodatkowy) -
Jenna Roseanne Drew charakteryzator -
Jennifer Harty charakteryzator -
Jennifer Harty fryzjer -
Frances Hitchcock-Wynne charakteryzator -
Frances Hitchcock-Wynne fryzjer -
Benjamin Ip charakteryzator -
Lyndsey Jewell charakteryzator (asystent) -
Lyndsey Jewell fryzjer (asystent) -
Nadine Keiser charakteryzator -
Nadine Keiser fryzjer -
Tanya Kennedy charakteryzator (praktykant) -
Tanya Kennedy fryzjer (praktykant) -
Hannah Kueck charakteryzator (praktykant) -
Rachel Lennon charakteryzator -
Gemma Low charakteryzator (dodatkowe zdjęcia) -
Gemma Low fryzjer (dodatkowe zdjęcia) -
Ray Marston perukarz -
Judy Murdock charakteryzator osobisty: Will Smith -
Daisy Oldershaw charakteryzator (praktykant) -
Simone Philcox charakteryzator -
Amber Pitkin charakteryzator -
Becky Sheridan charakteryzator (praktykant) -
Ramone Truong charakteryzator (praktykant) -
Tonia Vernava charakteryzator (dodatkowy) -
Tonia Vernava fryzjer (dodatkowy) -
Karleigh Williams charakteryzator -
Jodie Al-Saiegh charakteryzator -
Anna Bass charakteryzator -
Emily Bobczenok charakteryzator (praktykant) -
Daisy Bridgford charakteryzator (praktykant) -
Sharon Colley charakteryzator -
Sharon Colley fryzjer -
Kathleen Garbutt charakteryzator (praktykant) -
Monique Giamattei charakteryzator -
Monique Giamattei fryzjer -
Scenografia
Średnia
Gemma Jackson
scenograf
6.0
Ravi Bansal dyrektor artystyczny -
Renate Nicolaisen dyrektor artystyczny -
Peter Russell dyrektor artystyczny -
Steve Summersgill dyrektor artystyczny -
Loic Zimmermann dyrektor artystyczny -
Samy Keilani dyrektor artystyczny (Jordania) -
Sarah Ginn dyrektor artystyczny (asystent) -
Will Newton dyrektor artystyczny (asystent) -
Darren Tubby dyrektor artystyczny (asystent) -
Daniel Vincze dyrektor artystyczny (asystent) -
Luke Whitelock dyrektor artystyczny (asystent) -
Tina Jones dekorator wnętrz -
Claire Nia Richards
dekorator wnętrz (asystent)
-
Kimberley Fahey dekorator wnętrz (asystent) -
Clare Porritt dekorator wnętrz (asystent) -
Helen Yates dekorator wnętrz (asystent) -
David Allcock scenopis obrazkowy -
John Colebourn scenopis obrazkowy -
Adam Pescott scenopis obrazkowy -
Tony Chance scenopis obrazkowy -
Jessica Derhammer koordynator konstrukcji -
Anna Bennett Squire koordynator konstrukcji (asystent) -
Tom Lewis koordynator konstrukcji (asystent) -
Toby Browne rekwizytor -
Mathew Hilton rekwizytor -
Tony Knight rekwizytor -
Leslie Lovelace rekwizytor -
Richard MacMillan główny rekwizytor (druga ekipa) -
Nick Milner główny rekwizytor (asystent) -
Graeme Purdy główny rekwizytor -
Adam Robinson rekwizytor -
Laurence Romera rekwizytor -
Toby Russell rekwizytor -
Satarupa Bradley malarz -
Paul Curren malarz -
Sam Curren malarz -
Robert J. Dugdale malarz -
Andrew Guyett malarz -
Rohan Harris malarz -
Laura Livingstone malarz -
Niall Loughrey malarz -
Michael Weaver malarz -
Samir Zaidan malarz (Jordania) -
Darryl Carter stolarz -
Geoffrey Gostage stolarz -
Steven Law stolarz -
Wolfgang Osterholzer stolarz -
Nick Slater stolarz -
Darren Fitzsimons rzeźbiarz -
Codrina Spataru rzeźbiarz -
Neil Floyd projektant graficzny -
Victoria Reynolds projektant graficzny (asystent) -
Dźwięk
Średnia
Dale Anchor operator postsynchronu (dodatkowy) -
Peter Burgis imitator dźwięku -
Kristin Catuogno operator postsynchronu -
Duncan Craig dźwięk (asystent) (druga ekipa) -
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
7.0
Gibran Farrah mikser postsynchronu -
Arthur Fenn dźwięk (asystent) -
Glen Gathard mikser imitacji -
Luke Gentry projektant dźwięku -
Tarek Abu Ghoush dźwięk (asystent) (Jordania) -
James Gibb dźwięk (asystent) (druga ekipa) -
Dominic Gibbs
nadzorujący montaż dźwięku
6.0
Simon Hayes mikser -
Eilam Hoffman montaż efektów dźwiękowych -
Adam Horley montaż postsynchronu -
Ben Jeffes dźwięk (asystent) -
Jaap Jellema operator postsynchronu -
Robin Johnson dźwięk (asystent) -
Conor Kelly technik miksu -
George Lee dźwięk (praktykant) -
Stefan Meutstege operator postsynchronu -
Chris Navarro
mikser postsynchronu
-
Candela Palencia technik miksu -
Rachel Park montaż dźwięku (asystent) -
Rebecca Peace technik miksu -
Mike Prestwood Smith
mikser ponownego nagrania
-
Sylvio Pretsch operator postsynchronu (asystent) -
Jeremy Price montaż efektów dźwiękowych -
Jemma Riley-Tolch montaż imitacji -
Jason Sharrow mikser postsynchronu -
Timothy Siddall montaż dialogów -
Aaron Southerland mikser postsynchronu -
Richard Spooner mikser ponownego nagrania (dodatkowy) -
Mark Taylor mikser ponownego nagrania -
Mark Taylor montaż efektów dźwiękowych -
Andy Welker mikser postsynchronu -
Tom Wilkin dźwięk (praktykant) -
Dave Wilson mikser postsynchronu (Atlanta) -
Ashley Sinani dźwięk (praktykant) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce) -
Christopher Benstead nadzorujący montaż muzyki 9.0
Fiona Cruickshank montaż muzyki (dodatkowy) -
Robin Morrison montaż muzyki -
Matthew Rush Sullivan nadzorca muzyki -
Kinga Zuchowicz-Pinilla montaż dialogów (polski dubbing) -
Piotr Zygo montaż muzyki (polski dubbing) -
Efekty specjalne
Średnia
Mark Holt nadzorca efektów specjalnych 7.0
Michael Dawson nadzorca efektów specjalnych (asystent) -
Lucy Myers koordynator efektów specjalnych -
Emily Fisher efekty specjalne (asystent) -
Alex Robinson efekty specjalne (praktykant) -
Alex Landrum Jr. efekty specjalne (dodatkowe zdjęcia) 7.0
Adrian Bennett technik -
David Caunce technik -
Dennison Crook technik -
Paul Dane technik -
James Davis III technik -
Ben James technik -
Dave Kneath technik -
Thomas Lloyd technik -
Jay Mallet technik -
Paul McGuinness technik 7.0
Sam Perez technik -
Mike Tucker technik -
Hannah Wilson technik -
Mark Vanstone technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Nathan Aldous kaskader -
Adam Basil kaskader dublujący: Will Smith -
Thomas Billings kaskader -
Tom Boney kaskader -
Yusuf Chaudhri kaskader -
Adam Collins kaskader -
Liam Coote
kaskader
-
Andrius Davidenas kaskader -
Andrew Dunkelberger kaskader -
Sam Durrani kaskader -
Luke Gomes kaskader dublujący: Mena Massoud -
Luke Gomes kaskader -
Dan Griffiths kaskader -
Jason Hunjan koordynator kaskaderów (asystent) 6.0
Erol Ismail kaskader -
Luke Kearney
kaskader
-
Adam Kirley
koordynator kaskaderów
-
Xavier Lake kaskader -
Ginger McCarthy układacz -
Casey Michaels kaskader dublujący: Naomi Scott -
Rory Mulroe kaskader -
Lucy Jayne Murray kaskader dublujący: Naomi Scott -
Rob Pavey kaskader -
Ian Pead kaskader -
Tilly Powell kaskader -
Shane Roberts kaskader -
Hasit Savani kaskader dublujący: Mena Massoud -
Matt Sherren kaskader -
Helen Steinway Bailey kaskader dublujący: Nasim Pedrad -
Mens-Sana Tamakloe
kaskader
6.0
Roy Taylor koordynator kaskaderów (asystent) -
Karen Teoh kaskader -
Luke Tumber kaskader -
Hayley Adams układ graficzny -
Paul Ashall układ graficzny -
Jamie Bakewell układ graficzny -
Daniel Caffrey układ graficzny -
Edward Catley układ graficzny -
HyunJin Cho układ graficzny -
Jake Ferris układ graficzny -
Chan Janice układ graficzny -
Alain Lacroix układ graficzny -
Samuel Loriault-Goulet układ graficzny -
Stephane Mailet układ graficzny -
Vimal Raj Mohan układ graficzny -
Benoit Morin układ graficzny -
Andy Mulligan układ graficzny -
Nitheesh P.C. układ graficzny -
Steve Pelchat układ graficzny -
Paul Robinson układ graficzny -
Yassine Triki układ graficzny -
Ali Al-Tobi dyrektor techniczny -
Spencer Alexander dyrektor techniczny -
Boyan Baynov dyrektor techniczny -
Michel Bergeron dyrektor techniczny -
Leonardo Bianchi dyrektor techniczny -
Andrea Biferi dyrektor techniczny -
Nimoul Nims Bun dyrektor techniczny -
Dan Camp dyrektor techniczny -
Karhoe Chan dyrektor techniczny -
Matthieu Chardonnet dyrektor techniczny -
Hyemee Choi dyrektor techniczny -
Nicolae-Gheorghe Cojocaru dyrektor techniczny -
Miquel Àngel Corominas Pla dyrektor techniczny -
Kevin Couture dyrektor techniczny -
Rachel Criscolo dyrektor techniczny -
Jing Cui dyrektor techniczny -
Oscar Dahlén dyrektor techniczny -
Matteo Dogliotti dyrektor techniczny -
Stefano Farci dyrektor techniczny -
Geoffroy Givry dyrektor techniczny -
Jose Gloria dyrektor techniczny -
John Gresko dyrektor techniczny -
Dean Grubb dyrektor techniczny -
Stian Halvorsen dyrektor techniczny -
Thomas Hardy dyrektor techniczny -
Pei-Zhi Huang dyrektor techniczny -
Praveen Ilangovan dyrektor techniczny -
Tracy Nicole Irwin dyrektor techniczny -
Eleanor Jackson dyrektor techniczny -
Eric Jennings dyrektor techniczny -
Anand Kambli dyrektor techniczny -
Laura Killmaster dyrektor techniczny -
Mathieu Leclaire dyrektor techniczny -
Seong Joon Lee dyrektor techniczny -
Eric D Legare dyrektor techniczny -
Guillaume Lenoel dyrektor techniczny -
Francis Leong dyrektor techniczny -
Daniel Llussà dyrektor techniczny -
Lukas Lundberg dyrektor techniczny -
Francesco Lupo dyrektor techniczny -
Arnaud Mavoka-Isana dyrektor techniczny -
Ondrej Mayer dyrektor techniczny -
Jason McKeeman dyrektor techniczny -
Mathew Monro dyrektor techniczny -
David O'Donnell dyrektor techniczny -
John Perrigo dyrektor techniczny -
Patrick Piche dyrektor techniczny -
Carlota Primo dyrektor techniczny -
Will Pryor dyrektor techniczny -
Andrea Rosa dyrektor techniczny -
Valter Sagrillo dyrektor techniczny -
Tejas Sanghavi dyrektor techniczny -
Tanner Scott dyrektor techniczny -
Lorenzo Serran dyrektor techniczny -
Fabio Siino dyrektor techniczny -
Domenick Simpson dyrektor techniczny -
Chrystia Siolkowsky dyrektor techniczny -
Benjamin Soh dyrektor techniczny -
Nathan Srigley dyrektor techniczny -
Oliver Summa dyrektor techniczny -
Donna Wing Yan Tang dyrektor techniczny -
Amy Taylor dyrektor techniczny -
Caspar Trenchard-Turner dyrektor techniczny -
Nick van Diem dyrektor techniczny -
Ville-Matti Vasama dyrektor techniczny -
Zhou Wan Yi dyrektor techniczny -
Tuba Yalcin dyrektor techniczny -
Amer Alameddine dyrektor techniczny -
Siau Yene Ang zecer -
Nor Azman zecer -
Pierre Blain zecer -
Joao Bogossian zecer -
Mathieu Boudreau zecer -
Dan Brittain zecer -
Eloi Brunelle zecer -
Jennifer Burke zecer -
Matthieu Chatelier zecer -
Sandra Chocholska zecer -
Juliette Compignie zecer -
Gabriel Couture-Bojanowski zecer -
Jaume Creus zecer -
Mathew Crisp zecer -
Ennis Alhashimi księgowy (asystent) -
Nicky Andersen choreograf (asystent) -
Jovan Augustin-St.Ville księgowy (asystent) -
Israr Azam dubler: Mena Massoud -
Simon Bhoy dubler: Mena Massoud -
Harriet Crawford dubler -
Amanda Fernie księgowy -
Nathan Francis księgowy (asystent) -
Kimberley Franklin księgowy (asystent) -
Brian Grant księgowy (asystent) -
Connor Hamill księgowy (asystent) -
Emma Harman księgowy (asystent) -
Leah Hill choreograf -
Rajneet Jabbal księgowy (asystent) -
Jafar dubler -
Owen Keys księgowy -
Deborah Leakey księgowy (asystent) -
Karin Mercurio księgowy produkcji -
Serhat Metin dubler -
Chima Mgbemere dubler -
Georgina Oates księgowy -
Claire Quinn księgowy (asystent) -
Sairh Sheikh księgowy (asystent) -
Jamal Sims choreograf -
Jamal Sims dubler -
Connor Tuck księgowy -
Grant Wolstenholme księgowy (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Kaushal Odedra dubler (niewymieniony w czołówce) -
Draghici Bogdan tworzący w technologii cyfrowej -
Oliver Cubbage tworzący w technologii cyfrowej -
Benjamin Flynn tworzący w technologii cyfrowej -
Katie Morris tworzący w technologii cyfrowej -
Ryan D. Romero tworzący w technologii cyfrowej -
Bjorn Blaaberg Sorensen tworzący w technologii cyfrowej -
Hazel Weatherall tworzący w technologii cyfrowej -
Brian Paik nadzorca grafiki komputerowej -
Jo Plaete nadzorca grafiki komputerowej -
Anthony Zwartouw nadzorca grafiki komputerowej -
Mathieu Boucher nadzorca grafiki komputerowej -
Emmanuel Pelletier nadzorca grafiki komputerowej -
Philippe Theroux nadzorca grafiki komputerowej -
Michel Barrière nadzorca komponowania -
Olivier Beaulieu nadzorca komponowania -
Charles Lai nadzorca komponowania -
Simon Marinof nadzorca komponowania -
Marian Mavrovic nadzorca komponowania -
Donny Rausch nadzorca komponowania -
Joanie Croteau koordynator efektów wizualnych -
Sze Jia Eng koordynator efektów wizualnych -
Karl Oliver Fjaervoll koordynator efektów wizualnych -
Brandon Hamilton koordynator efektów wizualnych -
Weldon Huang koordynator efektów wizualnych -
Ali Ingham koordynator efektów wizualnych -
Erin Langford koordynator efektów wizualnych -
Catherine Lecavalier koordynator efektów wizualnych -
Nell Lloyd-Malcolm koordynator efektów wizualnych -
Martine Losier koordynator efektów wizualnych -
Karina Mariano koordynator efektów wizualnych -
Sophie Olive-Calver koordynator efektów wizualnych -
Ellie Ritchie koordynator efektów wizualnych -
Lila Sara Tahri koordynator efektów wizualnych -
Daniel Tan koordynator efektów wizualnych -
Delphine Volny koordynator efektów wizualnych -
Mark Bakowski nadzorca efektów wizualnych -
Daniele Bigi nadzorca efektów wizualnych -
Jeff Capogreco nadzorca efektów wizualnych -
Tyson Donnelly nadzorca efektów wizualnych -
Chas Jarrett nadzorca efektów wizualnych -
Joseph Kasparian nadzorca efektów wizualnych -
Michal Krecek nadzorca efektów wizualnych -
François Lambert nadzorca efektów wizualnych -
Michael Mulholland nadzorca efektów wizualnych -
David Seager nadzorca efektów wizualnych -
Hui Ling Chang producent efektów wizualnych -
Dan Cortez kierownik produkcji efektów wizualnych -
Alexandra Greene kierownik produkcji efektów wizualnych -
Victoria Keeling producent efektów wizualnych -
Tracey Leadbetter producent efektów wizualnych -
Emma Moffat kierownik produkcji efektów wizualnych -
Leila Nicotera producent efektów wizualnych -
Kamila Ostra producent efektów wizualnych -
Edward Randolph producent efektów wizualnych -
Danielle Rubin producent efektów wizualnych -
Lorna Barnshaw efekty wizualne -
Jaume Berch efekty wizualne -
Florian Boury efekty wizualne -
Miguel Castrillo efekty wizualne -
Ruben Diaz Hernandez efekty wizualne -
Thomas Døhlen efekty wizualne -
Gottfried Eder efekty wizualne -
Paul Faulkes efekty wizualne -
Cristian Hinz efekty wizualne -
Brad Isdrab efekty wizualne -
Alice Jarre efekty wizualne -
Kenneth Koh efekty wizualne -
Marco Lee efekty wizualne -
Joaquin Ludewig efekty wizualne -
Nandan Phansalkar efekty wizualne -
Lasse Rasmussen efekty wizualne -
Mnandi Ridley efekty wizualne -
Bjorn Blaaberg Sorensen efekty wizualne -
Lee Tibbetts efekty wizualne -
Rebecca Hung Han Yun efekty wizualne -
Jirícek Janek efekty wizualne -
Francis Prince efekty wizualne -
Ji Hyun Yoon efekty wizualne -
Ruben Gerardo Alfaro Moreno efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Bethany Harvey montaż efektów wizualnych -
Tina Richardson montaż efektów wizualnych -
Andrew Banwell operator kamery -
Paul Edwards operator kamery -
Bradley Hogan operator kamery -
Chris Plevin operator kamery -
Fabrizio Sciarra operator kamery -
David Worley operator kamery -
Paul Edwards operator steadicam -
Andrew Banwell kamerzysta (asystent) -
Ashley Bond kamerzysta (asystent) -
Oliver Driscoll kamerzysta (asystent) -
Dermot Hickey kamerzysta (asystent) -
Francesco Ferrari kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Megan Earl kamerzysta (praktykant) -
Ben Gadsden kamerzysta (praktykant) -
Alex Howe kamerzysta (asystent) -
Mahalia John kamerzysta (praktykant) -
Samuel Johnson kamerzysta (praktykant) -
Jared Kohler kamerzysta (asystent) (Jordania) -
Elliot Purvis kamerzysta (asystent) -
Sam Rhys James kamerzysta (praktykant) -
Christopher Starkey kamerzysta (asystent) -
Adrian Stephens kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Étienne Suffert kamerzysta (praktykant) -
Dan West kamerzysta (asystent) -
Jonathan Wright kamerzysta (asystent) -
Jessica Saunders kamerzysta (praktykant) (niewymieniony w czołówce) -
Dave Brennan mistrz oświetlenia -
David Sinfield oświetlenie -
Sam Madden elektryk -
Mike Parsons elektryk -
David Penfold kamerzysta (asystent) -
Christopher Raphael
fotosista (druga ekipa)
-
Daniel Smith fotosista -
Luke Selway kamerzysta (asystent) -