Sieć podejrzeń 2018

Spinning Man

Evan Birch (Guy Pearce – "Memento", "Iron Man 3”) jest człowiekiem rodzinnym i cenionym wykładowcą filozofii na prestiżowej uczelni, gdzie jego wdzięk i reputacja przydają mu popularności. Kiedy jednak znika studentka Joyce (Odeya Rush – "Lady Bird", "Gęsia skórka"), dawne romanse Evana sprawiają, że jego żona (Minnie… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Guy Pearce
jako Evan Birch
Pierce Brosnan
jako Malloy
Minnie Driver
jako Ellen Birch
Jamie Kennedy
jako Ross
Alexandra Shipp
jako Anna
Odeya Rush
jako Joyce Bonner
Clark Gregg
jako Paul
Sean Blakemore
jako Killian
Eliza Pryor
jako Zelda
Jeannie Austin
jako Barbara
Natasha Bassett
jako Carrie

Evan Birch (Guy Pearce – "Memento", "Iron Man 3”) jest człowiekiem rodzinnym i cenionym wykładowcą filozofii na prestiżowej uczelni, gdzie jego wdzięk i reputacja przydają mu popularności. Kiedy jednak znika studentka Joyce (Odeya Rush – "Lady Bird", "Gęsia skórka"), dawne romanse Evana sprawiają, że jego żona (Minnie Driver – "Buntownik z wyboru", "Upiór w operze") nie potwierdza alibi męża. Opryskliwy detektyw Molloy (Pierce BrosnanBond, "Góra Dantego") ma jeszcze jeden powód, by sądzić, że Evan jest głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Joyce. Nagle problemy Evana przestały mieć charakter akademicki, a stały się sprawą życia i śmierci. opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Thriller
Słowa kluczowe
prawnik, pocałunek, profesor, jezioro zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2018-02-24 (świat), 2018-08-09 (dvd)
Kraj produkcji
USA, Szwecja
Czas trwania
100 minut
Budżet
8 500 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
Sebioslaw 6

Całkiem niezły, choć tylko na jeden seans. Denerwowała mnie gra Minnie Driver, mam chyba awersję do tej aktorki, reszta na niezłym poziomie.

wazka16 6

16 głos! Dzięki rolą Pearce'a, Brosnana i M.Driver film nieźle się ogląda.Atmosfera jest,ale niestety za mało wyciśnięto.Co jest prawdą,a co wymysłem umysłu ?

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
kaskader
88 pkt.
2
baska201
67 pkt.
3
Sebioslaw
14 pkt.
4
Khaosth
12 pkt.
5
Czejen71
8 pkt.
6
agatkar16
6 pkt.
7
jacks
2 pkt.
8
i_darek1x
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…