Dom z papieru

7,5
6,2
Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.
Sezon 5: Teaser #2 PL (napisy) Zgłoś naruszenie
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 16
ana481516 6

Po 3 sezonach. Z Bella Ciao zrobili nędzne Bum Bum Ciao, a postać Palermo to jakaś nieudana kopia Berlina… Obniżam ocenę.

i_darek1x 7

Po pierwszym sezonie moja ocena to 7 . Interesujący scenariusz i akcja która wciąga … Zobaczymy co będzie dalej ?Drugi sezon jest też niczego sobie ,jest co oglądać ;) Ale trzeci jakiś taki ? …zobaczymy ? Przełknij jakoś 3, by dobrnąć do 4. Tutaj rozrywka znów wraca na zadowalający poziom. I jak nic chce się więcej ! ;)

Sweet_Foxy 7

Obejrzałam na razie kilka odcinków pierwszej serii. Dobre, tylko trochę za bardzo rozciągnięta cała ta historia.

BuziakL 5

To pierwszy serial, który widzieliśmy na Netflix, ale jakoś mnie nie zachwycił aż tak bardzo. Nudził mnie :P

dharus 8

Serial jest mega wciągający. Syndrom "jeszcze jednego odcinka" murowany. Pomysł na fabułę niby znany w kinie. Banda bandziorów napada na instytucję finansową w tym przypadku mennicę co chyba nie pojawiło się wcześniej. Ale sposób opowiadania historii, poszczególne wybijające się postaci ponad poziom innych jak Berlin czy Profesor. Czasami irytuje takimi głupotami jak dźwiękoszczelne kabiny w toalecie albo przewidywalnością ale i tak świetnie się ogląda. Dobrze dobrana muzyka, ładne zdjęcia i lepiej oglądać z napisami, bo to dodaje klimatu.
Bella Ciao.

Więcej informacji

Proszę czekać…