Niszczycielka 2018

Destroyer
Film

Erin Bell była obiecującą agentką FBI, przed którą rysowała się świetlana przyszłość. Mogła uratować w swojej karierze wielu ludzi. Mogła napsuć krwi niezliczonym przestępcom. Mogła, ale nie wyszło. Prawie dwadzieścia lat temu na skutek pewnego traumatycznego wydarzenia stoczyła się prawie na samo dno. Przy życiu i… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Nicole Kidman
jako Erin Bell
Toby Kebbell
jako Silas
Tatiana Maslany
jako Petra
Sebastian Stan
jako Chris
Scoot McNairy
jako Ethan
Bradley Whitford
jako DiFranco
Toby Huss
jako Gil Lawson
James Jordan
jako Toby
Beau Knapp
jako Jay
Jade Pettyjohn
jako Shelby
Shamier Anderson
jako Antonio
Zach Villa
jako Arturo

Erin Bell była obiecującą agentką FBI, przed którą rysowała się świetlana przyszłość. Mogła uratować w swojej karierze wielu ludzi. Mogła napsuć krwi niezliczonym przestępcom. Mogła, ale nie wyszło. Prawie dwadzieścia lat temu na skutek pewnego traumatycznego wydarzenia stoczyła się prawie na samo dno. Przy życiu i zmysłach trzyma ją w zasadzie tylko siła nabranego niegdyś rozpędu, a także wiara, że uda jej się dokonać kiedyś zemsty na człowieku, który odpowiadał za jej upadek. Czy uda jej się wymierzyć po latach sprawiedliwość? A jeśli nawet tak, to czy pozbawiona celu będzie w stanie przypomnieć sobie, kim była kiedyś? opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Kryminał
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2018-08-31 (świat)
Wytwórnia
30West
Automatik
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
123 minut
Budżet
9 000 000 USD
Wiadomości 2
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
Magic 6

Coś nie do końca tu poszło z planem. Troche za bardzo charakteryzator zaszalał z Nicole. Co do historii przestawionej w filmie jest dość wciągająca, dobrze opowiedziana lecz na końcu za mocno "artystycznie" podkoloryzowana.

i_darek1x 3

Główna bohaterka zszargana życiem … a po za tym film nudny od początku do końca ;) Liczyłem na coś bardziej interesującego ? I się przeliczyłem ;)

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Czejen71
59 pkt.
2
Kristo
55 pkt.
3
Victor
35 pkt.
4
Anonimowy
16 pkt.
5
Khaosth
3 pkt.
6
Czechu
2 pkt.
7
i_darek1x
1 pkt.
8
tadek453
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Proszę czekać…