Sicario 2: Soldado 6.7

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejdnaro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

Zgłoś naruszenie Zwiastun PL #1

Komentarze 3

i_darek1x 2018-09-20 8

Nic ująć nic dodać ! Może jedynie nadzieję na kontynuację ? Świetny scenariusz ,obsada i cała reszta !Ogląda się od początku do końca z napięciem i zainteresowaniem … Ja tylko polecam !

lukas403 2018-07-22 6

Szkoda,że nie poszli w kierunkiem jaki dominuje w początkowej fazie filmu, ale i tak warto poświęcić czas i pieniądze. Porównywalny z pierwszą częścią.
Już czekam na 3 cz.

Asmodeusz lukas403 2018-09-25 6

@lukas403 faktycznie początek filmu obiecujący dalej niestety gorzej może brakuje akcji jakoś bardziej podobała mi się pierwsza część

Następne